środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

Rozumiem,że naprawiałeś już takie rzeczy:) a ile to by kosztowało,jeśli oczywiście mogę na forum spytać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

maruda: i tak i nie niby masz rację ale... niby też nie gdyby nikt się nie wypowiadał to było by pusto... gdyby... ale dużo osób próbuje 'normalnie' się wypowiadać i praktycznie w każdym temacie widać jak ktoś wyskakuje z takim tekstem jak w 'gimnazjum' dzieci rozmawiają i dołącza się z 2 jeszcze do tego 'bo czują w tym rozrywkę' i temat jest już do d... z drugiej strony też 'mądrzy ludzie' jak ich nazwałeś to też swoja plaga ale ile takich postów powstaje w porównaniu do 'trollowych' posów 1: 1000 ? Więc nie rozumiem jak ktoś kto w pewnym sensie forum 'zasyfia' nie wnosząc często nic do tematu (choć czasem widzę, iż 'trolle' czasem mądrze piszą ) zakłada temat o w pewnym sensie 'trollowaniu' przez 'firmy'. I jeszcze chciałbym dodać jeżeli chodzi o moją osobę tematu swojego nie zacząłem od 'jak wam się podoba mój lokal?' tylko potrzebowałem porady, a potem jakby nie było dużo trolli zaczęło się udzielać i jak sam widzisz do czego trolle doprowadzają...

Szkoda, że w pewnym sensie ACTA nie zostało wprowadzone przynajmniej takie trollowe wyzywanie się by zakończyło. :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

cie obchodzi...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

kruschers...na legionów nie pamiętam jak ten sklep się nazywa ale w tym ciągu gdzie jest kasa stefczyka przed rondem... ja tam kupowałam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

kxxn dobra myśl z tym ...
To Ty weźmiesz swoją, ja swoją, Biess swoją i pogadamy o wiatrakach :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

kxxn co prawda chodziło o odległość z pewnej pracy,sędzią miał być Maruda,a i tak możemy spotkać się z połówką a Twoja lokalizacja pokazuje tylko najbliższe zabudowania.Moment mi tu zejdzie ale zaraz rozkminię jaka jest odległość między wiatrakiem a Robcia pracą, o co cały czas idzie spór... Dzięki za stronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Można otworzyć szampana. Żegnamy byłą już poseł Krynicką.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org