sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mein Trumpf

Stary tekst. Wrzuć coś nowego, bo nuda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

chyba na szrocie kupisz

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

@Leomessi10
Piszesz, że : "Bardzo początkujący biegacze często stosują metodę Jeffa Gallowaya, która polega na łączeniu biegu i marszu naprzemiennie. W ten bardzo popularny w USA sposób zawodnicy pokonują nawet dystans maratonu /42km/."
Wiem coś o tym, ale raczej z praktyki, a nie z teorii w/w pana ;-) Inaczej na początku nie da rady. U mnie wygląda to tak, że biegnę, dopóki mogę, potem maszeruję dopóki nie wyrównam oddechu i nie stwierdzę, że znowu mogę biec i tak w kółko. Najgorsze jest to, jak założę sobie zbyt długi dystans i wracam padnięta, wtedy mam dość biegania i odpuszczam sobie, niby na jakiś czas, który się jakoś dziwnie przeciąaąąąąąąąąga :-)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

ojjjjj zezowate , nie odchodź bo kto kupi mój PATEFON ??????

CZEKAMI CZEKAM NA ODZEW A TU NIC, CHYBA SOBIE ZE MNIE ŻARTOWAŁEŚ ŻE CHCESZ KUPIĆ .

JA NIE ŻARTUJĘ ....................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

Autor: Kramaz (---.elomza.pl)
Data: 22-03-12 00:35

co ty piepszysz za głupoty popaprańcu bez mózg , masz jakiś tam szrot z zachodu i szpanujesz ?
szpan to jedynie na wioche i to tylko jedynie foto montaż


Autor: bob (---.ptrhosting.com)
Data: 21-03-12 21:14
pełen szacun .. :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

do jakiego samochodu ?
ja mam na sprzedanie nowe jeszcze w kartonach stalowe felgi do citroena lub peugeota rozstaw śrub 4X108

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

Pilnie sprzedam krowy i świnie.
telefon: 518977969 te ogloszenie jest nie prawdziwe ktos zrobil sobie glupi zart podal numer bez wiedzy wlascicielki za to poniesie teraz konsekwencje ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

Na poranne rozruszanie:

http://www.youtube.com/watch?v=TsVjDI6nKDI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

ile chcesz za te prosiaki? bo dodzwonic sie nie idzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

bez zartow prosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

<FONT COLOR="red">c</FONT>

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

nie no jaja se robicie:( pffffffffffff ktos zrobil se glupi zart podajac numer mojej siostrzenicy ja napisalam po to by nikt do niej juz nie wydzwanial bo to jest denerwujace a tym bardziej gdy jest w szkole ... a kazdy inaczej to odebral zamiast zrozumiec :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

<FONT COLOR="#FF0000" SIZE="-1"> To jest czerwony tekst o wielkości n= -1. </FONT>

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

ona: złoty dwadziescia za sztuke zaspiewała. mowi ze musiala klatki powiekszyc zgodnie z unijną dyrektywą.

panie premierze jak żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

zabrał bym im te auta i kupił rowery to trochę by schudli ludzie im dalej
dają kasę ---- trzeba uświadomić nasze babcie żeby im kasy niedawały

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

ta babcia to poslanka jakiegos hurtownika czy pseudoproducenta, dostaje jaja w koszyku i lata po miescie.. nawet kur nie widziala pewnie, ktore te jajka zniosły.. a ciekawe jaka swiezosc jest tych jaj... ps. polecam zakupy w hipermarketach- cena jajka w duzych opak nie przekracza 60gr-np Kauf...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

http://www.youtube.com/watch?v=HJeDPCNpKo0&feature=fvst

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

Raz widziałam tą babcię jak wsiadała do wypasionej bryki jakiegoś młodzika :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

diabuł nie babka, dobrze ze nie kupilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

xxx
<u>xxx</u>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

</style>
</head>

<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
<h3>LAS</h3>
</body>

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

To i tak jest niska cena bo sam Magnat na allegro chodzi w tych granicach wiec tubę i JBL-a masz gratis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

widzę ze poziom rośnie ...
Myślałem ze bardziej się wysilisz geju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf



Uploaded with ImageShack.us

698688210

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

Taki cwaniaczek jestes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mein Trumpf

znudziło mi się pisanie ...
to tym czasem borem lasem :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org