sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Ja podejmę pracę w sklepie za 1600 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

.. jak w temacie chodzi mi o pierwsze czesci tych gier czy mozna we dwoch pograc na split screenie ??

jesli nie - to jakei wyscigowki poelcacnie zeby pograc we dwoch ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Na C+E nie robiłem, C mam już od jakiegoś czasu, przymierzam się od dawna ale przeraża mnie cena kursu na przewóz rzeczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Ja rodziłam drugi raz w Łomży i nie żałuje. Poród boli, ale gaz, który mi podano łagodził ból i naprawdę nie było źle. Na odziale gdzie byłam już z dzieckiem miałam mało pokarmu i chyba dlatego płakał, panie dokarmiły mi dziecko i zrobiły herbatkę laktacyjną. Mój pobyt na tym oddziale trochę się przedłużył, bo dziecko zżółkło i było naświetlane. Mojej znajomej dziecko( bardzo żółte) wypisali od Arciszewskich po skasowaniu pieniędzy za pobyt i takim sposobem wylądowała w szpitalu w Łomży, gdzie wykryto jeszcze zakażenie układu moczowego. Mają tu odział intensywnego nadzoru w sytuacjach zagrożenia życia noworodka. Decyzja należy do Ciebie, życze dużo zdrówka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Czesio

Ty się przefarbuj bo na żółto świecisz :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Postój na dworze bez kurtki 1h i będziesz miał pod nosem :):):)
Blisko ,starczy językiem sięgnąć :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Rozczarowanie, jaki subtelny :D normalna_ dziewczyna_1809 miło, że przedstawicielka płci przeciwnej podziela moje zdanie w tym temacie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Rica ma rację. W klinice w Białymstoku, jest wszystko ok dopóki z matką i dzieckiem nie dzieje się nic złego. Ale jeśli z dzieckiem jest coś nie tak, to i tak wysyłają do ogólnego szpitala, bo tam nie mają odpowiedniej opieki. Trzeba się z tym liczyć niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

do hejzota a niby dlaczego mamy nie zareklamować gościa skoro odwala kawał świetnej roboty jak nie jesteś zainteresowany to odpuść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Daniello5, skoro nie ma pracy dla ludzi, ktorzy nawet sie nie ucza... no chyba ze masz znajomosci;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

wygonic z rynku sienkiewicza andrzeja tj. aktualnego dzierżawce tego (burdelu) wreszcie nowe władze miasta nie boja sie jemu przeciwstawic i raz na zawsze zrobia tam porzadek z tym ciemnym handlem . a wszyscy tylko na tym skorzystaja bo sienkiewicze nie bedą juz mogli pobierac haraczy od ludzi tam handlujacych!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Mrauu świetny post :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

zmieniło, kiedys chodziłem do ściany a teraz śladu niema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jesteś z Łomży - głosuj na ŁOMŻYNIAKA

Na Budach u Chaberkow w sali weselnej wstep 50zl



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org