niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rospuda a sprawa Łomzy

...albo serio opisywano stosunek kobiety z diabłem, a potem stosik. Polecam niektóre "perełki" Tomasza z Akwinu i jemu podobnych. Pa - zmykam. A

zorro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Ja też na pewno przyjdę i zaprosze znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Popieram zalew w łomży napewno by skusił warszawiaków jadących na mazury do zatrzymania sie w łomży . Ale do tego potrzebne sa pieniądze i dobre zagospodarowanie i infrastruktóra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

JaK rOzPęTaŁeM III WoJnĘ śWiAtOwĄ, więcej takich akcji ja za każdym razem chętnie się przyłacze i pomogę. Dziękuje wszystkim za przybycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Czyli w czwartek znów ruszamy całą ekipą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

bedziemy bedziemy i w czwartek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Taki pojemnik jest przy ul. Niemcewicza, w podwórku między blokami nr 6,8,10,12

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

ja do tej pory jestem w szoku... to musial byc cud zeby w ciagu niecalej doby zorganizowac taki marsz.. brak mi slow to co dzisiaj zobaczylem bylo piekne... slowa uznania naleza sie takze ksiedzu ktory przemawial w katedrze zadko przemawia do mnie kazanie w kosciele ale to co On powiedzial w kosciele przeszylo mnie od stop az do glow. Moje gratulacje wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Mam nadzieję że w czwartek będzie nas więcej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Bylem, widzialem, przezylem, wzruszylem sie, w czawartek tez bede. Szacunek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

hm ... Marsz ogolnie byl bardzo fajny ... w czwartek moglby byc jeszcze jeden nieco dluzszy ... pozdro d;-) 4 all girls z Łomży :D to bylo niesamowite cisza, spokQj ...

zorro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Ten sam wątek tutaj:
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=29161&t=29161

Sugeruję zebrać się w jednym miejscu :).

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Niestety unas w Łomży nie ma takiej ulicy :( Wiec znicze zapalane przy oltarzu niech beda znakiem jednosci.

Dyrb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Poalk oczywiście "wkręcił się" i jest na zdjęciach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Ale jest Plac Jana Pawła II!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Sponsorzy pewnie się rozmo(y)dlili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Dla zainteresowanych: tutaj znajdziecie słowa z chwytami na gitarę http://www.spiewnik.gower.pl/barka.html

Pozdrawiam

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

My mamy ekipe i gramy w AA (American Army) LmT Team. Pozdrawiam

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Widze ze adres nnie działa wiec podaje inna lokalizacje do sciagniescia prawym klawiszem wyszy i zapisz element docelow jako..
1. <a href="http://www.katolik.pl/muzyka/index.php?showcat=MP3&order=title&start=10>Barka</a>

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Super pomysł. Ubierzmy się w jasne ubrania.
Nie tyle na pogrzeb, co na Mszę za Papieża w dniu pogrzebu - tak myślę. Chyba wieczorem będą jakieś uroczytości przy Ołtarzu Papieskim (o 18?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy




:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Żeby wiedzięć, których miejsc unikać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

opanujcie się trochę z tymi manifestacjami - troche pokory i skromności bo to się robi już żenujace. I to bieganie po mieście to tez ?????? Jest piątkowy termin oficjalnych uroczystosci i należy to uszanować. Najważniejsze co w naszych sercach a nie epatowanie tym na zewnątrz.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

...iiii tam - czasem lepsze oczy duszy. Szczególnie wiosną, choć osobiście wolę jesień. pozdrowionka.A.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

wreszcie ktos dobrze mowi, robi sie z tego niezly cyrki i przesciganie kto jest lepszy, czy jedno z przykazan nie mowi o czyms takim ?


pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

ale o czym Ty kolego piszesz.....
poprzednicy tylko stwierdzili bolesna prawde ,ktora jest nie unikniona, zaraz wszystko wroci do normy a ci wszyscy nawroceni ktorzy tak oddaja teraz bezgranicznie hold zmarlemu za pare dni wroca do normy i szybko zapomna o zalobie, spowrotem zacznie sie picie, balangi, bojki, pogon za kasa
mam dosc takiego katolizmu gdzie ludzie ida co niedziela do kosciola, modla sie, przyjuja komunie a w drodze powrotnej juz zaczynaja sie sprzeczac czy obgadywac kto w co byl ubrany itp. ( a tak jest w wiekszosci przypadkow)
zamiast wymyslac co roz to nowe formy oddawania pamieci JP!! wiekszy pozytek by wszyscy zrobili czytajac jego ksiazki i zastanawiajac sie nad wlasnym zyciem, co zrobic zeby innym zylo sie z nami lepiej nie przez te pare dni a przez cale zycie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

UFO to "niezidentyfikowany obiekt latający" w tłumaczeniu z angielskiego, a nie "cywilizacja pozaziemska".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

W policji, straży czy pogotowiu nawet w takie dni nie jest zmniejszona liczba pracowników (oprócz prac. biurowych, oni mają wolne) którzy muszą być na każde wezwanie. Jest to z góry ustalone grafikiem służb sporządzanym na miesiąc (w straży) z góry. Ponadto są wyznaczeni pracownicy, którzy non stop pełnią tzw. dyżury domowe. Straż pożarna może "ściągnąć" cały stan osobowy w ciągu niespełna godziny.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Zgadzam sie z c3po...

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

W-Y-B-O-R-C-A : Rozwiązany częściowo problem tekstów pieśni, Radio Nadzieja przygotowalo dziś około 11 tysięcy specjalnych książeczek, harcerze będą rozdawali je dziś i jutro wszystkim przybyłym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

No coz, zasmucic WAs wszystkich chyba musze, jak sie okazuje to nasz "SEZAM" pracuje...no i co "wazne" (wstretne, nie ludzkie) od godz. 14 ma byc sprzedawany alkohol. Co sadzicie o wlascicielu tegoz "sklepiku"?????
Piszcie, Kochani!!!!! Pozdrawiam

gaston

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Popieram!!!!! Warto w pojedynke w samotnosci, przemyslec co dalej?! Zastanowic sie nad slowami Ojca Swietego, nad Jego naukami i bysmy nie zapomnieli o tym co przekazal nam wszystkim.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Kierowcy PKS pracuja...


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Metropolita krakowski Karol Wojtyła przyjechał na pogrzeb sufragana częstochowskiego, biskupa Stanisława Czajki, niemal w ostatniej chwili. Witając się ze zgromadzonymi na uroczystości biskupami, jakoś pominął biskupa z Siedlec. Rychło jednak się spostrzegł, wrócił, podszedł do pominiętego i powiedział:
- Świnia jestem, nie przywitałem Księdza Biskupa!



Przed ponad 25 laty Papież w ten sposób zakończył pierwszą audiencję dla Polaków: "Więcej już nic nie mówię, bo jeszcze bym coś takiego powiedział, że później Kongregacja Nauki Wiary musiałaby się do mnie dobrać".


Podczas powitania w Monachium Papież spytał licznie obecne dzieci: "Dano wam dziś wolne w szkole?". "Tak" - wrzasnęła z radością dzieciarnia. "To znaczy - skomentował Jan Paweł II - że papież powinien częściej tu przyjeżdżać".


W ostatnim dniu pielgrzymki do Polski w 1983 roku podczas pożegnania na lotnisku generał Jaruzelski poskarżył się Papieżowi, że ten w swych homiliach niezwykle surowo potraktował reżim komunistyczny.
- Ja jedynie przytaczałem artykuły waszej własnej konstytucji - odparł łagodnie Papież.


Podczas ostatniej pielgrzymki w Pełpinie: "Jak tak krzyczycie ’Niech żyje papież’, przypomina mi się, gdy ktoś się pomylił i krzyknął: ’Niech żyje łupież’. Ja was do tego nie zachęcam".


W czasie jednej z wędrówek po górach biskup Karol Wojtyła spotkał górala, który - widząc wędrowca utrudzonego i zakurzonego - zapytał go, kim jest.
- Biskupem! - odpowiedział zziajany Karol
- Jak wyście som biskupem, to jo jestem papieżem! - wzruszył ramionami góral.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Wiecie co mnie denerwuje? To, że w radiach łomżyńskich nie mają z czego robić hitu tylko z Papieża... Co parę minut puszczają "Abba Pater"... Brak słów... Co to jaja jakieś? To nie jest Hit tylko święte słowa nie do puszczania tak o.. jak Iglesiasa ;/ ... Wszędzie tylko kasa się liczy.... Zero szacunku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Mi to odpowiada,podoba mi sie to.Ta pieśń przypomina Ojca Świetego.Myśle, że niemiałby nic przeciwko żeby puszczać to w radiu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Lex no i co się odzywasz jak nic nie wiesz baranie. Nie jestem żadną lalunią i się odwal. A co do tego, że nic o mechaniaku nie wiem to się mylisz, bo uczę się tam drugi rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Ptysiu pisz te tomy bo chce poczytać!!

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Jakbyscie uważnie śledzili posty Ptysia to byście jeszcze wiedzieli, że mieszka na parterze, a Grzybek91 to jego kolega.
Ja na przykład czytam je bardzo uważnie.

Ps. Wiesz Kaschia, ja niby kilka razy byłam w gazecie. Niby powinnam być szczęśliwa, ale tak naprawdę to ta ilość mnie nie satysfakcjonuje.
Pamiętaj, że ciągle trzeba sobie wyżej stawiać poprzeczkę...

Niech tą złotą myślą rozstanę się z Wami na razie, bo trza iść do pracy!

Pozdrawiam :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

"Tak ja wierzę że czas w którym odszedł nie był przypadkowy, ale nie ze względu na to że akurat ktoś napisał że 2+1+3+7 = 13 a ktoś inny wyciągnął z tego silnię, wyliczył całkę powierzchniową i przepierwiastkował to przez 7/5 i wyszło mu że Mietka kot też ma na imię Marian... Ja wierzę w to bo tak podpowiada mi serce, umysł i sumienie... "

:D
C3po,
Nikt by tego lepiej nie ujął... :)))

Pozdrawiam

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rospuda a sprawa Łomzy

Dajcież już spokój temu chłopakowi!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org