niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rewelacyjna promocja miasta

radimp jakiego frajera takie kure..two trzeba tepic albo samemu albo dzwonic na policje zeby ich zawineli lub wypisali mandat, szalony palacz c.o. dobrze napisal takich to trzeba pala napie..ac starzy nie umieli wychowac to ludzie to zrobia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Witam,
Chciałbym poruszyć temat muzyki ogólnie określanej "ciężką", mianowicie interesuje mnie kontakt z ludźmi posiadającymi jakotakie pojęcie o Hardkorze, Punk rocku, Screamo, Metalcore iorazwszelkimi odłamami takowej muzyki instrumentalnej. Chciałbym zorientować się jaka jest sytuacja tutejszej sceny, czy istnieją zespoły balansujące na krawędzi tych gatunków. Mile widziane podjęcie współpracy w celu zorganizowania koncertu oraz propozycje lokali, które na takową imprezę by się nadawały. Chcielibyśmy zorganizować taki koncert w Łomży, z racji tego, że w Zambrowie nie ma lokali nadających się na taką zabawę.

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź,
A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

czyżby impreza cykliczna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

a może podłącza się pod inną literką :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

żadnych pancurów na stadion nigdy nie wpuscimy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

a jaki może być koszt oprawienia jednej sztuki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

nie taki bialy
Klefas bardzo smieszne naprawde masz cos jeszcze rownie ciekawego do powiedzenia? nie chcesz udzielic pomocy to nie odzywaj sie wogole.

Nie moge sformatowac, komputer pokazuje komunikat ze wykrylo przenosny dysk ale jak probuje otworzyc to pokazuje ten komunikat o ktorym pisalam wczesniej, dziwne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

dobre damian jedziemy ze spoleczniakami i z tym tranzystorem gostek_num bo to tez dobra kanal.ia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Dam przykład.. warszawiacy,mieszkają w stolicy szydzą z ludzi z wiosek,a latem sznur samochodów na warszawskich blachach ciągnie się w kierunku mazur, robią sobie postoje na "siku" przejeżdżając przez wsie i zachwycają się tym wspaniałym czystym powietrzem..a w lasach ,w których załatwiają swoje potrzeby zostawiają tony śmieci,gdzie tu kultura?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

hymm ekhm.... chyba podejme ten temat i cos dodam od siebie

to co napisal greg to prawda, kazdy wyzej sra niz dupe ma, wiesniak chce byc miastowym, a lomzyniak warszawiakiem a warszawiacy krolami.

imo bezpodstawne jest nasmiewanie sie z innych.

greg nie zauwazyles ze zawsze jak cos sie napisze to nasi kochani uzytkownicy forum "Blyszcza inteligencja" i wyrozniaja sie glupota dopisujac idiotyczne komentarze ? przyzwyczaj sie bo kazdy ma prawo do wyrazenia wlasnego zdania, tak samo glupi, srednio madry, madry, geniusz, wiesniak, miastowy, czlowiek z metropoli. Gdyby tak nie bylo forum nie mialoby sensu.

Ludzie ze wsi pracuja a my im placimy i kazdy jest zadowolony. A ze niektorzy zalatuja obora to juz co innego, jak ktos ma krowy to nie ma zmiluj sie czuc to. Normalne. Jedziesz w autobusie a ludzie stoja i jebia. Co zrobisz? Nie kazdy wiesniak taki jest, tak samo jak miastowi, niektorzy tez nie dbaja o swoja higiene.

Uszanujcie odmiennosc innych. i GREG nie bulwersuj sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Może mało precyzyjnie się wyraziłem. Nie chodzi mi tutaj konkretnie o pocztę, tylko o mnogość podobnych tematów na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Tylko pomocy przy zainstalowaniu potrzebuje.
A Ty tommeknet jakie dajesz warunki na sponsorowanie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

teraz powinniśmy go przeprosic bo przyjdzie z kolegami z Łks-u hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

HokusPokus: zadnych pseudokibiców na nasz stadion nie wpuścimy.

pewnie na żaden koncert nie przyjdę ale akcję popieram. powodzenia

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

*od ludzi na jakich traficie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Faktycznie, prawojazdy odbierają ludzie młodzi i zdrowi. Wiele osób siada za kierownicę, którzy nie powinni tego robić (staruszkowie, chorzy np. na lekach psychotropowych, po wypiciu alkoholu......)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

a ja czekam na przesyłkę i zapewne wiele osób, które również oczekują listów, emerytur bardzo to przeżywają. Podwyżka należy się listonoszom w 100%. A strajk wie może ktoś do, którego będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Western Digital poszedl woon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo cie dojade !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

no dokładnie tak...
"Miasto" pewnie myśli, że jak na początek to i tak jest dobrze...
Ale jaki już się bawić to na całego :D
Nawet jak organizowali te całe "dni Łomży" przez ostatnie parę lat to przecież kończyły się też koło 22-23 max...
W tym mieście potrzebne są zmiany na najwyższych stołkach :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Nie mówie tu o zadnych pseudokibicach Hempach czy innych
moze zaczne od początku uwazasz ze jestem zbyt młody głupi itp ze Łona nie jest dla mnie ( Bo Tertis nie jest dla mnie zadnym raperem,nie sztuka jest nagrac singiel i nic dalej nie robic powinien sie zajac stylem wolnym co mu zdecydowanie lepiej wychodziło )

Widzialem swoje bo na tym swiecie juz troszke jestem nikt mi nie wpajał zadnych teorii ?
Powiedz mi czy chciałbys aby w Łomży zrobili Ci drugi przystanek Woodstock ? żeby nazjezdzało sie tego syfu z całej Polski ?
Gdzie nasz wspaniały Jurus mówi ze jest tak kulturalna impreza i wogole,jedno wielkie cpanie chlanie i ruchanie nic wiecej-patologia

chłopaczynko ŁKS bo nie znam takiego klubiku jak Łks...

nie chce mi tu sie z wami polemizowac nie trawie poprostu tego i tyle chcecie tłoczcie sie w swoim bonarze czy zróbcie sobie jakies party w Nowogrodzie czy Kupiskach a tu gdzie Łomża jest dla wielu ludzi bardzo ważną sprawą dajcie spokój

co do pseudokibiców zamilcz bo nieraz chłopaki poswięcają zdrowie w imie marki jaką jest ŁKS Łomża i za wszelkie ich sukcesy brawo bic a nie pokazywac palcami !

BEZ ODBIORU

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Coz niestety "stoje w miejscu"... Mam pytanie jak wczesnie musieliscie rozpoczac starania o to by dziecko zapisac do zlobka... Dlugo sie czeka na miejsce? I jesli wiecie od czego (procz limitu miejsc i byc moze znajomosci jak powiedziala moja znajoma) zalezy to czy dziecko dostanie sie do zlobka...? Rozumiem, ze tak jak ktos napisal wczesniej dziecko musi chodzic, ale czy cos jeszcze brane jest pod uwage ???

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Aro, cogonieznajom ;)

w Kupiskach skręcasz w lewo i jeden z ostatnich domów po prawej - widziałem jak zrobił kumplowi auto i wyszło ok.

albo Nowogród, ul. Łomżyńska...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

FIN już tak nie płacz.
Idź zagraj w CS za zarobione pieniądze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Pod koniami?
Nic podobnego!
Te plakaty to zrobiono samowolnie a nikt nie zabroni im ich wieszać.
Ale jak sprawdzisz na www.juwenalia.lomza.pl to się przekonasz jaka jest prawda!
Organizator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Myśle ze powinien być płaty, ale jeżeli sie płaci to i wymaga, wiec powinien być troche lepiej zadbany i zorganizowany.

Acha no i Ci panowie w tej budce powini chyba być bardziej przyjemni, zwłasza jeden z nich jest baaaaaardzo symapatyczny....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Do MasaViV
To jak nam sie uda to moze razem bedziemy w Szczytnie,Pobor 28 lipiec!!!!!

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

pokazany przez okno paragon ze sklepu i jechanie powoli dalej załatwia sprawę :) (są pewni ze już dzisiaj byleś w szpitalu i puszczają dalej)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

eee t ammi tam jazda w kółko sprawia frajdę ;D hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

było the best :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

fajnie byłoOoOoO naprawde super zabawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

w sensie ze duzo starsza nie jestem od niego ale swoj rozum mam i jezeli wiem ze nie nadaje sie do wyplyniecia na glebsza wode to choc by mi placili to nie wyplyne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

piszecie ze gdyby nie PZPN to by grał, gówno prawda zeby był prawdziwym polakiem to po mimo to gral my dla Polski uległ germanizacji juz dawno a to co mówi to pod publiczkie bo przeciesz ma rodzine w polsce i boi sie zeby go nie zaje.... ja przyjedzie do polski w odwiedziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Idż spać lepiej.Porównaj sobie postawę Klosego to wtedy dowiesz sie kto uległ germanizacji.Ale Wy ciemni jesteście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Ja sie sczaiłem dopiero jak ju8ż zaczęło szczelać ;P tak sobie popatrzylem i mysle ze to qwa stokrotja..dobrze wiedziec ... a dzisiaj jakie "atrakcje" użądzili?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Witam tylko i wylacznie sobota pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Greg23 z tym rozstaniem to jest tak, że zazwyczaj wina leży po obu stronach... Ale to ja się wyprowadziłam od niego. Może dlatego to jest takie ciężkie... Wróciłam do mamy, ale nie umiem się tu odnaleźć...Mam pracę, samochód, ale to teraz przestało mieć znaczenie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewelacyjna promocja miasta

Ty te wyzwisk, bo się popłaczę ;D heehheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org