środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Paniczny strach przed Konfederacją odbiera żydom z PiS resztki rozumu?

Martuchna hymmm... założycielką tematu nie jest mamo ? bo by nie zakładała takiego durnego postu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paniczny strach przed Konfederacją odbiera żydom z PiS resztki rozumu?

raczej chyba nie...eventualnie wychowuje dzieci po bozemu i stad to wszystko czyli zero rozmow o sexie zero o zabezpieczeniach i ogolnie zero o wszystkim...czyli tak jak w wiekszosci polskich rodzin gdzie sex oraz zabezpieczenia przed ciaza sa tematem tabu(totalne zacofanie),ze szkol wycofali wychowanie sexualne a potem ku**a lamentuja ze dzieci rodza dzieci...
ja juz powiedzialam ja bym taka osobe zatrudnila gdybym tylko potrzebowala opiekunki moja terrorystka uwielbia sie bawic z innymi dziecmi..i wole mloda osobe z dzieckiem wlsnaym zatrudnic iz jakas dewotke przy ktorej dziecko ma byc cicho bo ona rydzyka slucha oglada itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paniczny strach przed Konfederacją odbiera żydom z PiS resztki rozumu?

A gdzie ta Chrystoteka sie odbędzie w kościele???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paniczny strach przed Konfederacją odbiera żydom z PiS resztki rozumu?

hej,
jest ktoś z was posiadaczem którejś z niżej podanych MP4 i mógłby napisać o nich parę słów.

http://allegro.pl/mp4-creative-zen-style-m300-4gb-radio-bluetooth-i2121009312.html

http://allegro.pl/mp4-pentagram-eon-vector-4gb-filmy-hd-z-napisami-i2156511209.html

Którą warto kupić? A może polecacie jakieś inne?
P.S- SONY odpada! Nie zamierzam płacić za napis :)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org