sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czasy PRL-u

W telewizji niemieckiej odbyła się niedawno dyskusja o tym, co zrobić z Polską - jako najbardziej skorumpowanym krajem w UE. I nie była to złośliwość, a raczej troska i obawa przed rozszerzeniem się tej naszej zarazy. Ręce opadają.....chyba tylko faktycznie "złodziei na latarnie"...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Pierwszy krok w zwalczaniu plagi złodziejstwa - nie kupować od złodzieja.
Polska korupcja ma swoje główne źródło w ustroju wyborczym. Można ją łatwo pokonać, nie wybierając nigdzie takich, którzy dużo wydają na reklamę. Krzykliwe bilboardy i spoty telewizyjne opłacane są z podejrzanej kasy i zwykle będą później refundowane z pieniędzy publicznych. Wszystkie polskie afery mają w tle kampanie wyborcze i tym podobne sposoby tumanienia elektoratu. W skali lokalnej także.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

za te 1.5 miliona postawił by ze dwa domy dziecka i było by na utrzymanie ich przez dobre pare lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u


WLASNIE I TO JEST STRACH INNYCH NARODOW PRZED ZLODZIEJSTWEM W POLSCE NASZ WIZERUNEK KREUJA NAPADY NA JUBILEROW W NIEMCZECH PRZEZ GRUPY BEZROBOTNYCH KOLESZKOW Z KOSZALINA , PROSTYTUTKI POLSKIE PRACUJACE DLA TURKOW W HANOVERZE , PRZEMYTNICY I ZLODZIEJE SAMOCHODOW

JEST NAWET JUZ HASLO REKLAMUJACE WYPOCZYNEK W POLSCE WYMYSLONE PRZEZ NIEMCOW
" CHCESZ JECHAC NA WAKACJE ???? JEDZ DO POLSKI TWOJ SAMOCHOD JUZ TAM JEST "

CZEMU NP. POLACY NIE POJADA DO DAWNEGO BLOKU ZSRR NIECH TAM POSKACZA TROCHE I ZOBACZYMY Z JAKIM WYNIKIEM
RUSKIE WYDYMALI BY POLAKOW I WZIELI ZA NICH PIENIADZE JAK ZA TANIE DZIWKI , POLSKI TAK ZWANY GANGSTER MA JUZ NA SAMA MYSL O RUSKICH KOLESZKACH GOWNO W GACIACH I DLATEGO JADA CWANIACY Z POLSKI DO TAKICH NARODOW KTORZY MAJA WYZSZA KULTURE NIZ MY NIESTETY

CHOCIAZ JESTEM POLAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY JEST MI NAPRAWDE WSTYD ZA NASZ POLSKI RZAD , ZLODZIEJI I DZIWKI ( no moze dziwki nie)
ZE JEST TAK JAK JEST I BEZ OKLAMYWANIA SIE BEDZIE JESZCZE GORZEJ
WYJSCIE JEST W NAS TYLKO TRZEBA JE ODNALESC I ZNALESC LUDZI DO TEGO ABY ZROBIC W TYM KRAJU PORZADEK cdn.

WIELKIE POZDRO

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Cześć. Czy znacie jakiś w miarę dobry program do blokowania tzw. "Pop-up" czyli reklam wyskakujących bez zgody użytkownika podczas korzystania z Internetu? Próbowałem już "Pop-up Killera" ale zabierał zbyt dużo czasu procesora i pamięci...


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

A probowales Firefox? Naprawde bardzo skutecznie blokuje wszystkie pop-up'y. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Mozilla 1.6, też mam spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

hmmm a mialo tu nie byc reklam :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Proponuję na trabanta, za nim wszystkie się oglądają, a jak podjedziesz pod jakąś dyskotekę, to same będa się pchać środka...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Łomza miasto stacji paliw i kościołów :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Szczególnie "podoba mi się" ta "mała, niepozorna cmentarna kapliczka" na cmentarzu (ul.Woj. Polskiego - wylot na Ostrołekę).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

to miała być mała mała kapliczka cmentarna, ale proboszcz Jankowski wybudował kolejny duuuzy kosciol.hehehe





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Zkąd ta czarna mafia bierze tyle pieniendzy na te koscioły.Wystarczyło by 3
Maxymalnie na takie miasto jak Lomza . Stare baby daja chyba glupie babsztyle nie mam tolerancji dla falszu i obludy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Ten dziwny pojazd moze kosztowac ok 4 mln jesli jest maxymalnie wypasiony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

ravery szejki i inni obrońcy uciśnionych :
to nie wasza zasrana sprawa czy to jest reklama czy nie...
skoro operator forum dopuścił takie a nie inne posty,
to nie wpieprzajcie sie miedzy wódkę a zakąskę...
WiNyLove ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Na szczescie są imprezy w rampie...
no i mazurki niedaleko ;P


WiNyLove

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

<b>Łomża miastem gdzie kończą sie to a zaczynają kościoły!!!!!!!!!!!!!!</b>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

poprawka :

Łomża miastem gdzie kończą sie tory
a zaczynają kościoły



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

kiedys byla taka ul w Łomży :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Gdy tylko nadejdzie ruszam z kijem do jubilera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Czy ktos widzial wielki zbiornik sciekow za kraska w Łomży??? Swietny widok... gdyby tam byla prawdziwa woda byloby cudownie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

http://AOL.ag.bocznica.org/ ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Wiec tak ... Raver: z moim graniem patrze ze nie jestes wogole w temacie. I taka prosba osobista nie uzywaj takich wyrazow jak DJ , przynajmniej jak piszesz o w/w klubie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Co do dziewczyn to sie zgodze!!!!!!!!!!
A jeśli chodzi o całą imprezę to najlepsza była końcówka - OGNIE SZTUCZNE!!!!! BRAVO, BRAVO, jeszcze raz BRAVO!!!!!!!!!!!
Więcej takich imprez!!!!!!!!!1

Pozdro4ALL people from Łomża City:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Reklama jest informacją ale informacja nie zawsze jest reklamą.

dotyczy: "...z moim graniem patrze ze nie jestes wogole w temacie"

Na stronie www.jaycop.tk znalazlem:
"30.06.2004 - Dzis klub *** (Lomza), imprezka Turntables, start godz. 21. Zagraja: Puffy, Zbiras, JayCop, Vampire, Sensor. "

Wiec wybacz JayCop, ze nazwalem cie DJ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Dokładnie. To śmierdzi od tego i tylko od tego. Nwet ten zapach przy atomie to nie zapach z browaru tylko z tamtąd.

No ale widok cudowny, jak tam zaszedlem z moją ukochaną to akurat słońce zachodziło, było cicho, żurawie pływały (!) i kaczki... normalnie istny raj. Myśleliśmy ze to czysta woda bo akurat w inną stronę wiał wiatr i nie śmierdziało. Wypatrzyliśmy nawet plażę... :P Podeszliśmy bliżej i ja myślałem że zwymiotują...

No ale miejsce cudowne... niedlugo postaram sie zamieścić gdzieś w necie fotki z tego miejsca.. gdyby nie zapach i skład tej "wody" chodziłbym tam codziennie :P:P





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Pokaz sztucznych bys naprawde fajny, a zwlaszcza koncowka :D
Fakt, rejbak ciutke niedopieczony ale ogolnie byl OK, szkoda, ze nie trafila mi sie skorka :/
Ale najwazniejsze, ze udalo sie ustanowic rekord. No i ta waga 1021kg - solidna "baba" wyszla :>

A ochroniarze rozbroili mnie swoim sugerowaniem, ze jak ludzie beda sie pchac to nie bedzie miejsca i bedzie scisk ;)
Ogolnie impreza "z klimatem", oby wiecej takich :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

achaaaa bym zapomniał na drugi raz postarjcie sie lepeij od strony bespieczenstwa naszych mieszkanców, bo polcji interewncyjnej to nie widzialem mimo ze byłem na muszli od 12.00 do ok 23.00 a ochrona stala chyba z obowiazku odbycia godzin pracy bo zainteresowania z ich strony nie widac było. pozatym siedzenia na stopniach moglyby byc w koncu jakos odremontowane (jakies deski albo cos a nie zywy beton) no to chyba juz wszystko...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Witam!!
Tak... Te Foteczki robia wrazenie, "zalew" wyglada calkiem fajnie, szkoda tylko ze to nie jest prawdziwy zalew... :((

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Chciałbym zapytać, dlaczego w naszym mieście (właściwie w całym kraju) oszczędza się pieniądze zawsze na dzieciakach. Wszyscy wiemy, że wszelkie cięcia pieniędzy dla szkół tłumaczy się niżem demograficznym. W Łomży odgórnie ogranicza się ilość godzin pracy nauczycieli, bo podobno nie ma pracy i trzeba uniknąć zwolnień. Nie można też zatrudniać młodych. Proszę tylko zobaczyć wywieszone na szkołach listy uczniów przyjętych do klas. Bardzo często w jednej klasie jest ponad 30 osób. Przecież tym dzieciakom zabiera się szansę na dobrą edukację, szczególnie na etapie podstawówki i gimnazjum. Dlaczego niż nie miałby być szansą dla nich? Można by rozwiązać także problemy braku zatrudnienia. Dlaczego rodzice nie protestują, kiedy w kalsach dostawia się kolejne ławki dla ich i tak stłoczonych dzieci? Gdzie tu możliwość indywidualnej pracy z dzieckiem?
Może trzeba coś z tym zrobić? Trochę "ponaciskać" na nasze wyedukowane władze.
Liczę na inne głosy w tej sprawie.
Rad.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

No to sobie pośpiewamy prawda :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Jako była już słuchaczka Radia Bab, zgadzam sie z moimi przedmówcami. I muszę przy tym zaznaczyć, że kiedy jeszcze dało się słuchać Radia Bab (teraz już nie) to naprawdę nie do zniesienia była (i chyba nadal tam pracuje) pani Martyna, która mówiąc pogodę po wiadomościach, z uporem maniaka powtarzała: "pogoda jaka jest, każdy widzi..." Za pierwszym razem tekst wydał się OK, ale kiedy powtórzyła go juz któryś raz z kolei kilka dni pod rząd, to nie wytrzymałam i przełączyłam na inną stację radiową.
Jednak to nie jest powód, dla którego przestałam słuchać tej stacji. Muzyka to totalna pomyłka, a prezenterzy nie potrafia nawet poprawnie sie wysłowić.
Szkoda, naprawdę szkoda... Ładnie sie kiedys zapowiadali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Ale lipa to rzes sie chlopaku wkompal to nic innego jak oszusci a ci ludzie co sa od tego internetu w lomzy to nieodpowiedni zawodnicy nijaki Mirek to nic innego jak len patentowany a niby ma obslugiwac klijentow czlowiek niewiesz co wybrales najlepszy jest Vectranet

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Mam sie smiac czy plakac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

To nie jest dobra wiadomsc raczej tragiczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

Samuraj(u), akurat nie jestem "Jehowy" (choć oni mają tego samego Boga co i chrześcijanie), po prostu mój Bóg nie potrzebuje ani pieniędzy, ani działaczy-obłudników. ON po prostu JEST i to wszystko.
A dlaczego do nas nie należy ocena kleru? Czy oni żyją na księżycu? Czy oni to nas nie oceniają? Czy to są nadludzie? A jaką my im chcemy znów zrobić krzywdę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

ok! to dobry pomysł ! ale kto posprzata za tych co zasmiecają ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czasy PRL-u

buahahahahaha...

Dzięki Bogu że nie na skate parku to będzie, to może nie dojdzie do mnie ta "muzyka"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org