niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
katolicyzm stał się religią państwową

Chyba Cie pogelo, a kiedy ta studentka ma sie niby uczyc jak Ty w pracy calymi dniami kariere bedziesz pekac . No kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

Kool-Aid z KROKODYLEM się widziałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

A skąd ja mam wiedzieć ja na takie rzeczy nie patrze bo ktoś ci wciśnie kit że 300 czy tam ile a nie wiesz na jakim komputerze testowana bo co ci z karty nawet najlepszej jak masz pentium 4 to nic nie wyciśnie wtedy z niej ... wiem że na tej karcie testowane było fifa08 na full detalach Battlefield 2 i coś jeszcze jakaś gra na windows 7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

No tak, pani w wieku 35-40 lat, która ma na wychowaniu dorastające dzieci za 1000 oczywiscie netto? (8 godzin dziennie - czyli cały etat za pilnowanie dziecka, pranie prasowanie, chodzenie do lekarza itp itd ) to nie jest wyzysk? Jak widzisz można różnie podchodzić. W zależności od zakresu obowiązków. Poza tym uważam, że to rodzic powinien z dzieckiem do lekarza chodzić a nie niania.
Nie opowiadam się po żadnej stronie bo mieliśmy babcię do opieki, ale każdy argument ma w sobie swoją prawdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

Wg prawa , nikt oprócz rodziców/ opiekunów prawnych, nie ma prawa decydować ( z lekarzem ) , o sposobie leczenia osób poniżej 18 roku życia.( nie mówiąc już o zabiegach inwazyjnych).

Wskazana obecność dziecka z rodzicami- opiekunami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

kierowcy - zależy jak z nimi gadasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

Tu masz forum łomżyńskich rowerzystów :
http://www.rowerzysci.eczytaj.pl/
Może tam popytaj.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

To ja z łomżyńskiej sceny coś dodam :):)

http://www.youtube.com/watch?v=cBcCMAJaFZQ

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

I jak dogadaliście się odnośnie tego filtra?
Jeżeli nie to możesz napisać do mnie na maila i przedstawić ofertę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

marudo, chyba się za andzią c nie stęskniłeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

pod warunkiem ze rece im nie drza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

o w las vegas chyba mają awarie prądu :)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

Ja mam szczupaka 4 sztuki i trochę karasi na sprzedaż , do akwarium sam raz .
Ładnie z piraniami się komponują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

kupię ryby za niedrogo :)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

Ludzie wezcie sie spotkajcie na zywo,wyjaśnijcie sobie swoje problemy, ewentualnie dajcie sobie po mordzie a nie jedno drugiemu jedzie przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

Autor: Andy C (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 16:58

..... ty żyjesz życiem wirtualnym myślisz że twoje wirtualne życie na kogoś w realu ma wpływ:))) hahaha.. żebyś żył w realu to byś nie miał czasu na internet:)) bo normalni ludzie poświęcają czas rodzinie a nie gatkom w internecie:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

jakiś czas temu dostałam od pediatry skierowanie do chirurga dziecięcego. lekarz od razu powiedział, że u nas w Łomży pewnie nie przyjmą i trzeba będzie jechać do Białegostoku, ale mogę spróbować, może ktoś jednak się zgodzi zbadać synka. zadzwoniłam do poradni i pani wręcz nakrzyczała na mnie, że to nie jest poradnia dla dzieci i dziecko to oni przyjmą tylko jeśli jest po jakimś urazie albo zmienić opatrunek. tragedia. o tym, że przyjeżdża tu jakiś chirurg dziecięcy nikt nie raczył mi powiedzieć. W Białymstoku przyjęli nas od ręki, nie trzeba było się rejestrować wcześniej, nawet kolejki nie było. W Łomży ciemnota i nędza w służbie zdrowia, chyba niestety szybko się to nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

zezozlku nikt nie ma w Łomży ip z szeptela tylko pan w twoim wieku pyta się czy lepszy jest X boks :)) normalni ludzie poświęcają czas rodzinie a nie gatkom w internecie:)) twoje gadki nikogo nie wzruszaj postarzały panie :)_))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicyzm stał się religią państwową

wiem że nie ma chirurgi dziecięcej dlatego pytam o lekarza prywatnie. Wiem że przyjeżdżają różni specjaliści z Białegostoku stąd pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org