niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska rodzina na swoim...

nie jestem przesadny ;) bardziej sklonny jestem uwierzyc w przeznaczenie choc w stosunku do niektorych sytuacji to my mamy wplyw :)

ale dla przekory wypluwam w/w slowo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

a przewaznie ci co nie dzwonia to dobrze bo zawsze cos chca pozyczyc a tak noie maja na koncie i spokoj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

A czy to specjalista od robót ogólnobudowlanych?

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

milena1577@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

To Wy ???

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

Uważaj na nazwisko, jeśli Szulc to szybko uciekaj. Bierz kogoś, kto robił u kilku twoich znajomych, jeśli są z nego zadowoleni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

Bez przesady karton,bochenek chleba troszkę wody i same się odchowają no można jeszcze parę starych zabawek podrzucić i ze dwie grzechotki.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

Nie zrozumiałaś moja droga. Chodzi o to, że Ci którzy pilnują robią to za darmo. A zmuszanie do pracy wedle polskiego prawa bez wynagrodzenia jest przestępstwem. Ale jak widać n-eli można w tym kraju wykorzystywać bezprawnie ;) I nie było w mojej wypowiedzi sugestii by dzieci za cokolwiek płaciły. Czytaj ze zrozumieniem :)

Od mojego myślenia to się odstosunkuj, napisane zostało Ci jedynie, żebyś nie robiła paniki. Widocznie szkoła nie ma funduszy, by mieć salę gimnastyczną i ją udostępniać, a skoro Ciebie tak bardzo to boli to przenieś dziecko do innej szkoły, gdzie jest parę sal gimnastycznych a nawet i hala sportowa i wszystkiego innego pod dostatkiem, a nie płaczesz na forum, że dzieci dyskotekę miały na wąskim korytarzu tak jakby to coś miało zmienić.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzina na swoim...

Wieczorkiem;-)

http://youtu.be/Feuexes7ntw

Jest tu kto??

Obelixxie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org