wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I kto tu faszystą?

wpm, Ty jesteś z całą pewnością osobą miłą, ale nie rozumiem dlaczego wciąż zasłaniasz się jakimś szefem, skoro jasno wynika w każdym niemalże poście, ze sam/a sobie prezesujesz.
Odnośnie tematu, to lichutko...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

Śmierć Ryśka z klanu poruszyła cały świat:
http://zerkaj.tk/obrazek.php?131

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

popieram Figa.Logiczne co nie.
Do wpm:Podejrzewam,ze jestes mloda osoba i na kieszonkowe Ci wystarcza albo Twoj wspolmalzonek duzo zarabia.Pracowac trzeba,ale to tez nie znaczy,zeby dawac sie wykorzystywac,bo prawdziwi pracodawcy cenia sobie pracownikow co znaja swoja wartosc,podkreslam prawdziwi pracodawcy a nie dorobkiewicze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

ten salon przeniosl sie na Piekna,chodze do Pani Uli od lat i jakos jeszcze nie zdarzylo sie,zebym wyszla niezadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

ojwy oj wy , masakra
jeden pcha się przez drugiego to chyba na prawde bida w stolarce meblowej :):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

Orientujecie się jakie w tym roku będą koncerty oraz imprezy plenerowe w naszej Łomży?

Braun, najlepsza golarka do pejsów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

Czasem odnosze wrazenie, ze teraz to nawet jak ktos tylko siedziec potrafi, a i to niezbyt dobrze wiec pozniej ma skrzywiony kregoslup, to swoja wartosc zna i za grosze pracowac nie bedzie...

"Jaka praca, taka placa" i warto pamietac, ze to dziala w obie strony.

bo prawdziwi pracodawcy cenia sobie pracownikow co znaja swoja wartosc,podkreslam prawdziwi pracodawcy a nie dorobkiewicze

A ja podkreslam znaja, a nie przeceniaja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

Niestety nie doszło do spotkania. Szkoda , nie wiem czy nie zaszkodziłam psu pisząc, że jest to amstaf. Moim zdaniem ma coś z amstafa i chciałam być uczciwa , bo przecież nie znałam psa ani nie wiedziałam jak się zachowuje. U nas jest bardzo grzeczna i przyjazna. Apeluję do wszystkich - pomóżmy psu i znajdźmy mu dom!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu faszystą?

Zmieniło się prawo i jest zakaz reklamowania aptek i brak rabatów na leki refundowane. Po groszu można było kupić leki refundowane. OjciecR poczytaj najpierw, dowiedz się a później podnoś krzyk. O aptekach na Dwornej i na Południu słyszałam, że tonęły w długach i groził im komornik, więc wyprzedali co się dało i zamknęli. Nie wiem czy to prawda czy tylko łomżyńska plotka, ale coś w tym może być :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org