niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krynicka na rachunku za wodę

Witam,mam pytanie do osób które miały taki przypadek lub mogą coś doradzić ,mam gips ale z góry zaczął się kruszyć i mnie denerwował i skróciłem go o 6 cm mam kontrole za tydzień to czy uznają to że chciałem zdjąć gips i będą z tym problemy w szpitalu ? Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie z polisy PZU , czy zakwestionują fakt zdjęcia gipsu? Dodam że w tym miejscu co jest złamane nadal jest gips i niby jest usztywniona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

A 5 zl nawet i za taka prace to nie jest uczciwa oferta tym bardziej,ze to umowa smieciowka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

I za zmarnowanie gipsu Cię jeszcze obciążą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

To ręka czy noga ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Tak, sadze ze za siedzenie, to zlotowke za godzine fajnie by bylo dostac :) Np. teraz siedze sobie w domu przed kompem, jesli ktos zechce mi za kazda tak spedzona godz. zaplacic 1zl, to ja chetnie oferte przyjmuje ;)
Przyjme ja tym chetniej, jesli nie bedzie ona obwarowana dodatkowymi warunkami, bo np. czasem siedze prosto, a czasem krzywo, wiec cieszylbym sie, gdyby placono tak samo, niezaleznie od jakosci siedzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Myślę, że bardzo ważne i warte przemyślenia są słowa poprzednika- zgodzisz się pracować za 5zł, to w końcu przyjdzie i taki, co będzie pracował za 3zł. Ludzie, wszystko drożeje, za 5zł nawet litra paliwa nie kupisz, podczas gdy np. w Londynie za minimalną stawkę na godzinę stać cię na 5l paliwa. Więc o czym my mówimy? Pracować miesiąc za 1000zł? No chyba, że jest się licealistą/ studentem, który dorabia na własne potrzeby, wtedy rzeczywiście się opłaca. Żaden dorosły, dojrzały, posiadający rodzinę człowiek nie powinien musieć pracować za takie grosze. Od umowy zlecenie nawet wielkich składek pracodawcy nie będą płacić, więc niech zaoszczędzoną różnicę ci dorzucą do stawki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

no mowie, potraktuja to jakbys chcial wyludzic kase, mowie ci, doklej se i bedzie git!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

chłopie jest tak jak Ci napisał Soho , gipsuj całą nogę , a najlepiej to obie naraz, dostaniesz więcej kasy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Dla Ciebie ......;-)

http://youtu.be/vwAQzXY92ec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

To forum szyderców i dzieci. Nie uzyskasz tu racjonalnej odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Autor: szanelka (---.lomza.mm.pl)
Data: 23-02-12 18:31

w polonezie jest dobra fryzjerka, moja mama od lat do niej chodzi i jest bardzo zadowolona, mowię o tym salonie w srodku hotelu na 1 pietrze, a nie tym na zewnatrz w szczycie. Tego drugiego osobiscie nie polecam, sama przez przypadek kiedys tak trafilam i niestety wyszlam bez włosów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Nie ma takiej możliwośći księża to oddzielne państwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Judyta99 czy ty zajmujesz sie sprzedaża tych biletów? jesli tak to podaj mi swoj adres poczty elektronicznej ...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

zapytaj księdza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

różne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

gdybyś zamieścił nieruchomości auto a nawet usługi to nie było by większego problemu problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

No miałaś próbować sprostać , sama pisałaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Figa trzymaj formę , coś tracisz jasność umysłu , najpierw pisałaś że jakieś kartony gdzieś zdobyłem ? teraz chcesz uprawiać Kamasutrę w kartonach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

nigdy takich rzeczy nie pisałam, bo nawet tak nie pomyślałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

No i czego się droczysz ?

ostatni post poszedł nam razem 02:10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

To jeszcze raz ,

DOBREJ NOCY i miłych snów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krynicka na rachunku za wodę

Piesek jest krótkowłosy,na podwórko nie za bardzo.On jest w typie jamnika ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org