sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\"Las rośnie bardzo powoli\"?

Ja mam problem (?) a z czyjego punktu widzenia ? Twojego ?
Ja nie mówię o tym co mam ale o tym czego nie mam to takie porównanie do twojego stwierdzenia jakkolwiek je rozumiesz nie będę się czepiał za słówka.
Nie rozpatrujemy problemu którego wyciszeniem ma być pogodzenie się z nim w miłosierdziu nad min ale zniszczenia jego źródła i zniwelowani jego społecznych braków - owoców tej postawy która je nikczemnie pogłębia od wieków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\\\"Las rośnie bardzo powoli\\\"?

hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\\\"Las rośnie bardzo powoli\\\"?

Mr Andrzej :-) Jezus kim jest ? Wiesz kim ... jesteś mądrym jak sądzę człowiekiem i z pewnością czytasz wiele . Nie będę zatem zanudzać Cię definicjami . Mogę napisać Ci kim jest dla mnie Jezus.
Dla mnie Jest samym dobrem, miłością i w złych chwilach, gdy ten świat czasem mnie zniechęca bo nie jestem ślepa na okropności czasow w ktorych przyszło mi żyć , to własnie wiara w Niego wraca mi chęci i siły do dalszego działania.
Pytasz jakie sa jej owoce?
To proste - kochając -staram się być lepszym człowiekiem. Bo staram się pomagac zarowno bliznim jak i zierzętom. Staram się byc pomocna w drobnych codziennych rzeczach. Pilnuje się aby nie unosić się gniewem. Staram się - aby nikogo nie skrzywdzić - tylko tyle.
Gdyby wszyscy ludzie czynili to czego naucza nas Bog - nie byloby tego całego zła na świecie. Bo w kosciele nie uczą nas niczego złego. Przyjdz kiedyś i posłuchaj Mszy :-)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\\\"Las rośnie bardzo powoli\\\"?

Autor: lilo (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 15-12-11 13:45

Mr Andrzej :-) Jezus kim jest ?...Gdyby wszyscy ludzie czynili to czego naucza nas Bog - nie byloby tego całego zła na świecie. Bo w kosciele nie uczą nas niczego złego. Przyjdz kiedyś i posłuchaj Mszy :-)...
___________________________________________________________

Kapłani Kościoła Rzymskokatolickiego utwierdzają ludzi w przekonaniu że Kościół jest mistycznym ciałem Jezusa w którym jest On głowa a oni wszyscy członkami. (?)

Kim czym jest owo ciało Jezusa postępujące niezgodnie z zamysłami swojej głowy ?

taa
Taki to ten ich Jezus jaki to ten ich Kościół (?) i takie ich arcy kapłańskie owoce zdeprawowanej wiary jak ta ich okultystyczna czarna msza.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\\\"Las rośnie bardzo powoli\\\"?

Jezu sam się na to wszystko wkurzył dając bodźca do wyjścia z tej grobowej piwnicy - do religijnego zmartwychwstania. ( wstania ze swoich religijnych stołków i kolan)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\\\"Las rośnie bardzo powoli\\\"?

Ojciec...a masz rację,dokładnie tak--z Wawy.Strzał w dziesiątkę.Powtarzam Ci kolejny raz ćwoku,że tutaj nie piszemy o braku mieszkań,ale o ich cenach--kosmicznych.Rozczaruję Cię--mam mieszkanie,o jakim Ty styrany ojczulku możesz tylko pomarzyć.Pewnie Twoje to z zasobu spółdzielni i wykupione w latach 80-tych za 1600 zł na własność--ot Panisko z Pociejewa;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\\\"Las rośnie bardzo powoli\\\"?

A skąd wiesz może on w pałacu mieszka ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę rozrywki. Proponuję QUIZ. Kto powiedział prawdę objawioną cyt.\\\"Las rośnie bardzo powoli\\\"?

CzłowieQ--jak Ty ich,,KOCHASZ,, ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org