niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
film o Komorowskim

Do tego kanał raczej nie jest potrzebny wystarczy dobry podnośnik ewentualnie coś innego co dało by sie po podniesieniu podłożyć pod próg i można działać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: film o Komorowskim

No kolego, bez urazy lecz jak zauważyłeś wszystkie opinie tego postu wskazują jednoznacznie, a chociażby byłaby taka oferta, a ty byś nie miał innych kwalifikacji wymaganych przez pracodawcę, to co by było? Inaczej mówiąc brak doświadczenia w branży, brak komunikowania się z ludźmi czy inne wymogi. I CO? WIELKA KICHA BY WYSZŁA.
Na pewno większość nie poleci nikogo kogo nie zna, a jak wiadomo jeśli chodzi o dobrą pracę to większość jest z polecenia bądź po znajomości, więc głowa do góry i szukaj innego rozwiązania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: film o Komorowskim

Czesc! Stalo sie! :)

Jade do Katowic w polowie grudnia na two i tsf! :) musze sie bardziej wziac za siebie bo zarty sie skonczyly! :) Ach no i zaczac rozwiazywac two i naukowac!

Przede mna dluuga droga, ale
Ponawiam moja prosbe o przeslanie mi, jesli ktos dysponuje i moze, poradnika multiselect! Chcialam zamowic cos takigo na allegro, ale boje sie, ze wyrzuce kase na oszustwo, a raczej na pieniadzach nie spie:\ Chetnie przejrze jakies zadania matematyczne, bo ostatnio z matma mialam do czynienia w liceum!
MasaVIV pisal kiedys, ze taki 'poradnik' bardzo przydatny.
Moim zdaniem jesli istnieje taka mozliwosc, dobrze jest sie do niego przygotowac na tyle ile jest to mozliwe... :)

Swoja droga do KAtowic mam "kawalek" ale termin w Legionowie mi nie pasowal:\

Ach! i zapisalam sie na pokaz TSF i mam tam wziac stroj sportowy. Jak dobrze, ze jest ggdzie to przecwiczyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: film o Komorowskim

a jeśli piszesz ze brak motywacji z powodu nagród itp to może niech ta osobo przestanie ćwiczyć bo z tego sportu raczej nie da sie żyć, utrzymać sie na dobrym poziomie materialnym ;) większość robi to dla siebie i bo lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org