piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

30+ mi to ryba w czym gustujesz, po prostu mowisz jak to kazdy facet jest be i w ogole, dlatego takie luzne skojarzenie mi przyszlo do glowy :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

30+
Bardzo mi przykro z tego powodu , na pewno bardzo Tobie ciężko . Rzeczywiście jak to wszystko się kumuluje i cały czas pod górkę to człowiek traci nadzieję na poprawę . Pytasz ile można ...tego nie wiem .
Betego słusznie zauważył najważniejsze mieć rodzinę i przyjaciół którzy pomogą . Nie wiem czy masz na kogo liczyć , jesteś sama ,ale masz jakieś wsparcie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

Ja nie wstydzę się mojego Boga --> A Ty? --> Kiedy sięgasz po Biblię
diabeł ma ból głowy, kiedy ją otwierasz, ma załamanie nerwowe. Kiedy
zaczynasz lekturę - mdleje. Kiedy zaczynasz nią żyć - ucieka. A kiedy
masz zamiar skopiować i wkleić tą wiadomość stara się uczynić Cię
tchórzem. Wyzwaniem jest to zrobić. Jesteś częścią Armii Boga?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

Jest dostępny. Potwierdzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

no ja słyszłam, że ktoś zaliczył tylko brakowało mu punktów :) więc chyba Twoje informacje są nie świeże :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

Autor: 30+ (---.139.184.11.introlan.pl)
Data: 07-12-11 21:27

dziadka_kalesony" bo trzeba cieszyć się każdym dniem , zamiast rozpamiętywać czasem bolesną przeszłości i czekać na przyszłość ,skupmy się na tym, co jest " tu i teraz" :)
Nikt do końca nie jest szczęśliwy ,jednemu brakuje zdrowia , drugiemu bliskiej osoby ,innemu pracy itd ,ale każdy z nas jest wyjątkowy i Wszyscy jesteśmy cenniejsi od wszelkich skarbów świata:)
Żyjmy tak żebyśmy byli zadowoleni z życia ,aby sprawiało nam przyjemność . nie izolujmy się ,spotykajmy z przyjaciółmi , róbmy sobie każdego dnia małe przyjemności , chociażby było to wypicie dobrej kawy , spacer , zobaczenie ciekawego filmu ,posłuchanie muzyki czy przeczytanie książki ."

Mi brakuje zdrowia,nie mam pracy ,mieszkania, jestem sama.do niedawna się cieszyłam ale już nie mam siły,cały czas pod górkę, ile można.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

30+ :):)

Głowka do góry i uśmiech proszę :):):)
Wiosna idzie , ciepełko będzie a nasze rowerki już przeskakuja z kółka na kółko żeby ruszyć w plener :):):)

MirRobDer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

A to już ostatni list...

http://www.youtube.com/watch?v=fwpuV2W49vE

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

sory 9.12.2011 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

List Mputina



Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

wpm zamknij mordę i najpierw do słownika zajrzyj jak już coś to "weź" a nie "weś" głąbie kapuściany! I nikt Cię o zdanie nie prosił!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

Tak w Bialymstoku w prywatnej klinice, ale warto zaplacic, bo rewelacja. Polecam wszystkim klinikę Arciszewskich !!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

Zenit zgadzam sie z Toba w 100 % masz racje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na konkurencyjnym portalu znajdziemy pytania dotyczące ŁKS-u 1926 Łomża, redaktor Derewońko nie udzielił informacji, jak to widzi .

Popieram marude.


wpm do szkoly!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org