czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

zezowate co znaczy wczesniej czy pozniej? bo zycie to tez smiertelna chroba i umrzesz wczesniej lub pozniej jak juz sie urodziles.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

Wszędzie trzeba robić tam byłem na rozmowie i warunki nie są najlepsze Marian daj se na luza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

Logicznie prawisz, tylko dlaczego taka gnida jeszcze żyje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

dziecko zajmij sie lekcjami zadna z toba polemika, idz moze na boisko po przezywaj sie z kolegami z klasy hehe

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

Ile osob wczesniej czy pozniej zeszło po papierosach i wodce/denaturacie ect?
Wszystko jest dla ludzi i każdy powienien "prowadzic sie" jak chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

instynkt samozachowawczy, rozum ...ale niektorzy jak blondkolek tego nie posiadaja i im trzeba mowic co jest pee bo gotów łeb w drzwi wsadzic

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

Z tego tematu wynika jedno ze Pareslow to kompletny debil, kretyn i idiota.
Dziś książka nie da ci zatrudnienia i to wiedza wszyscy, kiedyś ludzi brali jak cieple bułeczki do pracy jak mieli średnie wyk. dziś nawet po studiach biorą tylko jednostki. Legalizacja jest potrzebna i nie trzeba umiejętnie spisać prawa i będzie służyła a nie Krzywdziła.

Zalegalizować marihuanę, prostytucje i dopuścić do sprzedaży:

1. Palenie dozwolone od 21 roku życia.
2. Ograniczona ilość Koffieshopów.
3. Zakaz palenia na ulicy i miejscach publicznych.
4. Zakaz palenia w pracy.
5. Wysokie opodatkowanie prostytucji (jak wiadomo 2/3 studentek sprzedała sie za chajs co najmniej Raz, duży napór by był wiec wysokie podatki by się przydały)
6. Zakaz importu i sprzedaży przez obcokrajowców.(dało by rade obejść Unijne Prawa)
7. Dobra Państwowa Reklama na rynek wschodni o możliwości zakupu konopi indyjskich w Polsce.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

Sami intelektualiści domagają się legalizacji .

Kool-Aid z polski nie zrobisz Holandii bo Holandia naprawia swoje błędy z przeszłości. A jeśli chodzi o prostytucje to prostytutki same chcą się opodatkować. '(jak wiadomo 2/3 studentek sprzedała sie za chajs co najmniej Raz, duży napór by był wiec wysokie podatki by się przydały)' nie znasz studentek żadnych a informacje czerpiesz z prasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

inna niż inni --popieram Twoją opinię na temat tego ,,konowała,, w Łomży nigdy nie było dobrego ginekologa i nie będzie.Tylko Białystok.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

maruda napisał(a):

> A tak samemu wsiąść i pojechać gdzie oczy poniosą to
> ciężko ??
>
> Aż całą bandą trzeba jechać ??
>
> Ja tak robie wsiadam i jadę , aby na noc do domu wrócić :):)
>

No wiesz; samemu szybciej się jedzie, za to w grupie dalej się zajedzie.
Kumasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

Kool-Aid gnido dworska. Dla ciebie powinni karę śmierci zalegalizować psia pało. Tyle do Ciebie. Szkoda że rozumu to nie dają od razu bo po tobie widać że do tej pory go nie znalazłeś półgłówku.
Rozumiem wszystko ale żeby od razu kogoś bluzgać bo ma inne zdanie? Zesrańcu je...bany do szkoły.
Soryy dla reszt za moje słownictwo, ale dla prostactwa i ścierwa szacunku nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

W przychodni na Wyszynskiego panstwowo przyjmuje lekarz z DSK z Bialegostoku. Przyjezdza w srody od 16 do 17. Jak bedzie trzeba to pozniej sprawdze i napisze jak sie nazywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

Ja uważam, że możemy pogadać za........ 10 - 15 lat. I zobaczymy kto "popełniał błędy młodości". Bo pewnych rzeczy nie można przewidzieć biorąc to świństwo. Zwłaszcza wpływu na organizm.
No, ale. Życie jest tylko jedno a każdy decyduje o sobie samym.

Ps i to dotyczy też innych używek. Bo np. kultura picia alkoholu jakoś tak dziwnie wśród młodych upadła. Jaka to przyjemność "zaliczyć urwany film"? Żeby się przed znajomymi pochwalić ile się z imprezy pamięta, bądź raczej nie pamięta?? Nawet za cenę zeszmacenia poniekąd swojego "ja"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: popatrzcie kto nami rządzi szok!!!!

full opcja plus pela kultura tzn

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org