środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje


maruda , ja w przeciwieństwie do Ciebie słowa dotrzymuję ,

jak napisałem , że udowodnię , że MENDA jest CIULEM i go zniszczę na forum ( przypomnij sobie swoje słowa , jak TAK pisałeś ) ,
to to zrobię !

Ty może wiesz , ale NIE WSZYSCY tak myślą , chociażby martuchnam ,

a ja się postaram , żeby WSZYSCY wiedzieli , co on ten PSI KUTAS za jeden .


Mądrość tu nie ma nic do rzeczy w jego wypadku ,
jak ta CIOTA sobie zasłużyła , tak jej odpłacę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

jaro co Ty mozesz pokazac ośka w terenie?;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

To są bardzo delikatne sprawy. Nie wiem, czy wybrałaś odpowiednio miejsce do ich opisywania... Przecież wszyscy wiemy, że że czasem ktoś może chlapnąć coś bez pomyślunku... Wiem, że słowo 'powinna' działa jak płachta na byka, jednakże spróbuję Ci coś doradzić. Nie umiem chyba pocieszać.
Pogadaj z mężem, tak od serca, najwidoczniej coś się zmieniło w Waszej relacji, może terapia małżeńska? Szczera rozmowa jest niezbędna, poza tym monitoruj sytuację. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

Większość znajomych kupuje w Karolince. Odwiedziłam już 5-10-15, Bajkę, CCC ale mały wybór tych najmniejszych rozmiarów. Mam nadzieję, że ktoś rozsądny udzieli odpowiedzi bo chciałabym porównać ceny i ofertę w innych sklepach nie zwiedzając całego miasta wzdłuż i w szerz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

W szczególności jeśli chodzi o trzewiki sznurowane, raptem 1-2 pary w asortymencie a na rzep pełna gama.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

Ja tam się na takich sprawach jako troll forumowy nie znam :):)
Ale dopóki nie znika ci na noce to nie masz co się martwić :)
Dopóki nie wychodzi wieczorami i nie wraca nad ranem to też nie masz co się martwić :)

Zacznij się martwić jak powie że gdzieś wyjeżdża a tam go nie będzie .
Zacznij się martwić jak powie wieczorem że wychodzi na spacer i wróci nad ranem :)
WTEDY TO JUŻ NAPRAWDĘ ZACZNIJ SIĘ MARTWIĆ :):)

A może chłopina poprostu lubi dzieci ??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

Wisienka :)
Jak byś potrzebowała przyjaciela na gwałt to ja z przyjemnością :):)


łomżyniak ma rację .
Niech mąż zaprosi ją do domu :)
Jak będzie miała czyste intencje to przyjdzie z chęcią a jak odmówi to znaczy że coś jest nie tak.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

venge rozmawiałam z nią przez telef, powiedziała że nie miała złych zamiarów, widzi w moim mężu tylko kolegę... Ale moim zdaniem np jakbym kiedy się z nim pokłóciła to by miał pocieszycielkę na wyciągnięcie ręki ( mimo że mieszka poza Łomża ) ... Z nią zakonczyłam a mąż szlocha że stracił przeze mnie taaaaką przyjaźń....

Mi w ogóle jest przykro ze do czegoś takiego doszło, że mógł mi to zrobić...widocznie nudzi go ustabilizowane życie rodzinne w gronie żony i dziecka... Najchętniej to bym go......! ( można się domyśleć co..)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

A może jednak !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

aaaa ona by chętnie przyszła...udając przyjaciółkę...i jeszcze zeby to była koleżanka ze szkoły czy coś ale to poznana przypadkowo na ulicy.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

jak przyjaciolka meza jest atrakcyjna to mniej sie na bacznosci(wcześniej czy później pewna granica może zostać przekroczona).Mężczyzni kobietom nigdy nie pomagają bezinteresownie.Nie pisze Ci tego po to żeby Cię straszyć ale....Cóż taka nasza samcza natura,rzadko który lubi być monogamiczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

Piszesz że "...tak to jest być dobrą żoną..." a zapewne to tylko Twoje subiektywne odczucie.
Zastanów się co ma i daje ta, czego Ty nie masz i nie dajesz.
Odpowiesz sobie sama.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

przydałby sie ks tomek z poradą

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

Ja również polecam pana Artura Kalinowskiego, pełen profesjonalizm! a przy tym ile cierpliwości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

czyli nie wiecie ile może kosztować ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

dluzsze zycie kazdej pralki tooo CALGON :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra wiadomosc dla tych co glosowali na konfederacje

dokladnie..... LAMBO masz racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org