czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

oj juz nie narzekajcie.....w tym roku choc widac ze to choinka.....
pamietam jak jeszcze byl kawal kija z marna iloscia igiel i to prawie na samym czubku :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

siwysiwy ja nie mam pretensji do tej kasjerki tylko zastanawia mnie dlaczego maja taki durny przepis "tylko za okazaniem dowodu osobistego"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

A zgłoś i znajdź takiego o takim nazwisku i takich danych co podałem proszę bardzo a może i taki się znajdzie gdzieś w polsce oj poczytaj ty ten artykoł . Przeczytaj Dokładnie Nazwisko i daj człowieka takiego o tym nazwisku . Nie ma sensu pisać i czytać takich postów bo jest to chore , ja kończę bo to żal . Powodzenia mimo wszystko i Wesołych ŚWIĄT ŻYCZĘ . NIE TĘSKNIJCIE PO MNIE BO NIE MAM ZAMIARU ANI JUŻ CZYTAĆ NAWET TEGO FORUM . KŁAMCOW KTÓRZY TYLKO KLIKAĆ ZA KOMPEM POTRAFIĄ , TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI , SZKODA SLÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

ta choinka to serio wstyd... porażka ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Napisz do faceta,który wystawia na allegro(podany Twój link),jestem pewna,że ma mniejszy rozmiar,zaoferuj swoją cenę i na pewno się ,,dogadasz,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Gdzie totalitaryzm vel terroryzm ma swoje źródło - tu gdzie jest jego przyczyna ?

terroryzm "Islamski"
http://www.youtube.com/watch?v=cDAfiI6hVXQ

terroryzm "Rzymskokatolicki"
http://www.youtube.com/watch?v=wbaihbSHrS0

Czym te terroryzmy się różnią, czyż w rzeczy samej niczym, czyż tylko skala między nimi jest "chwilowo" inna ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Na księcia janusza Załęcka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Nie mogą mogłeś zarządać rozmowy z przełożonym, prawo jazdy zawiera wszystkie potrzebne dane żeby mogło być uznane za dowód tożsamości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

siwy czy Ty masz problemy z czytaniem? Przeciez pisze ze pokazal prawo jazdy, czyli ma skonczone 18 lat.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

już napisane?????

Mamo, wysłałaś już list do Mikołaja? - pyta małe dziecko. - Tak, kochanie, wysłałam. - To trzeba napisać nowy, już nie chcę, żeby mi przyniósł deskorolkę, tylko klocki lego. - Już nie chcesz deskorolki? - Chcę, ale przecież już jedną mi kupiliście, widziałem w szafie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

http://www.youtube.com/watch?v=7DpweCATGwc&feature=player_embedded#!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Zbliżają się święta, lecz w rodzinie Jasia się nie przelewa. Zdesperowany Jasio pisze list do św. Mikołaja:
"Drogi św. Mikołaju, jestem bardzo biedny, ale chciałbym dostać na gwiazdkę klocki Lego, piłkę i kolejkę elektryczna."
Panie na poczcie nie bardzo wiedzą co zrobić z tym listem, gdyż Jasio nie napisał adresu do Mikołaja.
Postanawiają przeczytać list.
Tak się wzruszają losem biednego Jasia, że postanawiają spełnić jego życzenia.
Jednak pracownice poczty same dużo nie zarabiają, więc pieniędzy starczyło tylko na piłkę i klocki.
Wysyłają prezenty do Jasia.
Po jakimś czasie przychodzi list od Jasia, panie na poczcie otwierają go i czytają:
"Drogi Mikołaju dziękuję Ci za wspaniale prezenty, a tę kolejkę to pewnie te jędze z poczty ukradły"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Słuchajcie a czy na porodówce dostaje się koszule czy można mieć swoje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Sama wiara w boga (jakiegokolwiek) nie byłaby może niczym złym, ale tylko do czasu dopóki jego obłudni urzędnicy nie przejmą umysłów jego wyznawców, otumaniając ich umysły kierują nimi jak marionetkami, nie ma co daleko szukać w Polsce ale tylko dlatego, że jest krajem bardziej cywilizowanym niż kraje islamskie wali się "tylko" torebkami po łbie lub poturbuje operatora kamery więc toruński arcymistrz drenażu portfeli szczucie ludzi na siebie na wzajem opanował do perfekcji, a później... wymyka się to spod kontroli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

A tu relacja uzupełniejąca:
http://lubczasopismo.salon24.pl/pilot/post/323503,prowokacja-polsatu-na-jasnej-gorze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

W odniesieniu jak wyżej.

Panie Mniejszy - Arabów i Katolików nie było wśród pierwszych ludzi tylko Mężczyzna i Kobieta oraz Osoba duchowa z którą pierwsi ludzie razem wyprowadzili się z ich raju. To przewodnictwo duchowe od tamtej pory ciągnie się za ludźmi jak ogon węża rodząc religijne owoce jego wiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Zle nastawiony nadgarstek? Kto nastawial?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Mozna miec swoje ja założyłam moja a jak zaczeła sie akcja porodowa to położna przyniosła mi szpitalna i powiedziala ze mojej szkoda bo sie zniszczy i taka jest prawda bo jak wstalam nastepnego dnia całą ta szpitalna miałam zakrwawiona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

W odniesieniu jak wyżej
cytuję:
Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-12-11 11:06

Hehe leda fajny zart :)
Czasem czemu dorosli oklamuja tak dzieci z tym mikolajem. Wiem ze dziecinstwo jest fajniejsze, no ale to jest klamstwo stulecia :p

A jakie to kłamstwo :

A dzieci znajdywane w kapuście ?
A krew w arcy kapłańskim złotym kielichu ?
A ciało Chrystusa w komunii ?

Czy to tez kłamstwo stulecia ?
A może kłamstwo tysiąc leci ? leci i leci..... Tylko dokąd to zmierza ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Kto i po co te kłamstwa tworzy i to religijne zakłamanie kultywuje ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Zapewne to ktorys pseudo specjalista z Lomzy. Teraz jedyne co to proponuje Bialystok lub Warszawa. Ponowne lamanie bedziesz mogl zapewne dostac znieczulenie, badz narkoze. Nie jestem w stanie Ci powiedziec, to juz Ci na miejscu powiedza i dodaj tez ze chcialbys jakies znieczulenie. Mozliwe tez ze moga to operacyjnie zrobic jesli bedzie skomplikowane.

Masakra w tej lomzynskiej poradni ortopedycznej :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

powiem Ci ze nie masz co sie zastanawiac nad tym zabiegiem.. chyba ze chcesz miec problem do konca zycia..prawdopodobnie dadza Ci glupiego jasia albo znieczulą miejscowo i wystarczy.. :) to i tak lepiej niz mi bo mi skladali noge w zakopanem przyjechalem do łomży i tez mi musieli lamac i nastawiac tyle ze nie mialem zadnego znieczulenia no i nie powiem troche bolalo :D ale bylo warto.. im pozniej pojdziesz tym gorzej bo ta kosc caly czas sie zrasta nerwy sie uciskaja i mozesz miec wiekszy problem niz Ci sie wydaje wiec poki swieze to trzeba lamac no i oby tylko nerwow nie uszkodzili :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Myslę, ze to mozna nawet połączyc. Nie ma problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

pierwsze dziecko rodziłam w Wawie w szpitalu o bardzo dobrej opinii. Podczas porodu zaliczyłam 3 zmiany położnych i mimo ze personel taki dobry i wychwalany to dopiero po kilkunastu godzinach lezenia na sucho /wody odeszły mi na samym początku/ i wiciu sie w bólach dowiedzialam sie ze wody sa zielone a Synek na tachykardie. Przybiegła nowa położna i ustawiła resztę personelu i podali mi oksytocyne i wreszcie cos zaczęło sie dziać. Po 5 godz urodziłam. Niby wspaniali ludzie tam pracują, byli mili itd. Ale mam wrazenie że zawsze czekają az akcja porodowa sama bez ingerencji ruszy i kobieta sama urodzi, przy kazdym porodzie to jest inne tempo, często boli jak cholera i człowiek błaga o pomoc bo przynajmniej ja bylam wtedy pewna ze umre. Ja mimo tego wszystkiego drugie dziecko też chcę urodzić naturalnie i wiem juz teraz ze czy to w jednym czy w drugim szpitalu, każdy ma inną opinię bo każdy poród inny i każdy człowiek jest inny. Bardzo dużo tak naprawde zależy od nas samych. To my mamy urodzić, często o tym zapominamy :) dużo jest tu opinii bardzo złych o łomżyńskim szpitalu, w mojej rodzinie kobiety w nim rodziły i są b.zadowolone. Wydaje mi się że opiniami dzielą się czesciej Ci, którzy są z czegoś niezadowoleni albo spotkało ich coś strasznego. Jak wszystko jest ok to juz trudniej jest nam się taką informacją podzielić bo albo zapominamy o sprawie i już albo pochwalić cokolwiek jakoś tak nam trudniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Ja rodziłam w Łomży też przed miałam wiele obaw nawet mówiłam do swojego lekarza o tym a on powiedział że nie ma co się bać bo pewnie się nasłuchałam i na czytałam o tym jak to jest źle w szpitalu.Minął termin porodu i rano miałam wywoływany,w trakcie coś się zaczęło dziać i szybko zrobili cesarkę bez żadnych problemów czekania itp.Obsługa też super na porodówce jak i na sali operacyjnej.Natomiast koszmar się zaczął na oddziale poporodowym tam gdzie leży się z dzidziusiem chodzi o panie które się zajmują noworodkami.Są okropne,opryskliwe,uważają ze one wiedzą najlepiej ,robią łaskę nawet usłyszałam cytuje:,,to nie praca tylko harówa".Miałam nawet iść już do ordynatora ale podobno to nic nie daje.Przeżyłam 5 koszmarnych dni nie śpiąc,cierpiąc że nie mogę nakarmić swojego dziecka,które było głodne i ciągle płakało dzień i noc.Nikt nie reagował.Jak prosiłam to jakieś głupie uwagi padały.Nawet potrafiły się śmiać z niektórych pacjentek.Zwolniła bym 3/4 tych pań.Mam nadzieje że ordynator w końcu się tym zajmie bo słyszałam od innych pacjentek to samo.Nie dziwne też że niektóre wychodzą na własne życzenie właśnie z powodu takiej opieki a nie dla własnego widzi misie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Religijne zakłamanie kultywuje kosciół... lata krucjat doprowadziły do tego, że poprostu chciał, czy nie chciał większości społeczeństwa ten syf wciskają do głów od najmłodszych lat, nie wszystkim z czasem oczy się otwierają...
Jedni wierzą w Boga, inni w Allaha, ja wole wierzyć, że kiedyś trafię 6 w totka - na pewno kiedy w końcu zdecyduję się zagrać =]

Ciała chrystusa nie stawiał bym obok kapusty i mikołaja - kapusta z mikołajem są w tej chwili głównie po to by dzieciom wczesne życie "ufajnić". Ciało Chrystusa to metafora na wafelek - zresztą tani, nawet na czekoladę się nie pokusili.
Chociaż ... ja osobiście uważam za mniej krzywdzące pozwolenie dziecku wierzyć w mikołaja, kapuste i bociania niż wpajanie mu bezwiednie na siłe religijnych bzdur z których i tak pożytku w życiu nie ma.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Protagoras jakby indianin w piuropuszu do mnie podszedl i wyciagnał wielką kosę, umarł bym przynajmniej śmiejąc się do rozpuku.
I nie, zamordowani ludzie nie chodzili na krucjaty - ale dopadly ich krucjaty muzulmanskie, smiało można nazwać krucjatą walkę z niewiernymi.
Jak przyjdzie mi zginąć za niewiarę... trudno, przynajmniej męki na tym padole dobiegną końca. Każdy medal dwie strony ma.
Bardziej mnie przejmuje ich los jako ludzi, nie jako chrzescijan. Religia to nie argument, w żadnym sporze - albo są to ludzie, albo mamy faszyzm. Ola ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

To co. To nic że: Ojcowie duchowni narodów od dziecka ogłupieją swoje dorosłe dzieci boże jak Ojciec Rydzyk ? O ile dzieci od młodości przyzwyczaja się do kłamstw religijnych ojców i matek ufajniających im życie tym łatwiej kapłanom od maleńkości przyzwyczajonych do zakłamania dorosłych zachować w kłamstwie religijnym na swoja modłę i do swoich potrzeb.

Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość strąci.

Zakłamanie nad Kołyską jest najgorsze. Jego owocem jest wychowanie w wierze religijnej paranoi nie prowadzącej do prawdziwych owoców cywilizacji miłości. Nie można zbudować jakiejkolwiek miłości na zakłamaniu nawet jeśli to odwieczne zakłamanie religijne.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

* powinno być

...do SSAKÓW bo LUBI być dojony....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Organizować się na forach i wylewać na ulicach!!! Ale nie tylko na ulicach Łomży ale na ulicach wszystkich Polskich miast i miasteczek. Pokażmy że jest nas więcej niż ,, stróżów prawa''. Gdy wyjdziemy wszyscy i wszędzie wtedy będzie musiało się coś zmienić!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

U internetowych troli. Oni napewno Cię przyjmą (czytaj: ośmieszą na forum)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Bardzo dobrze że dbamy o siebie,bo jak nie my to kto ma o nas dbać-Wy facecie ,matko kochana proszę ,spójrzcie na siebie - jesteście grubi , zaniedbani , pijecie na umór, a o swoich kobietach przypominacie sobie jak chcecie żreć albo nie macie czystej koszuli do pracy.Więc lepiej trochę dbać o siebie niż nie dbać wcale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Ja tam wolę naturalizm i na kobiety, które mają kilogram szpachli na twarzy i skórę pomarańczową od solarium nie zwracam nawet uwagi. Tak jak już pisałem kiedyś : kobiety narzekają, że nie ma już prawdziwych facetów, a prawdziwe kobiety są? Chemia na twarzy, sztuczny kolor włosów sztuczna opalenizna sztuczne paznokcie sztuczne cycki itp itd. Delikatny makijaż - rozumiem ale po co ta przesada? Jakiś czas temu byłem z piękną dziewczyną o włosach bardzo blond z natury, mimo to farbowała je ciągle na praktycznie taki sam kolor jak naturalny ( głupota) a z pięknych delikatnych puszystych włosów zrobiło jej się dosłownie siano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk albo Muzyk- wybór jest tylko jeden

Mam dosyć tego życia, nie mam pracy, nie mam pieniędzy,nie mam rodziny, jestem dziadem, myślę o samobójstwie, dzień w dzień o tym myślę i to zrobię, mam wszystkiego dosyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org