niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

hmmmm kurde widzę że to będzie bardzoo ciężka sprawa;/ hmmm mogłby ktoś coś napisać kto to zdał było by jak porównać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

obiło o uszy :) ile razy tam nie przejezdzałem a całkiem niedaleko mam znajomych to zawsze ciemno i brama zamknięta czyli nie ma
ale ktos cos mówil ze przeniesione ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

ja kiedys miałem javke 250 szła jak burza !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

A mogę prosić jakieś nazwisko czy jakiś inny namiar poza telefonem. Mam na myśli adres. Tylko gdybyś mógł to może na gg 7620186 aby publicznie nie operować nazwiskami. Byłabym wdzięczna. Tak czy siak bardzo dziękuję za informację:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

ludzie ludziska a gdzie wy w tym Olsztynie takie dobre kekaby jecie ?
Ja kiedys raczyłem sie na dworcu w tym takim 2 piętrowym lokalu ( co windą zamówienia podają :) ) to był tak obrzydliwy że szok lepszy to nawet w Doner Kebab u nas jest ;-)

a co do tego na dworcu to ja tam lubie czasem zjesc raz lepszy raz gorszy ale i tak w Łomzy lepszego kebabu i lepszej obsługi nie bedzie :)
Pozdrawiam Gorąco Tą Czarnulke hehe !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

http://www.herkulesstrong.pl/ tutaj są wyniki z zawodów

Pasjonat Łomżyniacy bardzo kiepskie wyniki !

I po co tyle szumu? chciałeś ośmieszyć jeszcze bardziej startujących?

Dużo nam brakuje do np.Megatronu Ełk lub ,,Bacieczki" Białystok(druzynowi Mistrz polski w TS)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

mega LoL :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

LOL a jak mowilem ludziom jak byly po +/- 2 zl to dlugo tak nie bedzie to nie wiezyli. LOL ... bo zloty jest taki mocny a ameryka ma przerypana ekonomie ... moze i eknomia w usa jest przerypana, ale it tak kilka razy leprza niz w polsce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

Chciałem umiescić ten post zaraz po ukazaniu się tego wątku, ale postanowiłem odpuścić se wtedy ... tylko ze względu na ten podniosły moment dla naszej Ojczyzny.

Ale! Patrząc na te zakazane mordy tych ‘osobników’ – tego świńskiego blondyna, tak zawsze pod krawatem (nawet na pulwach!) i tak ciągle szukającego jakiejkolwiek następnej nadarzającej sie sytuacji foto-op, jak i tego facunia z wąsikiem, no - tego z tym ciągłym głupim uśmieszkiem na tej jego zakazanej gębie, tego ‘edukatora’ i oratora (ba – wprost takiego nowego wcielenia Demosthenesa!) - to aż krew się we mnie gotuje na samą myśl o tym co ci ‘cwaniaczki’ zgotowali mojej Drzewnej!

Nie dość, że oni za jednym wprost zamachem stratowali i zbeszcześcili tyle lat dorobku, tradycji i historii - tak tej szkoły, jak i naszego miasta - to ci ‘skurwiele’ nie zaprzestali na tym, a jeszcze podobno nadal próbują gnębić i maltretować te bezpośrednio podległe im i Bogu-winne pracownice – p. Dyrektor Drzewnej i Jej zstępczynię!
A wszystko to tylko dlatego, że te kobiety miały ‘czelność’ przeciwstwić się ewidentnym oszustwom, machlojkom i w żywe oczy kłamstwom tych jasnie-panów kombinatorów, jak i próbować bronić słusznego prawa dalszego istnienia tej zacnej instytucji.

Toć to dla mnie wprost nie do pomyślenia żeby to mogło mieć miejsce – nie, nie za czasów komuny - ale dzisiaj, w tym niby demokratycznym już kraju!
Ale, jak widać, daleko nam jeszcze do takiej demokracji i sprawiedliwości z prawdziwego zdarzenia, w tym tak dziwnym mieście, jakim stała się Łomża podczas kadencji tej obecnej zgrai 'włodarzy'.

Jak już ktoś tu wspomniał (parafrazując) – "łatwo jest wyciągnąć chłopa ze wsi, ale wprost niemożliwością jest wytrzepać wieś z tego chłopa”.
Ja bym ujął to jeszcze inaczej – "puść gbura do biura to atrament wypije” - z tym, że w przypadku Drzewnej, to nie tylko że oni zniszczyli fizyczny budynek tej szkoły, to jeszcze zdołali całkowicie wyssać ducha jakiejkolwiek nadziei i optymizmu, tak wśród uczniów, grona pedagogicznego, jak i absolwentów i miłośników tej szkoły.

Tylko pogratulować im tu i ... przyznać następną ‘zasłużoną’ premię!

Powiem krótko – na pohybel tym zbirom, brzezińskiemu i chuińskiemu (czy jak mu tam), włącznie z tym domniemanym i zadufanym w sobie ‘wychowawcą’, niejakim tz, jak i tym wszystkim radnym popierającym ten nikczemny akt!
wychu

PS. Proszę wybaczyć mi ton tego postu, ale jedynie co w tej chwili odczuwam do tych maluczkich biurokratów i aparatczyków to uczucie pogardy. Tfu!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

człowieku co Ty myślisz że w Olsztynie jeden kebab jest?trzeba wiedzieć gdzie pójść ;P
w Łomży nie ma dobrego kebabu.jak na razie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

rozbrajaj mnie ludzie na forum zakalda temat ze chce kupic tanio dolary a okazuje sie ze interesuje ja 200 dolcow zal mi takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

cherbata twoj stary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

Co to za tor ?? Gdzie jest i do czego on??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

motel na zjezdzie- prawda!!! moja znajoma chwalila sobie to miejsce. Takze mysle ze jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

mysle ze wyniki w kat. open juniorow do lat 18
1miejsce: waga 64,8kg wycisnał 150kg
2mijsce: waga 100,2kg wycisnął 195kg
3miejsce: waga 92,8kg wycisnął 182,5kg
są dobrymi wynikami moze sie nie znam ale takie jest moje zdanie i nie miałem na celu nikogo ośmieszyc chciałem tylko wysłuchac opini innych o tych wynikach i wogóle opinie w temacie wyciskania
co do słabych zawodników ehhhh mysle ze jest wielu silnych chłopaków w łomży z tym tylko ze sie nieujawniają albo jadą na mocnych cyklach heh trzeba poprostu zwerbowac do drużyny mocniejszych sportowców bo napewno tacy są szkoda tylko ze nikomu nic sie nie chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

A właśnie się dowiedziałam że otwierają je prawdopodobnie 6grudnia.
Musi być "michelka" skoro są już planowane na nim imprezy tak jak w tamtym roku czyli "Ferie na lodzie" i "Fluo party" w walentynki więc co tu mi świrujesz że nie będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

michelka weź nie denerwuj ludzi głupIM GADANIEM I TYM ŻE NIE BĘDZIE ...

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

kasienka skąd jesteś? pierwsze słyszę żeby udzielali informacji na ten temat! to by było dobre - na przyszłość! a pamiętasz co pisalas? jaies pytania na które odpowiadałas?? wybrałaś np jakiś zawód z wymienionych w tescie i jak pytania które mogły byc powiązane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

Autor: Sebo19 (---.lom.netster.pl)
Data: 15-11-08 17:21

michelka weź nie denerwuj ludzi głupIM GADANIEM I TYM ŻE NIE BĘDZIE ...

,,Być czy nie być o to jest pytanię ??

Tak właśnie Sebo ma racje.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

otwarcie jest na pewno 6 grudnia :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

Czy ktoś zna sie na tych sprawach?
Otórz pracuję normalnie na pełnym etacie i wszystko mam opłacane.
Planuję otworzyć własna małą działalnośc gospodarczą jednocześnie nie rezygnując z obecnej pracy, czyli takie dodatkowe dochody z racji działalności.
Jakie koszty mnie czekają?
Czy jeśli już gdzieś pracuję i składki na zus, ubezpieczenie zdrowotne i inne są odprowadzane to czy z racji prowadzenia działalności też muszę te składki odprowadzać czy może są jakieś wtedy mniejsze koszty???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

Czytałam gdzieś na necie.. I kolega wyżej na forum pisał żeby radia słuchać. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

Z tego co się orientuje to wszystkie składki będziesz płacił tzn. Ubezpieczenie społeczne, Ubezpieczenie zdrowotne . Wiem że są jakieś zniżki jeśli w ciągu chyba 2 lub 3 lat nie prowadziłeś działalności gospodarczej.

http://www.zus.pl/default.asp?p=3&id=113#125


Oto co myślę o PiS...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

w soboty w Nowogrodzie na rynku gość sprzedaje to i inne akcesoria rtv


Oto co myślę o PiS...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

Dajcie spokój z tym lodowiskiem. w tamtym roku na początku chodziło dużo ludzi dlatego że to była nowość w Łomzy. Wszystko by było ok gdyby częściej je czyścili i równali. a tak zawsze było nierówne. już wole sobie raz na jakiś czas pojechać do Białegostoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO ADMINA Mazetti (---.prothost.com)

W Łomży też jest tu masz wszystko www.telewizjanakarte.pl


Oto co myślę o PiS...




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org