środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak oni bardzo kochają gojów !

Czyżbyś się zarejestrował na stronie jako kiernek? ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Przepraszam, była awaria łącza

najlepiej wytresuj sam!!! Przynajmniej ci psa nie zepsuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

Też znam p. Polkowskiego tyle, że z OSK Kazik. Moim zdaniem rewelacyjny instruktor :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

Witam. Czy ktos wie, czy jakis lokal bedzie organizował bal andrzejkowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

phi co ty gadasz za glupoty placa tam za kurs 4,5 zł a za godzine dla dostawcy 3,5 zl zrobisz 3 kursy masz godzine w plecy czyli np 3 h pracowales i w ciagu tych godzin zrobiles 6 kursow to masz zaplacone za 1h + 6k moze i to niejest cos bo obkradaja taka placa (nawet do najnizszej krajowej za godzine sie nie zbliza) ale przynajmniej jest luz do godzin jesli by zmienili system placy ze np nieodejmuja godzin to by byla dobra praca bo jak nipatrzec na te 40-50 zl to sie trzeba narobic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

Zgadza się - jedynie Białystok, albo Allegro. Kiedyś był w Ostrołęce dobrze zaopatrzony sklep, ale nie oparł się prawom rynku.
Co do farb to gorąco polecam farby Vallejo, mają spory wybór kolorów i bardzo fajny dozownik. I dobrze się rozprowadzają.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

Do Ciebie tez chyba moglo dotrzec wiecej z tego co pisalem:)

Owszem wciaga mnie temat tej knajpy bo ja lubie, nie lubie natomiast gosci ktore pisza merytoryczne posty typu 'to jest najgorsza buda w Łomży' i nic wiecej co faktycznie sprawia wrazenie postow konkurencji ktorej sie nie wiedzie, chyba sie ze mna zgodzisz.

Natomiast nikogo nie pouczam gdyz wyrazajac swoje zdanie najczesciej dodaje 'moim zdaniem', 'dla mnie' itp. Zamiast pisac zatem epopeje o wykrzyknikach zajmij sie lepiej roznica miedzy pouczaniem innych a wyrazaniem swojej opinii. Ja staram sie uprawiac to drugie.


Nie wysilaj sie natomiast w takim razie na teksty bym nie ocenial innych swoja miara bo ja wyrazalem swoje poglady bez dosc kolokwialnych powiedzonek i duzej ilosci wykrzyknikow.

Niezaleznie od tego co napisales w 'etymologii wykrzyknika' -w necie jest on najczesciej oznaka podniesionego glosu i tez powinienes to wiedziec co tez wyjasniam specjalnie dla Ciebie:)

PS a o jakich to ja wielce rzeczach napisalem ze jestem niby takim niezwyklym konsumentem co wie wszystko, bo pisalem o zalodze? o tym ze podobaja mi sie olejki? masz problem: jestem zwyczajnie stalym wieloletnim klientem i takie rzeczy najnormalniej w swiecie rzucaja mi sie w oczy -nie moga? Nigdy tez nie tytuowalem por najlepsza knajpa w miescie, nie przypominam sobie bym to napisal. Z pewnoscia jednak blizej jej do najlepszej niz do najgorszej. TO byla pierwsza knajpa wloska z takim standardem w Łomży i to tez jest fakt.

Jesli ja niby wysmiewam inne lokale to napisz mi w takim razie co Ty robiles? Gdzie ja niby ktorakolwiek knajpe wysmialem? I kogo tu drazni temat, lub pytajac inaczej, kto bardziej podkresla tresc ? :)
przeczytaj swoj post na ktory odpowiedzialem, on byl napisany w agresywnym tonie i w kilku miejscach odnosil sie do mojego w sposob mocniejszy niz moje niby domniemane pouczanie innych ktorego nie widze.
Nie dziw sie ze odpowiedzialem, przyjzyj sie swojej wypowiedzi, to Ty wlasnie POUCZASZ innych, nie ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

Gronka :-) Popieram, zdałam o Pana Kazika za pierwszym razem, polecam OSK KAZIK :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

DONER KEBAB, NA KS. ANNY,W POBLIŻU HALI SPORTOWEJ,




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

co to sie porobiło, żeby o własnych siłach nie próbować zdać matury... trochę wiary i motywacji ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak oni bardzo kochają gojów !

http://www.youtube.com/watch?v=wx55ESC4NtM&feature=related

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org