sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Może to willa Maćka , wiem , że nie tak dawno temu budował jakiś dom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Do cwaniakowania jest tu pełno , załóżcie swoje firmy i wykażcie się kreatywnością . Weźcie odpowiedzialność za firmę i ludzi u Was pracujących. wtedy pogadamy. To jest tragedia zarówno dla właścicieli jak i pracowników i ich rodzin! Łomża jako miasto też wiele traci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię


No i czego tu sie bać???????Trza tylko uwazac zeby jakiś cwaniak nie kradł pradu na lewo poza licznikiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię


Oj miło wspomnieć!!!!!Tylko że te siniaczki tak szybko znikają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Autochton masz racje. Nei jest latwo prowadzic firme, a tym bardziej prowadzic ja w Polsce, gdzie wiekszosc pieniazkow pochlaniaja m.in. podatki, zus-y i inen udziwnienia. Wielu mysli, jakie to kokosy sie zbija na wlasnej firmie. Tylko prawda jest taka, ze pracownik odpracuje swoje i idzie do domu, a wlasciciel-pracodawca 24h glowkuje jak dac prace i zarobek. A co do terrazytow - bylo minelo. Szkoda.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Popieram Zbycha: psa - jak człowieka, kocha się za serce a nie za wygląd!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Najpierw becikowe, teraz...

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65646,3134980.html

Mówi się o demokracji, potem o odebraniu władzy legalnie zdobytej na drodze wygranych wyborów przez inną partię...

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65646,3134878.html?as=2&ias=5

PO stacza się... Autorytaryzm pod przywództwem Grzegorza "Richelieu" Schetyny ujawnia się w całej okazałości. :/

PS. Może kongres coś zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Następna afera wyjdzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

czy jest ktos szczesliwym posiadaczem aparatu cyfrowego sony cybershot dsc-p7?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Nie widzę problemu. Rezerwujesz film przez www (o ile można, nie wiem, bo nie korzystam z wypożyczalni), a taksówkarz przywiezie ci go do domu. Zapłacisz 5 zł za film i 10 zł za taksówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię


osobiście pokrzywdzonym przez "szacowną" firmę i jej prezesów będąc nie cieszę się z jej upadku, szeregowi pracownicy tej firmy to naprawdę dobrzy koledzy i wzorowi pracownicy. Ci ludzie będą pokrzywdzeni a winni upadku się jakoś urządzą albo jeszcze na tym lepiej wyjdą. Firmę załatwiła megalomania jej prezesów, ich mi nie jest szkoda gdyż to co oni robili z ludzmi... szkoda słów :zmuszanie do denucjowania, posądzanie pracowników o kradzieże, nieustanny stres w pracy i inne metody zwiększania wydajności pracy.
oraz:
Autor: bigi2004 (---.ptp.duna.pl)
Data: 27-01-06 23:55

i co ? zeby prezes patrzył biznesa a nie dup y to by firma dalej działała

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Sprzedam przedpokój, drzwi przesuwane.

telefon: 0698.................
ogłoszenie dodane 2006-01-28

NORMALNIE JUŻ MIESZKANIA MOŻNA KUPIĆ NA PRZEDPOKOJE I KUCHNIE WSZYSTO ODZIELNIE CHYBA BUHAHAHAHAHAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

Zgrywus z Ciebie. Ja i willa!
Masz złe informacje, mieszkam w bloku. Budynek na zdjęciu ma tylko w nazwie coś wspólnego z kościołem.

Pozdrowienia.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

WITAM
Jestem absolewntem rocznik 1999, szkołę wspominam dzisiaj z łezką w oku, ale w trakcie nie było tak różowo, byłem jednym z tych NIEPOKORNYCH, dostałem trochę w kość, ale i nauczyciele o mnie i o moich kumplach i naszych wyczynach jeszcze na pewno pamiętają. Miałem przyjemnośc poznać kilka osobowści, jeżeli chodzi o tych szurnientych:

NUMBER ONE wszechczasów - Tosiek Niewiński- według mnie dewiant intelektualny, co on wyprawiał na końcu klasy, przysiady, wymachy rąk, o sławnej ekierce już nie wspomnę. No i ten nieśmiertelny tekst: Dzisiaj DZIECIACZKI..... , zawsze tylko potrafił się chwalić osiągami swoich absolwentów, którzy to rzekomo dzięki niemu osiągali tak wysokie wyniki na olimpiadach i na studiach

OTHERS:
- Bożenka B., fachowiec od Fizyki, wiecznie otwarty zeszyt z rozwiązaniami zadań
- Pani Radgowska - geografka co to z podstawówki przyszła uczyć do elytarnego lyceum, poziom wiedzy i stosunek do uczniów (w skali od 1-10), 0,5, teraz to podobno postrach
- Suchodolska - wicznie śmierdząca fajkami piła z chemii
- Kossakowski niby spec od Informatyki, i te jego teksty .....
- Skibińska (teraz chyba Grzyb), biolog, teraz podobno fajna, ale na początku swojej kariery chciała osiągnąć w 1 roku autorytet swojej sławnej nauczycielki p. Bujko (babka z klasą mimo, że co rok musiałem się u niej poprawiać to czuję do niej dużą sympatię)
- p. Tyszka, mieszane uczucia

Pozytywne postacie:
- Lipska, chyba jedna z nielicznych z ludzkim podejściem i dużą wiedzą
- Łowicki, równiez normalny facet z dużą wiedzą
- Jakubczak, naprawdę fajna babka
- Kalinko, swoja babka

Jeżeli chodzi o pozostałą kadrę, z którą miałem okazję się zetknąć to nie pozostawiła w mojej pamięci, żadnych pozytywnych wrażeń.

Zaryzykuję stwierdzenie, że w dużej mierze renoma tej szkoły została wypracowana przez UCZNIÓW, którzy do tej szkoły zdzierali zelówki. Miałem okazje poznać wielu bardzo inteligentnych ludzi, którzy przychodzili do tej szkoły z podstawówek z czerwonymi paskami (zdarzało się, że w klasie wszystkie osoby miały w 8 klasie podstawówki czerwony pasek na świadectwie), jednak nie wszyscy potrafili kontynuować swoje bardzo dobre wyniki z podstawówek, skutecznie im to utrudniali nauczyciele min. z listy powyżej, bo dla nich najważniejsza była pokora do nauczycieli, w tej szkole ciężko było indywidualnościom, swoje poglądy i przekonania bardzo często trzeba było zostawić przed drzwiami do szkoły.
POZDRAWIAM
Wszystkich absolwentów.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

A może chodziło o zabudowę przedpokoju?

Wcale nie śmieszne.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo będzie finansować katolicką uczelnię

a co chcesz cos mu zrobic ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org