środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

W Centralnym magazynie Tesco w Teresinie 50 km od Wawy na zachód a 10 km od Sochaczewa pracownicy mają wyśrubowane normy i jakoś muszą pracować. Kasjer ma 1500 produktów a pracownicy w Teresinie 1350 kartonów na 8 godzin. Oczywiście są to pełne zgrzewki napojów po 6 szt a nie jak na kasie pojedyncze ilości produktów. 2012 roku zwolniono 400 osób a pracy tyle samo jak było.
Mogę tylko potwierdzić te informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Mam nadzieję że to tylko marna prowokacja bo i tak żaden pedał nie przetrwa zbyt długo w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

a co sądzicie o tej ortodontce z niemcewicza ? prosze o opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

wiecie gdzie można tanio naprawić kuchenkę mikrofalową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Tak się składa że koczyk w pępku nie jestem symbolem kurestwa!
Jak ktoś chodzi i się łajdaczy ,można go za takiego uznać,ale koczyk nie ma tutaj nic do rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Marek Leończak.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Kolczykowanie się jest przejawem barbarzyństwa :) może już stara jestem ale nie wiem po co komu kolczyk w nosie, pępku, w intymnych miejscach, na sutkach albo tunele w uszach. Mnie to przypomina murzyńskie rytuały, czyli cofanie się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Pomachaj fajerą. Pomaga;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Powiedziałabym, moja rodzina jest tolerancyjnego, a w oddawaniu swoich komórek nie ma niczego odrażającego, to raczej czyn godny pochwały. Chociaż jeśli ktoś jest zwolennikiem radia maryja, może mieć problem ze zrozumieniem tego (w końcu da takich ludzi prezerwatywy to zło, a co tu mówić o oddawaniu innym części siebie).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

bad boy, a gdzie składałaś/eś wniosek o alimenty? Jak masz alimenty to chyba wiesz gdzie i w jakich godzinach to się załatwia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

O widzisz elina to jest jakieś rozwiązanie. To na wsiach gdzie nie dba się o psy a w miastach można by kupić kosze na psie kupy i worki. Może by to było jakieś rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Niee ;) ja z Łomży takowo nie jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Zastanawiam sie co macie do psów ? Moim zdaniem jeśli ktoś chce mieć psa w domu . w bloku to dlaczego ma go nie miec ? Jeśli ktoś kocha zwierzęta ? A jeśli chodzi o opłaty za psa ? Moim zdaniem jeśli pobierany jest podatek za psa to miasto powinno też zapewnić totebki na zbieranie po psie ! PROSZE O KOMENTARZ

Najłatwiejszym a zarazem najbardziej podstępnym sposobem aby zrobić z kogoś niewolnika to dać mu pieniądze których nie zarobił! Tak dokładnie działa sukinsyńska lewica...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się POsziała wyimaginowana wspólnota?!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org