sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Emigranci - kwiat Polskości

na lakowej moze i tak,tam szybko ida hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Kurczak.
Jakim trzeba być bezczelnym chamem,żeby nie rozumieć,że nikt tu cie nie chce.
Najpierw piszesz że w Łomży to same geje i barany a teraz o jakieś koksowniki się pytasz gdzie mają stanąć?
Jak tobie nie staje,to już twój problem i poszukaj pomocy gdzie indziej.

To twój wpis poniżej:
Autor: Kurczak (---.play-internet.pl)
Data: 30-01-12 14:04

Powiem ci jedno te forum i ten portal to jest najgorszy w Łomży najstarszy ale tam siedzą barany i geje.Ostatnio tak się dowiedziałem.Lepiej ogłoszenia i inne rzeczy dawaj na

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

KILKA GODZIN TO SZYBKO?
DZWONISZ-MIJA NP.PÓŁ GODZ,I LEKARZ JEST-DO TEO WIZYTA TEZ Z PÓŁ I PO WSZYSTKIM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Olu, dzisiaj rozwieszę jej zdjęcia z ogłoszeniem. Mam nadzieję,że ktoś sę znajdzie, kto ja zechce. Czekamy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

No nie bo to forum jest speciolistyczno-wyjątkowe.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

A wy jak zwykle robicie sobie jaja...
Taka temperatura na zewnątrz, a bezmyślny właściciel zostawił swojego pupilka samego... Co z wami ludzie? Zatraciliście swoje człowieczeńśtwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

to poza tematem, ale będzie się łatwiej czytać jak będziesz stosował zasadę spacji po przecinku. Ile ty masz lat? bo podajesz takie argumenty że ciężko się dyskutuje, ja myślałem że wyskoczysz z rolnikami, którzy wykupują mieszkania, a ty z ludżmi z zachodu- kimkolwiek oni są... którzy nie wiedzą że jest za drogo... hmmm nie wiem czy śmiać się czy płakać, ale chyba to pierwsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Per.sor, załóż małej wątek na dogomania.pl
może akurat ktos ją wypatrzy?
W schronisku dostanie ciepłe miejsce do spania i miske pełną jedzenia...
Co z wami ludzie, czemu bierzecie, a później wyrzucacie te maleństwa w takie mrozy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

to placz,mysle ze jestes desperata OjciecRydzyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

jestem zdziwiona odpowiedzią ,,zulgula''

Dzięki informacji łomżynianki 4444, mogłam uzyskać szybką fachową pomoc lekarza. Nie życzę nikomu choroby i konieczności wzywania lekarza do domu, ale przekonałam się, że jest w Łomży taka możliwość i jeszcze raz dziękje za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

dzieki, ale juz bylam na tej stronce, sa tam info o spotkaniach malzenstw a mi chodzi o kurs przedmalzenski, o tym nic nie napisali:(

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

w tygodniu zorganizuję paczkę dla schroniska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

maly trzeba mieć jaja żeby założyć i żyć w rodzinie,co do tego ma zespół który grał na Twoim weselu? Qrwa co za naród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Czy waszym zdaniem da rade wybudowac chałupke w stanie surowym zamknietym za sto tysiecy złotych? Działka własna uzbrojona troche materiału juz jest.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Zgadza się eternity, siuuup podbijamy temat!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

malenka12 jeżeli jeszcze nie wyszłaś za mąż i planujesz wesele polecam tą kapelę.Nie pożałujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Jak małą i sam będziesz dobrze robił to da

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Wybudujesz spoko ,dużo dużo więcej szykuj na wykończenie. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Podany jest dokładnie kontakt to zadzwoń i wszystko objaśnią.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

A ja jechałem akurat jak ten gościu zasuwał tą BM-KĄ i wyprzedził mnie ok 100 metrów od skrzyżowania na którym zdarzył się ,,wypadek ,, .Ja jechałem ok 50 km/h a on przy mnie przemknął jak rakieta , śmiało jechał ok 150/h. Ten gość co wjechał na skrzyżowanie nie miał żadnych szans aby z niego uciec i co ciekawe u kolesia z bmw zero reakcji tak jak by go nie widział a mógł depnąć na hankle ? dziwne? zapewne był podniecony prędkością , no bo adrenalinka podskoczyła .Tylko zapewne nie pomyślał , że oprócz niego są również inni na drodze . Szczyt głupoty i o włos od tragedii !!! Brak słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Poszło!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

4lomza - Forum ogólne - Kebab Bar Magia - Łomża ul. Lipowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Spokojnie, drugie tyle na wykonczenie hehe

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

793563633

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

z jakiego miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

z hannoweru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

kolezanko auto trzeba podlaczyc pod kompa ale stawiam na czujnik polozenia walka rozrzadu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

o czym ty teraz Fazi bredzisz co probujesz teraz kota ogonem wywinąć. Piszesz najpierw głupoty a teraz dokładasz drugie. Kwestia ustalenia kto jest sprawca oraz to , ze nie mamy do czynienia z porwaniem jest już definitywnie ustalona. Dalsze sprawy to juz ustalenie dokładnego przebiegu tego zdarzenia wieć nie wal głupa.
Z pewnością dzieku Rutkowskiemu ta szopka medialna w sprawie rzekomego porwania dobiegła do końca. Gdy nie on to pilicja do dzisiaj by powoływała biegłych psychologów jakiś profilerów i inne pierdoły i karmiła by nas t a medialna papka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Amnezja :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Mam 2 puszki brzoskwiń i nie wiem co z nimi zrobić..:) Moze znacie jakieś dobre ciasta, desery żeby móc je wykorzystać..? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigranci - kwiat Polskości

Jaki poziom twojej nauki jak gimnazjalny to jest ogłoszenie w kategorii usługi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org