piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski wampir Dudusia

niee no provident odpada:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

oj najgorsza to jest ta stara kierowniczka i jeszcze jej z mordy śmierdzi
żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

i taka blondyna młoda na kasie chyba aneta ta to pozuje na paniusie
a marna jest i jakis na twarzy ma pypeć straszny ojej koszmar
a niemiła jak by okres ciągle miała wulgarna i opryskliwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Towarzysz Prezydent wyprzedaje miasto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

MIJ fajnie,że nie ich los nie jest Ci obojętny.Nie możesz jednak wyadoptować komuś psa,który już do kogoś należy.W pierwszej kolejności trzeba pouczyć właściciela,poinformować go o grożących mu konsekwencjach.Nie można wypuszczać psa z domu samopas,bez opieki.Za to są kary.W przypadku widocznego zaniedbania można psa odebrać właścicielowi,ale nie samemu.
A naprawdę trudno jest w naszym regionie znaleźć psu dom.Wiem,bo to robię.W przeciągu pół roku znalazłam domy tylko dwa dwóch psów,oba pojechały do innych miast.Zrobiłam kilka ogłoszeń dla psiaków schroniskowych.Ale dzwonią ludzie z daleka i nie chcą tyle jechać.Wczoraj dzwoniły dwie osoby z województwa lubuskiego i jedna pani z Gdańska.Dla wszystkich ta odległość jest przeszkodą.
Może pomożesz ogłaszać pieski z naszego schroniska.Jeszcze nie wszystkim,których mam zdjęcia zrobiłam ogłoszenia.A psów jest tam naprawdę dużo,wiele z nich to typowo domowe psiaki,widać,że były wychowane w domu.I jeszcze jest ten plus,bo psy są na miejscu,wszystkie wysterylizowane,zaszczepione i tylko czekają na dom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

jaki park?, kawałek nieużytku... i dobrze, niech się buduje, skoro jest zapotrzebowanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

i bardzo dobrze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Kto udziela bardzo dobrych korepetycji z matematyki. Przygotowanie do matury. Proszę o telefon. Dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Witam. Proszę mi podać gdzie widziała Pani tego pieska,bo być może jest to mój którego szukam od trzech tygodni. proszę o jakiś kontakt a oddzwonię 504 036 818

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

To że miasto wyprzedaje działki w takich strategicznych miejscach to wcale nie jest dobrze. Od wielu lat miasto nie potrafi się rozwijać "na zewnątrz". Łomża od wielu lat "kisi" się na małym obszarze, a to wcale nie jest pozytywny schemat. Najlepiej zabudować cały park blokami i biedronkami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Na fadomie

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia


"mozna by tam wybudować piekna swiatynie" łomża to kościoły i biedronki co 300 metrów IMO niema fajnego parku gdzie można było by pobiegac :P



ale znowu po co park w lomzy chyba na darmowy wychodek dla piesków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Na niemcewicza, na al. legionów znajdziesz sklepy typu maxxx i market rodzinny. Też są bardzo tanie :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Nie zwalaj winy na innych bo to ty zawiniłeś. Nic z tym nie zrobisz, dowiedz się czy praktyczny też ci przepadł. To między innymi z tego powodu nigdy nie chciałam zdawać egzaminu praktycznego od razu po teoretycznym wiadomo noga może każdemu się podwinąć. Powodzenia na kolejnym egzaminie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

ja nie mogłam byc ale na pewno tłum był,po Swietach drugie spotkanie-poważne stanowisko-tylko castingi na sprzedawce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

WITAM. MAM PYTANIE CO SĄDZICIE O SALI ZABAW DLA DZIECI PRZY MICKIEWICZA 4 BAJECZNA PLANETA??? TAM ZMIENILI SIĘ WŁAŚCICIELE. PODOBNO JEST O WIELE LEPIEJ NIŻ BYŁO WCZEŚNIEJ. CZEKAM NA ODPOWIEDZI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Nie bardzo.. Są lepsze.. Ponure to miejsce a ten napis na ścianie .. masakra...kolorowo ma być wesoło. Na Sybirakow prowadzam dzieci .. Wesoło radośnie na ścianach malowidła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

na Reymonta ja byłem. Dziecko nie ma tam swobody jest mało miejsca. Nie ma gdzie wypić kawy jest mało stolików rodzice siedzą jeden na drugim. Dziecko trzeba cały czas pilnować by jedne drugiemu krzywdy nie zrobiło. Gdy są urodziny to już w ogóle masakra jeden wielki harmider.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

ja nie wiem jaki Wy widzicie problem. Jak chcesz od razu po zakupie dostać bilet, to idź na ul. Zjazd i tam zakup owy bilecik i po "problemie"


bless ya !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

heh własnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Jak w każdej sali zabaw trzeba dziecka pilnować...no a jak tam jest mało miejsca to dziwi mnie to,bo sala jest duża...jest mnóstwo atrakcji dla dzieci.
Mi się podoba i mojemu dziecku również...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Sala może i duża ale konstrukcja która tam stoi zajmuje za dużo miejsca co powoduje to że dziecko tak naprawdę nie mam gdzie się w spokoju bawić. lepiej iść tam gdzie jest w miarę spokojnie a dziecko ma duża swobodę do zabawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Co za bzdury! To chyba jakies pseudo salony tak robią! A Dior czy Chanel wcale nie jest rewelacyjną firmą kosmetyczną. BArdziej perfumeryjną. Widać,że tu brak pojęcia o profesjionalnych kosmetycznych firmach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

proste, @rafalnet cisnij pompke :D Tobie powodzenia @themennextdoor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski wampir Dudusia

Prawdziwy , prawdziwie mozesz mnie w nia pocalowac jak sobie zasluzyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org