wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

niech ktos sie zaopatrzy w to http://www.referendumacta.pl/ to sie kilka podpisów zbierze czemu tak wczesna godzina niektórzy pracują :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

może ktoś wie gdzie można kupić np takie bieżniki ?? bardzo dziękuje za odp




http://allegro.pl/bieznik-biezniki-obrusy-serwety-60x145-cm-nowosc-i2032109473.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

fakt, SĘK w tym , że to cwaniactwo i manipulacja klientem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

petycjo Zambrowska :):)

Uśmieszki moje są pełne optymizmu a nie lametu niespełnionych nadzieji jak twoja petycja. :):):):)
Która mnie śmieszy , zresztą nie tylko mnie :):)
Jeszcze raz ci powtarzam, bo widzę że masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu :):)
Swoje niespełnione ambicje załatwiaj na terenie Zambrowa .!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

hahhahaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

Siłownia Wellness Club na basenie przy ul. Wyszyńskiego, lub siłownia Ewa - najlepsze kluby moim zdaniem. Najlepszy sprzęt i najlepsze warunki, w całej Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

ciemno jak to w d.... u murzyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

Wellness Club !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

ja też chodziłam między 13 a 14 i po nowym roku miałam wizytę i myśle sobie pojde wczesniej bo nie wiadomo jak tam z ta kolejka i tym automatem no i pojechałam kolo 11 i tak: pod pokojem tam co podpisy czarno tyle ludzi, wziełam numerek i mialam 42 chyba i czekałam bo juz bez sensu bylo wracac do domu. jak weszłam do posrednika to usłyszałam ze juz niedlugo konczy z przyjmowaniem bo tylko 8 osób mu zostało, więc doszłam do wniosku ze przyjmuja po 50 osób dziennie i jak bym przyszła pozniej to by moze juz numerka nie było nie wiem. ale na pewno jest nie porządek!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

Narobiło się nam tej zimy lodowisk.Proszę przybyć na osiedle perspektywy,na każdej drodze osiedlowej lodowiska,że ha!Czyżby odpowiedzialnych za ten stan rzeczy zaskoczyła zima?No kto by się spodziewał zimy w styczniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

suzi to wreszcie okażmy nasz sprzeciw..... zacznijmy od paliwa.... a za pewnie słyszałaś że szykują się blokady dróg podczas EURO2012.....A Irlandia....raczej Islandia nam sie szykuje.....też zbankrutujemy jeśli nie bedziemy walczyć o godne życie a nie wegetację....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

Ale potrafi, chociaż nie ma nic na sumieniu , nikogo nie zabijali w przeciwieństwie do "waszych"! Poza tym to chyba pamiętasz kto nas do Unii wprowadził by brać, i teraz trzeba powoli oddawać, prawda?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu i kto jest nam potrzebny w życiu? ?

masz Ty na..rane pod deklem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org