piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak myślicie po wygranych wyborach CHRZANOWSKI będzie starał się o powrót na łono PiSu ?

Życia w tajemnicy (wiary) jak w czarnej piwnicy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie po wygranych wyborach CHRZANOWSKI będzie starał się o powrót na łono PiSu ?

W sportowym na Bernatowicza powinni mieć, zadzwoń i zapytaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie po wygranych wyborach CHRZANOWSKI będzie starał się o powrót na łono PiSu ?

Autor: Claro (---.elomza.pl)
Data: 15-12-11 12:00

Ewentualnie zalozyc strone w sieci, my miliony ludzi wplacimy jakąs kwote, uzbierana suma pojdzie na reklame do tv ktora to juz trafi do duzo wiekszego grona, swietnym tematem reklamy bylby Światowy dzien bez paliwa ;) a moze i tydzien. Niech stacje zacisną pasa Dobre bo jak tak dalej pójdzie to bez Twojej akcji będziesz miał 6 miesięcy w roku bez paliwa.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie po wygranych wyborach CHRZANOWSKI będzie starał się o powrót na łono PiSu ?

Czy jest w Łomży a jeśli tak to proszę o namiary sklepu z ziołami :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie po wygranych wyborach CHRZANOWSKI będzie starał się o powrót na łono PiSu ?

Dzięki smolen :p

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie po wygranych wyborach CHRZANOWSKI będzie starał się o powrót na łono PiSu ?

Nie obchodzą mnie wasze przepisy i inne pierdoły prawne!!
JA SIE PYTAM :
sKĄD JA WEZMĘ RODOWÓD JAK BĘDĘ MIAŁ KAPRYS PRZYGARNĄĆ BEZPAŃSKIEGO KUNDELKA BŁĄKAJĄCEGO SIĘ PO ULICACH ???

I CZY TEŻ ZŁAMIĘ PRAWO PRZYGARNIAJĄC TAKOWEGO ZWIERZAKA???

Może ktoś ze znawców przepisów prawnych odpowie mi na to proste pytanie?
Nie chcę brać ze schroniska , wystarczająco dużo ładnych psiaków kręci się po osiedlach i takiego chcę sobie przygarnąć !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie po wygranych wyborach CHRZANOWSKI będzie starał się o powrót na łono PiSu ?

Ja wiem gdzie jest !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org