niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 09-03-12 02:21

"W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach"

"Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą"
__________________________________________________________

taa...

Ty Piszesz cytuje : "Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen."

Skąd w Tobie ta pewność skąd wiesz kogo znam i kogo nie znam ?
Skąd wiesz jakie jest moje powołanie skoro nie znasz mnie na tyle dobrze aby orzekać o moim powołaniu - a może właśnie to co obecnie robię jest moim powołaniem ? Tak naprawdę to bez znaczenia każdy tak samo jest powołany do godnego życia które niestety również chrześcijanie chrześcijanom zaszczuwają pod przewodnictwem parafialnych kapłanów.

Człowieku Nazywając mnie w ten sposób mendą sam z siebie robisz mendę podobnie jak kapłani którzy próbowali zrobić z Jezusa mendę społeczną przykładnie - szyderczo ukrzyżowaną po królewsku.

Kim jesteś (?) Kim jest dla ciebie Jezus ? (retoryczne)

Kim jesteś posługując się wobec mnie bojowo nastawioną retoryką nieadekwatną do rzeczywistości "religijną argumentacją np. starej baby" jakich wiele grzmiało na Krakowskim Przedmieściu przed religijnie postawianym krzyżem pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie i tak samo bezmyślnie wojującej pod tym religijnym krzyżem z tą prawdą jak na Golgocie w Jerozolimie na początku Naszej Ery.

Skoro tak postępujesz to jesteś nieuczciwym człowiekiem dyskredytującym treść której nawet nie zacytujesz poddając ją merytorycznej krytyce i co najmniej polemice dlatego też nie spodziewam się po Tobie że jesteś dobrym człowiekiem.

Pytanie czy jesteś nieuczciwym człowiekiem na zewnątrz czy sam się oszukujesz żyjąc w zakłamaniu w bezpiecznej dla Ciebie nieświadomości problemu który jest za sprawą niedobrych, nieuczciwych kapłanów - fałszywych proroków powszechnie obecny nie tylko w naszym społeczeństwie na religijnej parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?

Zamykanie oczu na problem i zaszczuwanie tych którzy o tym problemie mówią nie jest rozwiązaniem problemu którego w ten sposób już nie widać ponieważ jest on nadal obecny i jako niebezinteresownie ukrywany stanowi większe społeczne zagrożenie dla tych którzy już uwierzyli w to że problem nie istnieje albo w ogóle nie maja świadomości jego istnienia i zagrożenia a tych co o tym mówią i obnażają to posądza się o urojenia i niedostosowanie społeczne.

Dlaczego tak się dzieje ? Komu i czemu to służy ?


W swojej arogancji stajesz po stronie zła które piętnuje na forum doświadczywszy pośrednio oraz bezpośrednio jego przyczyn i skutków podobnie jak Jezus którego kapłani ukrzyżowali rękami ludzi którzy postępują bezrefleksyjnie i nieuczciwie podobnie jak Ty tu w stosunku do mnie.

Nie możesz nie dostrzegać skutków zła zło dziejskich kapłanów w ich religijnym złotym interesie zło dziejskiego Kościoła parafialnego o którym mówię. To parafialne zło dotyczy również tej zaginionej dziewczyny i jej parafialnej rodziny.
To zło piętnowane przeze mnie jest dostrzegane przez wielu ludzi.
Powszechnie mówi się o tym w mediach na całym świecie
również na tym forum w innych tematach do których dołączam podzielając zdanie innych ludzi.

Skoro wykazujesz taką postawę zapewne jesteś wiernym kolektywnego kościołka kapłanów o których mówię bez ogródek a może nawet wiernym słuchaczem zakłamanych mediów Kościoła Rzymskokatolickiego które są propagandową tubą kapłanów podobnych do Ojca Rydzyka działających kolektywnie jak świnie w znanej Książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Oni są jak świnie w Folwarku zwierzęcym które zakłamują zmanipulowane i powalone przed sobą na kolana społeczeństwo do końca nieświadome przyczyn i skutków świńskiego zakłamania będących dla tego społeczeństwa fundamentalnym zagrożeniem przekreślającym prawidłowy rozwój społeczny na sposób Ludzki i Boski uniemożliwiający rozwój życia Bożego w bezpiecznej dla ludzi cywilizacji życia...

... będącej przeciwieństwem cywilizacji śmierci z jej atrybutem którym jest spirala przemocy walki człowieka z człowiekiem - świętych wojen i konfliktów społecznych na tle wartości religijnych których twórcami są religijni kapłani lansujący w pozorach dla własnych korzyści tą cywilizację jako cywilizację życia w cierpieniu z nadzieją na pełnie radości z życia dopiero po(?) śmierci nazywaną zbawieniem - pójściem do nieba(?).


O czym to świadczy ...



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
Nanna 16-11-19 17:31 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
c2h5oh 16-11-19 17:45 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
Nanna 16-11-19 18:54 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
0-22 16-11-19 19:17 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
Nanna 16-11-19 19:39 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
c2h5oh 16-11-19 20:14 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
szamac. 17-11-19 09:39 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
ziomex 17-11-19 09:42 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org