sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyński ma przechlapane...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński ma przechlapane...

Autor: robciu (---.180.223.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03-03-12 19:01

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-03-12 18:58

Hahahaa Ty zezowaty i andy c i mlody i wszyscy inni to tacy sami de*** jak andy. Nie ma co tu duzo mowic.

...


(b)masz jakiś problem ??????? (b/)


Nikt nie jest idealny ale Każdy ma w sobie coś wyjątkowego

Czytam od czasu do czasu to forum i doszłam do wniosku że problem ze sobą to Ty masz sam Robciu.A problem??Lepiej się nie odzywaj,bo wystarczy tupnąć nogą i spie.rdalasz gdzie pieprz rośnie.Lepiej nie prowokuj nikogo ,bo będziesz miał problem.Więc zamiast obmacywać cudze baby,kłąpać dziobem to zajmij się swoją rodziną!!i Naucz się normalnie pisać bo jak na razie to liżesz każdego po dupie ale jesteś mało przez innych zauważany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński ma przechlapane...

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 03-03-12 13:50

Autor: lusia26 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 03-03-12 07:55

niech mi ***** komputer znajdą czekam juz 3 miesiace cytuje policjanta "takie rzeczy to w ciagu miesiąca znajdujemy" ***** o!




Nie uważasz, że powinnaś była go lepiej pilnować? Nie rozumiem, czemu macie pretensje do wszystkich świętych, tylko nie do siebie.
Mnie stówę kosztowało nie zapięcie pasów w środę w Białymstoku i nie szukam winnych. Zdarzyło się. Zazwyczaj się nie zdarza. Złość jest, ale na siebie.

tu chodzi o fakt...policja jest tam gdzie nie trzeba a tam gdzie trzeba to iestety ich nie ma...sprawcy nie potrafia znalezc chocby im go pokazac i podac imie i nazwisko...

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński ma przechlapane...

Autor: Masumi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-03-12 19:18

Autor: robciu (---.180.223.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03-03-12 19:01

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-03-12 18:58

Hahahaa Ty zezowaty i andy c i mlody i wszyscy inni to tacy sami de*** jak andy. Nie ma co tu duzo mowic.

...


(b)masz jakiś problem ??????? (b/)


Nikt nie jest idealny ale Każdy ma w sobie coś wyjątkowego

Czytam od czasu do czasu to forum i doszłam do wniosku że problem ze sobą to Ty masz sam Robciu.A problem??Lepiej się nie odzywaj,bo wystarczy tupnąć nogą i spie.rdalasz gdzie pieprz rośnie.Lepiej nie prowokuj nikogo ,bo będziesz miał problem.Więc zamiast obmacywać cudze baby,kłąpać dziobem to zajmij się swoją rodziną!!i Naucz się normalnie pisać bo jak na razie to liżesz każdego po dupie ale jesteś mało przez innych zauważany.




ja *******.ę
masakra :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński ma przechlapane...

patrycjusz daj namiary do siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org