poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych miasta, jaką nagrodę dostanie Kolega Pana Prezydenta Dyrekor Modzelewski?

dupowłaz czy cwany heteryk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych miasta, jaką nagrodę dostanie Kolega Pana Prezydenta Dyrekor Modzelewski?

blleeeeeeeeeeeeeeee,OHYDA!!!!!!!!!!!!
OHYDNY .NIC NIE WART GNÓJ!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych miasta, jaką nagrodę dostanie Kolega Pana Prezydenta Dyrekor Modzelewski?

Na przeciwko katedra potrzeba kota;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych miasta, jaką nagrodę dostanie Kolega Pana Prezydenta Dyrekor Modzelewski?

buahahahhaha ale wiesniak

Biedny, brzydki, malutki,slodki pedz_io. Współczuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych miasta, jaką nagrodę dostanie Kolega Pana Prezydenta Dyrekor Modzelewski?

Dlatego nie podobają mi się krzykacze, którzy twierdzą, że drzewa są niepotrzebne przy drodze. Zgadzam się z Emiśką. Cały ten bełkot na temat zagrożenia ze strony drzew tylko tak jak pisałem wcześniej próba zrzucenia odpowiedzialności na czynniki trzecie. Cały czas zapominamy, że to prędkość zabija. Zamiast tych drzew może tam być dom, drugi pojazd, pieszy czy rowerzysta. Niestety ale rozsądku nic nie zastąpi na drodze.
Dla mnie samobójstwem jest niedostosywanie się do warunków na drodze, nie wspomnę już o przepisach drogowych, bo część kierowców ma je w głębokim poważaniu. Zasłabnięcie czy stan techniczny pojazdu stanowią niewielki procent wypadków. Najczęstszą przyczyną wypadków jest nadmierna prędkość, wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu czy też na chama na trzeciego. Niestety ale polskie kierowca żyje w przekonaniu, że jest nieśmiertelny i że jemu na drodze nic się nie stanie. Raz się uda, drugi raz się uda, potem rutyna i wypadek. Temu nikt nie zaprzeczy. Pół biedy jak zrobi coś tylko sobie. Gorzej jak skrzywdzi osoby trzecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych miasta, jaką nagrodę dostanie Kolega Pana Prezydenta Dyrekor Modzelewski?

A co !!!!!
Muszę sie troszczyc o moją Żone :):):)
Niech wie czupa kabra że ze mna żartów nie ma bo jestem twoim :




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org