niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

No ja znam rejony Niegocina i je bardzo polecam. Woda jest świetna, plaże czyste, także dla dzieci fajne. Poza tym sprzęty wodne, statek, konie, wycieczki. Nocleg to tutaj w pensjonacie Skarpa http://skarpa.eu/ . Pokoje ładnie urządzone, niskie ceny,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

DO TREDOWATEGO MACIE ZJ23ANE GENY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

TWOJA MATKA TO NIC NIE ROBI

STARY TWOJ JA ZDRADZA:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

TWOJ STARY JEST TAKI PRZYSTOJNY:D

HEHEHHE JAKI ON MA GLOS HAHAHHAHA JAKBY MIAL 90 LAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

Jemu już nie staje,nie pisz głupot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

TA NIE STAJE


STAJE STAJE


MOWIL ZE SZUKA LASKI DO SEXU BO MU ZONA JUZ NIE DAJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

młody nie będzie czyścił butów bo poszukuje okularów;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana w Łomży: chrzanowski rządzi a w MPWiK nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nepotyzmu :)

SPRAWDZALES?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org