czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok. Jestem bardzo zadowolona. Pani Ewa jest kobietą ze wspaniałym podejściem do dzieci i potrafi do nich docierać. Moje dziecko było wielkim rozrabiakiem, którego potrafiła sobie szybko ułożyć. Wiem że moje dziecko jest tam bezpieczne. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Sam sie ogarnij.Umiesciles tylko przecinek.Przestan pier.dolic ze od dzis tak wyglada cudzyslow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

I to jest właśnie twój pogląd 'zezowate szczescie'. Nic nie wiedząc o mnie stwierdziłeś, że za dopłaty sobie samochód kupiłem i mieszkanie haha Mam auto kupione w 2001r zanim jeszcze Polska weszła w skład unii.. ale kupiłem je za dopłaty bo wcześniej mi je dali... heh Tak wogule to wszystko dają za free tylko trzeba wiedzieć gdzie ręce wyciągać... heh A z mieszkaniem już pisałem wcześniej jak jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

siwysiwy , przeoczyliśmy ........

tam JEST cudzysłów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Właśnie siwysiwy , pogódź się z tym napinaczu. Jakoś sobie z tym poradzisz, to nie koniec świata ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Jak w temacie,jaki program polecacie do nagrywania płyt CD ?Może macie jakieś linki do programów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

ha, ha,haaaaaaaaaaaaa, - JEST !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

ponawiam pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Ambasada USA w Warszawie chęć słuzenia w US Army kierunek Afgan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Odszkodowanie dla poszkodowanej osoby. Podaj maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

jak nie jest to podaj nazwę tego co jest dobry...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

idz na poligonową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

WEJDŻ NA SUPER ŁOMŻA,SĄ TAM SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZAJĘCIACH W CZASIE FERII ZIMOWYCH.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Zaginęła gdzieś na Sikorskiego, w tych okolicach. Zdjęc na chwilę obecną nie jestem wstanie wyslac :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

popieram ashampo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Zgadzam się że Nero jest najlepszy,bo go miałam kilka lat,ale dałam laptopa do wyczyszczenia i usunęli mi go a jak ściągnęłam z neta Nero to muszę za niego zapłacić by skorzystać..;/A kiedyś właśnie miałam orginalny na płycie.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Szukam kogoś kto zna się na prawie rodzinnym i karnym jestem po rozwodzie sam wychowuje dzieci jestem szantażowany przez bezdzietne małżeństwo które opiekuje się moją byłą żoną moja była żona na widzenia dzieci nie zabiera do siebie zabiera je do swoich przyjaciół bezdzietnego małżeństwa i to oni zajmują się dziećmi syn ma widzenia z matką tego dnia kiedy w szkole jest choinka postawili mi warunek albo będą dzieci zabierać tak jak oni chcą albo syna nie puszczą na na zabawę szkolną nie chce żeby obcy mi ludzie wykorzystywali moje dzieci do manipulowania mną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

nero jest dobry ale: płatny,duży,rozbudowany,90%jego możliwości jest niewykorzystywanych zazwyczaj. ashampo free,mały ale dobry wszystko co potrzebne ma.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Dzięki za pomoc,właśnie ściągnęłam Ashampoo,jest gites ;D Dziękówka wszystkim ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

zgłoś się tutaj

http://www.pcpr.powiatlomzynski.pl/index.php?k=20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

nero jest też darmowy i to full wersja :) wystarczy porozglądać się nad obejściem tego :). Myślę, że kryminalni już do mnie nie jadą, bo oświadczam, że takiego Nero nie posiadam, a jednocześnie słyszałem o tym na mieście od nieznanych mi osób.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

oc to oc jak się należy to się należy po to wam każą płacić .(jaka cieńka granica? czyzbyś jeżdzil bez oc?)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

nie P.C.P.R tam pracuje osoba która zamieniła mi normalne życie na piekło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

sony>? samsung? jakie to markowe? Toshiby są dobre,w cenie jaką podałeś to wybór masz spory.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.



http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=429351&t=429351

http://www.4lomza.pl/szukaj.php?q=adwokat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

dvw masz rację tak było kiedyś bo przy zakupie stacji dysków był dołączany nero(nie wszystkich oczywiście) ale takie wersje były i są do dzisiaj.(w większości sporo okrojone)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.




http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Jaki_laptop_do_3000_zl_-_przeglad_technologii_w_laptopach-4295.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

tzn. z tym psem to jest tak że przybłąkał się jakieś 2 miesiące więc nie jestem jego właścicielem szkoda mi się go zrobiło bo ładny rasowy pies, przygarnąłem go widać po nim że ktoś go porzucił bo pies jest mądry i w ogóle zna podstawowe komendy mam już jednego psa którego też przygarnąłem 4 lata temu ale ten jest bardziej wierny i nie robił takich numerów raz się chyba tylko zdarzyło ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Widziałam ją godzinę temu koło biedronki tej kolo Krzyża Świętego .Ma obrożę i widać,że krótko po szczeniakach.Trochę wystraszona i zagubiona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Byłem tam dzisiaj znowu i już go nie znalazłem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Czesio masz na myśli ten "" cudzysłów "" ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Porozglądam się za nim.Najlepiej tak jak pisze MiYu psa wykastrować,to skończą się włóczęgowskie zapędy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Karolinka szaleje?
Nie ma na nią bata?Co na to sąd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Nie polecam zbiorów truskawek w Niemczech, marna płaca, przeważnie kiepski sezon, mozna sie załamać nerwowo, a napewną rządzi tam mafia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Na rynku ruskie mają po 5 złotych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Witam. Chcę podejść do egzaminu kat. CE W szkole której się uczyłem słabo mnie przygotowali do tego egzaminu. Uczyłem się poza Łomżą. Jaką szkołę mi polecacie w Łomży? Chcę się dobrze przygotować żeby 10 razy nie zdawać. Gdzie mają takie same auto ciężarowe i przyczepę jak w Word Łomża oraz dobrze uczą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

kiedys tam pracowalem.... za zakretem po prawej stronie ;) nie da sie tego ominąć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

oj dziewczyny dziewczyny chyba mężów nie macie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Witam.Złóż wniosek do sadu rodzinnego o ustalenie wizyt,znaczy czasu i miejsca,napisz gdzie chcesz aby matka widywala dzieci.Jesli ona nie sprawuje opieki nad dziecmi podczas widzen mozesz oganiczyc jej prawa rodzicielskie,musisz udowodnic ze tamci ludzie maca ci w zyciu,np,zeznania dzieci itp,albo wogle zabronic jej widywania dzieci,ze np,zle to wplywa na ich psychikeitp.jak cos to pisz.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

podejdź do tego tak - ile mam kasy, wybierz markę (wedle upodobań ), czy wizualnie ci się podoba i kupuj. I tak nie wykorzystasz więcej jak, powiedzmy, 20% jego możliwości, a i na "całe" życie nie kupisz. Ja przy wyborze kieruję się ceną - najtaniej, i musi to być TOSHIBA.

Super podejście..

Parametry są ok, nie wiem do czego będziesz go używał, ale lapek ma całkiem dobrą kartę graficzną, mam taką w swoim asusie i spokojnie można grać w dobrej rozdzielczości w większość gier (nie na max full, wiadomo, ale i tak wydajność jak dla mnie ok). Jak nie robisz skomplikowanej obróbki grafiki itd to 4GB wystarczy, poza tym pamięć zawsze możesz dołożyć, grafy nie wymienisz jak się okaże, że mogłaby być lepsza..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

strasznie to brzmi aż ciarki przechodzą;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

prawie zawsze dzieci bite biją swoje dzieci kiedy założą własną rodzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

ile lat mają dzieci ? Zrób to co napisał myśliciel80. To będzie najlepsze wyjście. Staraj się ograniczyć lub pozbawić praw matke dzieci. Czy łoży ona na ich utrzymanie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Komputer do ogolnego uzytku domowego bez specjalnych wymagan ;)) no moze ciapnac czasem w jakas gierke ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/1761-radni.html
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27633

Myślę że MOPS i ratusz powinien szukać tu oszczędności a nie podnosić stawki za opiekę nad starszymi i chorymi osobami oraz obarczać opłatami za te słabe usługi innych ludzi, a którzy i tak płacą spore już pieniądze.
Oczywiście najpierw powinien zredukować rzeszę plotkarek pracujących na Dwornej a na które jak się pójdzie coś załatwić trzeba czekać z godzinę bo prawie wszystkie są w palarni a dodzwonić się o 14 już nie można bo nikt nie odbiera.
A te podwyżki to chyba na powiększenie palarni żeby więcej tam zatrudnionych niż trzeba mogło chodzić palić???

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/1757-zarabiamy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

NIe głupi pomysł z tym Afganistanem ja już pomału wyruszam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

sandy w dupie byls gono widzialas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Jak nie lozy wystap o alimenty,wszystko mozesz zalatwic w jednym wniosku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Polecam OSK Kamiński. Posiada takiego MANA jak w wordzie oraz własny plac i niedrogo bierze. Sam niedługo sie wybieram tam na c+e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.


Fundacja Centrum Praw Ojca i Dziecka
Adres korespondencyjny:

00-820 Warszawa

ul.Sienna 61/73
kontakt
e-mail: biuro.cpoid@gmail.com
Fundacja Centrum Praw Ojca i Dziecka jest organizacją ojcowską, non profit, pożytku publicznego. Została powołana by bezpłatnie pomagać ojcom i dzieciom, przez ojców dla ojców.




Fundacja Ojców Pokrzywdzonych Przez Sądy
FOPPS

Ochrona interesu społecznego w zakresie dyskryminacji praw rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem praw ojców i dzieci. Wspieranie ojców i dzieci pokrzywdzonych przez Sądy orzekające w sprawach rodzinnych.
poczta@fundacjaojcow.org.pl

Prezes Fundacji: tel.(022) 6727859, 606738301

Wiceprezes Fundacji: tel. kom. 660794110 w godz.19-21

Pełnomocnik Fundacji Warszawa tel: 509464944




Centralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka
CSOPOiD

Prezes Stowarzyszenia: 698262232 w godz. 20-22

Wice-Prezes Stowarzyszenia: -ze względu na wyjazd zagraniczny proszę o SMS z numerem telefonu stacjonarnego - oddzwonię

512118658 w godz. 20-22

Członek Zarządu Stowarzyszenia Warszawa: 502654321 w godz.18-21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

Oj pando
To że skończyłaś studia i posadę urzędową piastujesz ma świadczyć o OCZYWISTEJ poprawności gramatycznej według Ciebie? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i okazuje sie, ze ruskie amerykanom wybrali dobrze.

klik

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org