sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To tylko przypadek, że za reżimu oszustów z PiS nie doszło jeszcze w Polsce do dużej masakry. Czy bez tego Polacy się nie obudzą?

no to o 20 przekrocztlem wiec od 100 do 200 zl(4pkt) cos mi sie tak kojarzy bo za 88 mialem od 200-300 (6pkt) i dali mi 200 a teraz mialem na 60 ponad 120 i 500 (10pkt).. :)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To tylko przypadek, że za reżimu oszustów z PiS nie doszło jeszcze w Polsce do dużej masakry. Czy bez tego Polacy się nie obudzą?

a gdzie cyknęli Ci ta foteczke dokladnie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To tylko przypadek, że za reżimu oszustów z PiS nie doszło jeszcze w Polsce do dużej masakry. Czy bez tego Polacy się nie obudzą?

urlop dostać to praktycznie nie możliwe. no i jeszcze mało inteligentny i chamski dyrektor ktory jest psem gonczym do scigania ludzi w rekach pana prezesa. żenada

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To tylko przypadek, że za reżimu oszustów z PiS nie doszło jeszcze w Polsce do dużej masakry. Czy bez tego Polacy się nie obudzą?

No raczej dokładnie, w ostatniej chwili zauważyłem ren radar ale już błysnęło więc zdążyłem się tylko uśmiechnąć chciałem jakoś wyjść hah.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To tylko przypadek, że za reżimu oszustów z PiS nie doszło jeszcze w Polsce do dużej masakry. Czy bez tego Polacy się nie obudzą?

Jaka Andzia? W ogóle nie myślałem, że to ku*estwo tam stoi, za późno zauważyłem, ale przystrojony jak snajper haha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To tylko przypadek, że za reżimu oszustów z PiS nie doszło jeszcze w Polsce do dużej masakry. Czy bez tego Polacy się nie obudzą?

Mam pytanko - sąd zamienił mi grzywnę na prace społeczne w MPGKiM... ktoś już to przerabiał ? I co się tam robi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To tylko przypadek, że za reżimu oszustów z PiS nie doszło jeszcze w Polsce do dużej masakry. Czy bez tego Polacy się nie obudzą?



w du.pie był/a gó.wno widział/a , ONO ten obojniak prowokację robi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org