wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co to jest ta Solidarna Łomża?

Ja tez bede

Hellou

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Jaki z tego morał ? Nie nazywaj kogoś głupcem, sam nie będąc doskonałym ! Zauważ, że Twoimi argumentami były wypowiedzi: głupi, głupi i tak kilka razy. Nie podałeś żadnych innych. Temat uznaję za wyczerpany, no bo jak mam walczyć? Twierdząc: "A prawda ta nwet najgorsza i najcięższa zasługuje na szacunek" ??

Dzięki Ryskago :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Ryskago wiem ze jestem uroczy

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Zapomialem dopisać wsiać w taksówke bo jak rozbijesz auto z wypozyczali to zapłacisz chyba że wykupisz ubezpieczenie a z naszymi lomzyńskimi taksowkarzami dojedziesz wszedzie Pks-em też można dojechać prawie wszędzie he ja nie jeżdze taksowkami i niewypożyczam samochodów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

dobra, ręcę opadają. Gadam tylko z ptysiem91. Jesteś ptysiu uroczy. Tak wielokrotnie mówiła o Tobie Ryskago.

Hellou

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Ryskago bardzo dziekuje że stoisz po mojej stronie serdecznie pozdrawiam a traNwaj chyba niewypali. a co do taksówek wole jeździć sobie Autobusem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

ptysiu91 az zaluje czasem, ze teraz nie montuja klawiatur pod takimi fajnymi klapami jak w fortepianach czy pianinach. (fixme, nie wiem jaka to ma ladna nazwe). Tobie trzeba by bylo jeszcze na zamek jakis zamknac. Dzieciaku idz do najblizszego sklepu komputerowego, oddaj swoja klawiature i wymien na joystick, i ty i my tutaj na forum bedziemy zadowoleni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

raver ja niechce tu sie klucić rozejm. Ale co do tematu nielepjej sprowadzic samochód z zachodu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Będa oni tam mieli neostrade czy inet ?

Hellou

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

ryskago: ano wiązałem, wiązałem. Jeździłem do babci na wakacje w okolicach Jedwabnego (tego Jedwabnego).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

a morał z tego taki ,że jesteś jaki jesteś , i nic tu się chyba nie da zrobic.

Nic wielkiego to jest: trochę słów, trochę snów, trochę łez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Dziś usłyszałam w TV, że planują znieść celibat dla księży a przecież każdemu wiadomo ;Kto ma księdza w rodzie tego bieda nie bodzie " Jak zniosą to nagle się okaże, że księdzu rodzą się dużeeeeee dzieci ;)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

dywagują ... acz przekaz jest tak zamotany jakby sami byli zalani :)

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

agdzie ty ryskago pracujesz obecnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Nie czepiaj się Ryskago , Wiesz że zerówka była od 6-ciu lat, a teraz pierwsza klasa będzie od od 6-ciu, a może zerówkę zrobią od 5-ciu?. A gdzie zabawy dziecięce, chyba jak dorosną i zostaną posłami wtedy bawić się będą bezkarnie.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Napewno z kupisk nie mam masła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Maciek,

To chcesz klawiaturą w łeb?!

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Ryskago niewiedziałem ze jesteś taka slawna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

nic Kochanie. Internet w Kupiskach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Dobrze że chociaż telefonia działa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Ano...

Ryskago

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

zgadzam sie z Tigerem,a jesli chlopcy boja sie zmarzniecia zawsze mozna polewac sie plynem BORYGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Ptysiu
Wjechales na rolników a rolnicy to tacy ludzie, dzięki którym m.in masz masełko na swoim chlebusiu Ptysiaczku są też tacy Panowie górnicy dzieki którym w sposób pośredni masz ciepłe grzejniczki, są tez ludzie pracujący w zakładach chemicznych, dzieki którym masz szampon do włosów itp itd
Naucz się szanować ludzi to i Ciebie ktoś uszanuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

A co chłopaki, macie juz po sześć lat i dzieciństwo się kończy??????
________________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Ryskago - zważaj na swoje wypowiedzi. Szanuj sprzęt który powierzył ci pracodawca. Resztę twojej paplaniny zostawię bez komentarza, pominę milczeniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Moze i maja tam internet.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

jasny gwint co tak drogo ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

he ja też sie z wami zgadzam RYSKAGO LUBIE CIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

najelepszy jest czas podstawówki !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Zgadzam sie z toba polak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Celibat zostal wprowadzony jako element ochrony dobr koscielnych.Poniewaz nie bylo mozliwosci i nie ma do dzisiaj rozgraniczenia wlasnosci koscielnej i ksiezowskiej(osobistej) wprowadzono ten zakon.Dzieci ksiezy a szczegolnie dostojnikow koscielnych zbyt wiele dziedziczyly i majatek koscielny malal.Jest to zreszta dosyc swiezy nakaz w kosciele bo wprowadzony w 12 wieku n.e.Do tedo czasu obowiazywal celibat dobrowolny .Najpierw wprowadzono obowiazkowy celibat dla ksiezy od biskupa wzwyz a potem rozszezono to na caly kler.Poczytajcie historie Kosciola to zobaczycie ze i Papieze miewali dzieci a nawet propbowali wprowadzic dziedzicznosc tej funkcji.Pozdrawiam dyskutantow tych co wiedza o czym pisza i tych ktorzy plota co im slina na jezyk przyniesie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Jak czytam te posty to mi się trochę śmiać chce przez 2 dni nie miałem neta i tak się rozpisaliście i w ogóle ja tam myśle że w Kupiskach nie wszyscy są rolnikami ,jest kilka małych firm i prywatne domy ale nie takie jak Np. Kuleczka . Ja nic nie mam do rolników bo mój dziadek jest rolnikiem i ma sprzęt i kose jak kogoś rżnąć to do mnie KOSA czeka  :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

A co oprucz drzew wycinają ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Oglądałem w dniu wczorajszym w telewizji program który daje wiele do myślenia rodzicom nastolatków. Chodzi mianowicie o niezależność finansową nastolatków pracujących jako małoletni . W pewnej rodzinie 13-letnia córka za zgodą obojga rodziców wygrała casting na modelkę. O tego czasu zaczęła zarabiać coraz większe pieniążki. W wieku 16 lat zarabiała już około 8 tysięcy złotych miesięcznie. Jako niepełnoletnia występowała cały czas za zgodą rodziców, a zarobione przez nią pieniążki rodzice otrzymywali na swoje konto utrzymując z tego całą rodzinę, łącznie z siostrą ojca. Pewnego razu niepełnoletnia córka zażyczyła sobie żeby rodzice dali jej pieniązki i zgodę na wyjazd na obóz młodzieżowy. Rodzice odmówili, tłumacząc, że jest niepełnoletnia. Córka wobec nie otrzymania zgody rodziców na wyjazd na obóz, wniosła sprawę do sądu na rodziców, tłumacząc tym, że na występy na wybiegu, gdzie oglądało ją wielu mężczyzn dostawała zgodę, a na wyjazd na obóz z kolegami i koleżankami ze szkoły nie dostała nie tylko zgody ale i pieniążków. Jak myślicie czy rodzice postąpili słusznie zachowując się wobec córki w ten sposób i czy córka dobrze zrobiła podając sprawę do sądu? Jaki mógł zapaść wyrok?

Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

Debile z tych rodziców:P!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

amorr: to faktycznie nie temat do żartów :((

Romi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to jest ta Solidarna Łomża?

ADALL-ku nie zawsze człowiek dobrze się wysłowi, czy dobrze ujmie to co myśli, błąd zdarzyć się może każdemu," kto nic nie robi to i błędów nie robi". A u Was jakikolwiek błąd, jakiekolwiek przejęzyczenie to już jest okazja do żartów i docinków. Żarty też mają jakiś tam umiar.

Pozdrawiam.

don-key

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org