niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezczelna agitacja

Weź go wywieź na jakaś agroturytyke zobaczy zwierzęta pojeździ na quadzie a nie jakieś plastikowe klocki.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Jak w temacie. Wyjazd ok13-14. 3 miejsca. Kontakt 508 280 979

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

mam w pedeefie jak chcesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Szukam chłopaka do pomocy w demontażu w jednym państwie konstrukcji stalowej (3-4 dni) i montażu w drugim państwie około tygodnia.
Zapewniam nocleg i pełne wyżywienie oraz browarka lub winko.
Musi posiadać prawo jazdy kat. B no i mieć chęci do pracy bo to praca fizyczna, co do wynagrodzenia dogadamy się.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Chętnie się przyłączę.

Mam 30 lat, po zawodówce (tynkarz-murarz, akrobata). Żona i 5 dzieci (9,7,5,3 i 1 rok). Mam paska (1989) w tedeiku na letnich gumach. Mam LCD LG i 2 laptoki. Mam też xboxa i playstation. Palę i piję mało. Żona tylko pali (ale dużo). Wynajmuję mieszkanie na kazańskiej (czynsz płaci mi miasto). Na dzieci dostaję niecałe 4 tysiące złotych i jak mam z tego żyć, Panie Premierze?
Sam nie pracuję, bo nie pójdę na czarno (co ze składkami?), a legalnie chcą mi płacić minimum. Dlatego postuluję, żeby minimum było z 5 tysięcy, to pójdę do roboty (i inni pewnie też).
Szkoły dla dzieci i służba zdrowia za darmo, ale już zęba za darmo nie wstawię. Postuluję więc, żeby wszystko było na NFZ, wszystkie leki i inne. I książki do szkoły za darmo i wycieczki moich dzieci do teatru za darmo.
Postuluję także, żeby nie było polityków i banków, jeno wszystko za darmo i niech rządzi Pis i solidarność.

Dziękuję za uwagę i przyłączam się do torro. Pokażmy ilu nas jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Zbychu, do Rosji.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Hahaha smiech na sali. Jak skonczylem 18 lat to kupowalem na legitymacje szkolna, bo dowod mialem miesiac po 18-nastce. Oczywiscie nie w lidlu (ogolnie mi lidl sie zle kojarzy). W zwyklych sklepach zadna ekspedientka nie robila problemow i bylo ok, a tu takie cos u Ciebie heh. Wysmialbym ta pania :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Nieprawda.
Bronił krzyża? Bronił.
Chce kryzysu? Chce.
Jest przeciwko wszystkim (jak ja i torro)? Jest.
Jest za kibolami? Jest.

No więc niech nas prowadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Sądzisz, że na krucjaty chodzili właśnie ci zamordowani ludzie ze zdjęć? O sancta simplicaris!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Fig a wiec zawiadom sàd o tym, paranojà jest pisanie o czyms o czym nie ma siè pojecia, torro pal Co chcesz to twoj problem widze ze nie ma sensu pisanie zwlaszcza na takim poziomie, fig a samo to ze czytasz to juz sukces, nikogo nie strasze, a to ze daleki jestem od tego aby kogos obrazac jest twoim problemem to twoj problem. Nie do ciebie pisze i nie twoje Dane podaje lub nikogo , pewna jestes? Wogôle czego pewna jestes? Tak Sobie pisze wirtualnie zal... forum jest publiczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Jakby sprzedala tobie gimnazjaliscie to bys wtarabanill na to forum z tematem ze sprzedala?
Woli byc ostrozna bo szanuje swoja prace.
Jak ci nie pasuje to kupuj ,siaraki' gdzie indziej.
A ze wyglad masz starszego dzieciaka przed 18-ka to co sie dziwisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

gt.pd- nie jestem Fig, ale Figa, co to za błazen siedzi po drugiej stronie monitora?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

amadeus na przykoszarowej,super lokal!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

nie chce w pdfie chce w wersji papierowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

tak jak chrześciajanie traktowali i traktuja innych tak samo są traktowani - trzeba w końcu wypić to piwo co sie przez wieki warzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

No co ty torro :):):)

Ja prowadzę nocne zycie :):):)
Czasami w klubie Biebrza też :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

No nie wiem może to przeze mnie wielki Pan Stefanek nie zagrzał tu miejsca na dłużej trudno powiedzieć jaka jest prawda o Jego "Przedwczesnym" odejściu na "emeryturę" (? ) w sytuacji kiedy prawdy wśród Kapłanów się nie upublicznia i kiedy prawdę w śród kapłanów się ukrywa.

Szatan -> Szamani -> duchowni -> Kapłani , Arcy kapłani -> Biskupi

Religijny człowiek wierzącemu człowiekowi wilkiem. Jaka religia takie religijne wilki w parafialnym Polskim narodzie.


http://i.imgur.com/KYVgnJ4.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

a co Zoska znowu sie puscilas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

Religijne owoce - święte wojny podzielonych religijnie narodów i rodzin.

http://i.imgur.com/KYVgnJ4.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelna agitacja

https://apps.facebook.com/polubiszto/pages/link.php?user_id=100001570057871

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org