niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

byłam, dobrze pogrzebac można coś znaleźć, koszula dla syna h&m i kocyk za 7,50. tylko słabe tam światło i złe rozwieszenie ubrań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

prymulka umie zalożyć post ,a skorzystać z wyszukiwarki Google nie potrafi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

Niesamowity hotel. Oceńcie sami
http://zerkaj.tk/img/upload/20120302202728.jpg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

Do lekarza idąc to trzeba mieć zdrowie, czas i pieniądze. Pielęgniarki to fakt, za wiele nie zarabiają i mają brudną robotę, lecz mają bezpośredni kontakt z chorym i jak z nim postępują to zależy od humoru, stanu psychicznego, emocji itd. . I jak pogodzić te fakty, że płacimy ubezpieczenie a nie ma odpowiedniej opieki zdrowotnej? Ja nie winię pielęgniarek, bo one odwalają najgorszą robotę za najmniejsze pieniądze, ale co do lekarzy to zawsze i wszędzie będę się domagał tego co mi się należy, bo jak można powiedzieć że na ubezpieczenie można wykonać coś za pół roku, a prywatnie na szpitalnym sprzęcie on to zrobi w przeciągu tygodnia? Siano i korupcja. Tylko na lincz taka menda się nadaje, a tego u nas nie brakuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

Od pon. do piat. wyjazd z Radziłowa ok07.00 powrót 16.30
zapraszam chętnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

jak chcecie wysyłać tanie paczki kurierem UPS to zobaczcie sobie na oferę https://www.apaczka.pl/page.htm?id=business_cennik Myślę że całkiem konkurencyjne ceny, taniej niż z oficjalnego cennika.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

wlasnie kto?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

hehe :) swietny pomysl :) Gdzie to jest?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

Kwota z trzema zerami i dwójka na przodzie, pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

teraz radio trabi glupoty wstydu nie maja szmaciarze ze jbb nie bralo soli zatrutej a tvn pokazalo tira tam to co na kawe zajachal juz mam dosc tego walenia w h u ja mediow godnosci zycze szmaciarzom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

a może jakiegoś mail ????
jak to taki dobry zespół trąbka bombka i organki :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

gratulacje dla rodzinnego, który rozpoznał wstrząs anafilaktyczny przez telefon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

ale nie wszystkie panie się tak długo rano stroją:-), niektóre w pół godziny wezmą prysznic,ubiorą się, umalują i jeszcze coś przekąszą coś przekąszą;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

Sprzedam antenę Sirio Ml-145 za 130 zł kupiona wczoraj długość 140cm za długa jednak dla mnie. pisać na e-mail trzcina1985@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, z jaką ja satysfakcją pójdę na te wybory!

takie mądre rady zachowajcie dla swoich odbić w lustrze, pytam się nie po to żeby czytać durne odpowiedzi niedoszłych komików tylko żeby uzyskać odpowiedź od kogoś kto ma ten sam problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org