wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duda do rodziców w Sejmie: Nie rezygnujcie z protestu. \"Solidarność\" da wam wsparcie.

Protagoras systemu nie zmienisz ,a hasła ,że czeczen jest zły itp.itd. nie nałapiesz sobie sprzymierzeńców.
Kwestia jest taka ,że zwalasz całą winę na boga ducha winnych czeczenów gdzie to nie czeczen cię okrada a banda złodziejów na stołkach.
Zmień myślenie ,a może wtedy zrozumiesz.
W Anglii też by nie utrzymywali murzynów,ciapatych i innych gdyby nie wesołe benefity ,które państwo daje za free na gębe.Sytuacja w Polsce jest o tyle korzystna ,że państwo i tak wielkich sum nie przeznacza na takie mniejszości narodowe.Bo jesteśmy biednym krajem.
Trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty i nie narzekać.
Głowa do góry.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda do rodziców w Sejmie: Nie rezygnujcie z protestu. \\\"Solidarność\\\" da wam wsparcie.

brzeczyk:)) ty i ja dobrze wiemy , ze zagada jego(ja) :))) znajc urok p. Mieczyslawa:))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda do rodziców w Sejmie: Nie rezygnujcie z protestu. \\\"Solidarność\\\" da wam wsparcie.

Oczywiście, że większość korzystających z zasiłków (Polaków) to cwaniacy. Jednak wśród Polaków w Polsce tylko 10% korzysta z zasiłków. Powiedzmy, że 4% rzeczywiście potrzebuje zasiłku, bo są niepełnosprawni, starzy, chorzy.
Jednak wśród Czeczenów 100% korzysta z zasiłków!!!! A te zasiłki są dużo wyższe niż dla Polaka. Poza tym Czeczeni mnożą się w zastraszającym tempie.
To, że są różne problemy nie znaczy, że trzeba położyć lachę i powiedzieć "no co ja mogę zrobić?". Chodzi o to, żeby te problemy rozwiązywać i nie dopuszczać do kolejnych problemów.
Zastanów się co będzie jak nic się nie zrobi z Muzułmańcami? Będą się mnożyć, mnożyć, ciągnąć zasiłki, domagać się coraz wyższych zasiłków aż w końcu zrobią rewolucją. W Londynie był mały przykład do czego prowadzi socjalizm.
I wtedy powiesz, że Tusk, przekręty, PZPN to drobnostka - wtedy palącym problemem będzie ISLAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org