środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

A ja mieszkam pod Łomża i mam neta do 4GB z Netii.Chodzi bez zarzutu i router dobry nie to co w TP. A na LLu powinien chodzić extra. ja mam adsl. Dzielę sygnał czasem nawet na 3 komputery i nie czuję by sie zmniejszała prędkość. Przeczytaj umowę dokładnie bo kiedyś bylo 7 dni na ,,rozmyslenie się" w razie jakby źle działał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

Fanka dzieciaka to masz Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję


Tuż przed maturą matka Madzi była o krok od śmierci. Młoda kobieta próbowała się zabić. Gazeta podaje, że z tego powodu nie zdała matury. Katarzyna W. poradziła sobie jednak z problemami. Wsparcie znalazła w ruchach oazowych i wspólnotach modlitewnych. Na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych pokazała zdjęcia jak służy do mszy jako ministrantka we wspólnocie Tabah w Czeladzi prowadzonej przez misjonarzy.
Ojca Madzi, Bartłomieja Waśniewskiego poznała w kościele św. Józefa Rzemieślnika gdzie był lektorem. Para wzięła ślub cywilny w kwietniu 2011 roku. 15 lipca na świat przyszła Madzia. Matka Magdy chodziła do Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu. Potem uczęszczała do Gimnazjum nr 2, a następnie rozpoczęła naukę w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater w Sosnowcu i VIII LO im. C. K. Norwida.

http://www.slizg.eu/forum/viewtopic.php?f=11&p=1266560

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

Własciciel slyszalam ze znow siedzi ehh;/to miejsce to pudlo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

Chick zadzwoń jutro pod ten numer który podałem wcześniej... przez telefon napewno nikt Cię nie naciągnie... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

ja mam na południu 4 mb i też polecam za 39 złotych to chyba w Łomży nie ma taniej bo przed podłączeniem trochę firm zwiedziłem łomżyńskich i ta oferta wydawała mi sie najlepsza. Jak narazie 0 problemów z netem i oby tak dalej.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

Jak na razie przez 6 godzin nie jest jednak na odwrót:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

ha ha potomkowie roztrząsaczy gnoju na ulicach aha ha ha ha predzej na pole wyjdą krowom wymiona myć do dojenia a nie na ulice upomniec się o swoje,


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

Educo uczy już teraz zmienioną metoda Callana, nazywa się ona Direct ale różnica to głównie podręczniki, materiał w większości ten sam. znajoma chodziła do Educo teraz przeniosła się do Linguo na Dwornej - z prostego względu, część lektorów (ta lepsza jej zdaniem) przeszła do tej drugiej szkoły językowej, a metoda nauczania ta sama - Direct. wiem jednak, że można iść (przynajmniej w Educo) na bezpłatną lekcję pokazową. może warto się przejść do jednej i drugiej szkoły na taką lekcję i samemu zdecydować, która szkoła bardziej odpowiada. wiadomo, każdemu odpowiada coś innego i czym innym kieruje się przy wyborze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

to już było dawno wiadomo ze tvn=dziadostwo eh szkoda gadać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

otwarta jest apteka w stokrotce i kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

320 tys poszlo na premie... A moglo na cieplo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

Czy będzie miłą to się okaże , ale na razie dziękuję :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

nie polecam jej pomocy, napisała mi prace maturalną i nie zdałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

To prawda, nie tylko matka, ale żaden człowiek nie powinien się tak zachować, ale wstrzymajmy się z osądami. Nie skazujmy tej kobiety na publiczny lincz, nic z tego dobrego nie wyjdzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

masz rację pawelski ale te brzoskwinie mają określoną datę ważności....więc za długo ich trzymać nie mogę....h0j - dobry pomysł :) ciasteczka, rafaello.... to już coś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

a pamiętacie sprawę zaginionej w Sopocie Iwony Wieczorek - bez sukcesu. Rutkowski sprawcy nie znalazł. Ale zaistniał w mediach. Tak jak teraz w sprawie półrocznej Magdy, czy znalazł ciało ??? a już 02.02.12. w ponad 20to stopniowy mróz, czuł smród gnijącego ciała, widział kocyk w który zawinięte były zwłoki, tym czasem była to jakaś kurtka kilkuletniego dziecka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

polecam jednego pana.Nie pamietam nazwiska ale chodzilem przed matura i pomogl mi bardzo.to numer tel: 5172 85 554

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

tak, zgłoś się do Maćka

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27781

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

kiedyś, komuś na tym forum podpowiadałem..... poszukać w internecie człowieka, Turka, który udziela "korepetycji" z przyrządzania mięsa do kebaba. Nie będę zdradzał nazwisk itp., żeby nie zostać posądzonym o reklamę. On mieszka w Wawie, prowadzi własny bar, nawiasem mówiąc robi najlepsze prawdziwe kebaby.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

za 100 nie da rady majster skasuje 45 koła chyba że lepaki z ogłoszenia za 25 koła i w połowie roboty zrezygnują a dzień zaczno od flachy ico to oni w warszawie nie budoeali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Polsce narasta antykatolicka rewolta! Można zaapelować do Prokuratora Generalnego o interwencję

do kolna ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org