niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie podzieli się

Witam
Jestem pasjonatką muzyki chóralnej i wraz z grupą przyjaciół chciałabym założyć Towarzystwo Spiewacze prowadzące Chór kameralny, na wzór Ostrołęki, gdzie taki chór funkcjonuje juz od wielu lat - z sukcesami.
Towrzystwa Spiewacze funkcjonują w wielu maistach, na ogół są to organizacje mające osobowość prawaną, konto, zarząd, częściowo samofinansujące się, ale też z mozliwością dotacji z rozmaitych źródeł.
Istniałaby mozliwość, aby próby odbywały się w ROK na Małachowskiego, mozliwa jest też współpraca z Filharmonią Kameralną przy różnych projektach. Docelowa liczebnośc chóru - 12-16 osób. Repertuar - mniej lub bardziej poważny. Szukam chętnych do współpracy w tym zakresie. Może na tym forum objawią się jacyś melomani z zacięciem wokalnym. Zachęcam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie podzieli się

nie bede zalowala napewno ja to lubie zbysiu i dla mnie Marlen to nie jest wstyd niestety...mam juz imiona dzieci na jednym na drugim date slubu a chce jeszcze 2 moze 3....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie podzieli się

Są tu tacy maniacy jak ja co kręcą ich podróże bez wygód ???
Trzy odcinki filmu warto obejrzeć:-)

http://www.youtube.com/watch?v=s3QbL3QGrlE



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org