wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Nie ma w schronisku psów agresywnych.Jest w tej chwili jeden do którego mam dystans.Jest w schronisku od niedawana i jeszcze się nie oswoił.Ale jestem pewna,że jeszcze tydzień,dwa i również on będzie pieszczochem.Zawsze staram się być w niedzielę.Wtedy oprócz szczeniaków i dorosłych psów wymagających większej opieki ( wychudzonych,suk karmiących) psy nie dostają jedzenia,tylko wodę.Nigdy nie spotkałam się z agresją.Nosząc wodę wchodzę do każdego boksu.Za każdym razem jestem wylewnie witana.Nic dla nich nie mam prócz tej wody,a taka radość.Wszystkie domagają się pieszczot.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
Polonia Christiana 01-03-21 12:08 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
Polonia Christiana 01-03-21 12:10 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
paplik 01-03-21 12:13 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
Polonia Christiana 01-03-21 12:15 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
0-22 01-03-21 12:19 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
antek 01-03-21 12:21 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
Polonia Christiana 01-03-21 12:23 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
0-22 01-03-21 12:33 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
kolumb 01-03-21 14:11 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
czar~ 01-03-21 15:28 
 Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga   
antek 01-03-21 15:28 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org