czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
Pytam, bo niezbyt dobrze sie orientuje co gdzie najlepiej kupic, naprawic itd bo nie pochodze stad. Skoro jest mozliwosc zapytania, to dlaczego nie?? trzeba sobie pomagac :)
Pozdro i milego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

przepraszam nie doczytałam do końca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Jadę w niedziele do Warszawy(12-15). Mam wolne miejsca. Jak ktoś zainteresowany to kom 506509296 (najlepiej w okolice Bemowa i Woli)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

wladima napisał:

"Żebyś znał Słowo Boże, wiedziałbyś ile grzechów człowiek popełnia przez swoje całe życie.
Dlatego jest to wielka łaska od Boga, że chce nas ratować."

Przecież wykazałem w poprzednich postach, że znajomość "słowa bożego" (którego znajomością też się wykazałem), wiedza o historii religii, kościoła.... to wszystko często jest przyczyną do zwątpienia, a nawet ateizmu jak to było w moim przypadku. Nie jestem bezrefleksyjnym bezbożnikiem, bo do ateizmu doszedłem poprzez wiedzę, weryfikację głoszonych mitów porównując je z faktami, a więc jest to świadomy wynik racjonalnego rozumowania i zastosowania wolnego wyboru wbrew naciskom otoczenia i państwowego przymusu do bycia człekiem wierzącym, najlepiej katolem.
A w jaki sposób bóg chce nas "ratować"? bo wielką pułapką dla ludzi jest istnienie tak obłudnego i zakłamanego kościoła, który zamiast zbliżać do boga popycha wiernych w wielkie tarapaty nakazując np. czcić ludzi, ich szczątki, obrazy i figurki co jest jaskrawo sprzeczne z Dekalogiem. Dlaczego bóg okazuje łaskę swoim urzędnikom, czyli np. księżom pedofilom, pozwalając im na długoletnie kariery kapłańskie mimo uprawiania gorszącej sodomii? A przecież patologii, problemów, które niezbicie świadczą o rozbieżności praktyk kościelnych z "bożym słowem" jest mnóstwo. Dlaczego bóg pozwala na istnienie tak wielkiej pułapki dla ludzi jakim jest kościół, który sprowadza ich nie tylko na manowce, ale wprost do piekła....

Dlatego jestem spokojny o siebie, jeśli okazałoby się, że jednak bóg jest, przed czym niech nas pan bóg broni....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

chyba ....
... swojej religijne zacofanej babci wiernej psom* z rodziny rydzyka co to jest York

*Psy w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem "Folwark zwierzęcy" były gwarantem trwałości zdobyczy cywilizacyjnej świńskich liderów którzy na własne świńskie potrzeby manipulując społeczeństwem trzymali to społeczeństwo w nieświadomości za pomocą wiernych sobie psów.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Wy tu wszyscy powołujący się na słowo boże walcząc na cytaty z biblii.

Słowo było na początku - zostawcie w końcu to słowo.
Nie można całe życie za kapłanami powtarzać "Ala ma kota" i siedzieć pokornie przed nimi jak ufne w ich mądrość dzieci w pierwszej klasie. Każdy powinien dojrzeć i stać się dorosłym który dawno opuścił religijna pierwszą klasę.


Poznaliście elementarz nie można całe życie powtarzać słowa które było na początku.

Biblia oprócz słowa posiada historyczne tło religijnie krwawych wydarzeń tu jest światło (słowo + owoce = świat + tło) "a bez niego nic się nie stało co się stało" (Ewangelia) tu nie chodzi o same słowa ale o społeczne owoce tych słów.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Kruszynka 3-4 zl to wychodzi 600-800 zl miesiecznie,zalezy ile godzin ta osoba spedza z twoim dzieckiem,ale napisalas ze miesiecznie wiec min 200 godzin na 30-31 dni to se przelicz ile ona zarabia na godzine?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Dzien Dobry Wladima ... nick moj <pozyczyłam> od dziewczynki z bajki ...
Lilo & Stich ;-) . Cieszę się , ze Ci się podoba :-)

Maruda ... Twoj nick piszę z duzej litery bo jestes okropnie Marudny :-) .... , ale i tak Cie lubie ... :P

Dzien Dobry Wszystkim ... jest piękny słoneczny dzień , az się serce raduje
Warto zacząć dzien zatem od jakiejś pozytywnej nutki .... hmmmm...może tą zaproponuję ?
http://www.youtube.com/watch?v=M86tBBf27gQ
Całą miłość mam dla Ciebie ;-)
Miłego dnia życzę :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Działam w schronisku, pomagam psom, nie kupiłam psa w hodowli, ani w pseudo hodowli, mam suczkę wziętą ze schroniska. Ale nie mam klapek na oczach i nie jestem zapatrzona w siebie i w swoje poglądy. Staram się ludzi rozumieć i nie uważać za głupich tych co myślą i robią inaczej niż ja, dopóki nie krzywdzą zwierząt. Zawsze byłam i będę przeciwniczką wszelkich hodowli
i pseudo hodowli gdzie psy trzymane są w klatkach. Zarówno w hodowlach jak i pseudo hodowlach suki służą tylko do rozmnażania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Pan prezydent powinien podzielic sie oplatkiem z bezdomnymi i tym, ktorzy potrzebuja pomocy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

to niechby sie ktos kompetentny wpisal do jutra bo nie wiem czy brać talerz ze soba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

takich artykulow jak piszesz juz nie dostaniesz, moze sa na wage, wygladaja jak tamte, ale smak to czysta chemia niestety. Jezeli chcesz sprobowac szukac to zobacz w stokrotce i poszukaj po osiedlowych sklepikach, gdzie maja ciastka na wage, bo tam mozna trafic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Jaka hipokrycka religia taka hipokrycka wieczerza jaka tu hipokrycka psia* wiara która przybędzie do tej wieczerzy zorganizowanej przez władze Ziemi Łomżyńskiej manipulujące ludźmi jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem "Folwark zwierzęcy".


* Psy wierne świńskim liderom dzięki którym świnie utrzymywały swoje podstępne zdradzieckie i fałszywe rządy oparte na manipulacji i zakłamaniu społecznym.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

ale o to chodzi ze nie bedzie koryta pod choinka

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

ok dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

sami wezno sonsiedzi ze fschodu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Chętni się napewno znajdą... ale wątpię w to, że uda Ci się coś zorganizować...

Jak by nie było życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Doglądnij najpierw swojej Stajni Augiasza, a potem wrzuc kamyczek do obcego ogródka.
Forumowa miernoto, oceniająca świat i ludzi według własnej ograniczonej percepcji ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

nikt cie nie wyrzuca tylko doradza jak ci tak zle, dziwactwa urozmaicaja tą ziemie wiec mozesz pisac te swoje bzdury, wg mnie to ktos cie chyba kiedys na religii zaszedl od tyłu stad uraz hehe

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Ten nade mną porzuci komfort codzienneści kanałów ciepłowniczych, by w końcu w podarku otrzymać ciepłą strawę od ludzi dobrej woli ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

oo nie wiedzialem ze loczek przeszedl na strone pis



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Ech - nic nie zrozumiałeś.

Koszt ekipy Warszawskiej jest znacznie wyższy niż koszt ekipy z Łomży - ten fakt można chyba ogarnąć.

Firmy wykonawcze z którymi pracuje robią mieszkania i domy >300m2 i nie interesuje mnie ile za nie płaci klient - dostają mój projekt i mogę spokojnie zajmowac się innymi rzeczami bo sa na tyle rzetelni że rozwiązuje każdy problem telefonicznie. Ale ten komfort kosztuje bardzo dużo.

W swoim mieszkaniu mogę wybrać nawet tańszą ekipę z Pierdziszewa - mam czas jeździć i tłumaczyć o co chodzi skoro robię dla siebie.

Wolontariuszy nie szukam bo wiem na ile jest to ciężka i uciążliwa praca - po prostu uczciwych ludzi których nie trzeba będzie szczuć prawnikiem po podpisaniu umowy i wzięciu zaliczki. I pierwsze oferty na priva spływają, niezaleznie od tego czy na forum ktoś "żałośnie" bije pianę czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

przeslij meila to podam Tobie numer do odpowiedniej osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Kogut, jak przestaniesz, to pomyśli, że zwyciężył :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

Nikt mnie nie uczył, ważne, że Ciebie przeanalizowałam i popadłeś w kłopoty twórco przemyśleń:) Zawsze mogę zadać pytanie? ale nie ma komu, od kiedy to ksiądz chce mieć dziecko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciemnogród w państwie PiSlamskim podnosi parszywy łeb

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: Figa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-12-11 01:26

Ty nie musisz się uczyć, zawsze będziesz głupi")
_______________________________________


Jak Platon ?
Czy Jezus ?
A może jak Ty ?


Nie ważne kto jest głupi ważne że podąża we właściwą stronę.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org