wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trolle

bimbo, jesteś chyba ograniczony skoro nie zrozumiałeś aluzji i drwiny w tym co napisałem...
Piszesz że pompowane są do groznego pieniądze na odbudowe, sowieci też "pomagali" odbudować się Polsce po wojnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

Gdzie te podpisy zbierają ? Też chciałbym złożyć swój ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

nie pasuje wam to po kiego grzyba tam jezdzicie i zawracacie p.Andrzejowi d....e ja moim zdaniem jest to jak narazie najlepszy gazownik w okolicy bardzo duzo ludzi go chwali pojedziesz do kubusia z problemem 3min pogada z toba i cie zbywa jak zalozyc gaz to i 30min potrafi ci zajac czasu a jak juz zalozysz to ma cie gleboko w d....e tak wiec po co te oszczerstwa cwaniaki z was przed kompem haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

Ten marsz to błazenada, cofanie się w rozwoju i to idą poważni ludzie z biskupem na czele!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

Ciekawe kiedy w Łomży zaczną autobusy wysadzać, bo np darmowy obiadek brodaczom nie smakował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

to ja polecam piwnice szkoły ''Jański'' która kiedyś była częścią kapucynów. Jest tam zamurowane przejście do katedry a na ścianie obok wisi stary plan budynku i okolicy i wyraźnie jest na nim zaznaczone przejście.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

fedor ty stary społeczniaku zebys poszedł siedziec to bys w dupie przenosił cioto ty

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

Rosja nigdy nie uderzy w Czeczenię to nie jest w jej interesie. Teraz tam panuje spokój i sytuacja jest opanowana. To bardziej islamskim seperatystom czeczeńskim zalezy na destabilizacji czeczeni i całego regionu kaukazu w celu zaistnienia proklamowanego Emiratu Kaukazkiego na czelu z emirem Doku Umarowem. Inaczej mówiąc wobec intensywnych działan amerykanów w Iraku , Nato w Afganistanie alkaida zostaje wyparta z terenów bliskiego wschodu i stara się przejąć wpływy w celu umocnienia swoich pozycji w rejonie kaukazu a dokładnie republik Rosyjskich.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

Magdalena ogolnie jest tchorzem... Mysli ze na forum moze wylewac bezkarnie swoje zale i wyzywac sie na innych... Jej wielka odwaga objawia sie tym ze... pisze przez proxy:
Autor: magdalena316 (---.privacyfoundation.de)
Data: 29-03-10 11:32

Autor: magdalena316 (---.zagbot.com)
Data: 28-03-10 16:06

Autor: magdalena316 (---.knob.volia.net)
Data: 29-03-10 11:57

Autor: magdalena316 (---.elpos.net)
Data: 27-03-10 17:11

itp... I mysli ze jest anonimowa. Po sposobie pisania i przywolywaniu w kazdym poscie czeczenow oraz o ciaglym gadaniu o Francji jestem sklonna pomyslec ze to nijaki adamosxxx ktory jakos przycichl odkad policja zaczela forum przegladac a teraz odkryl nowy sposob zeby znow nawolywac do nienawisci....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

Magdalenka ja to myślę, że ty nieźle ******** jesteś. Nie podejmę z tobą rozmowy żeby się nie zniżyć do twojego poziomu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trolle

i magdalena316 niech se sama zaciska żeby albo niech się pisać nauczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org