wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
nachalna propaganda PiSlamska

praktyki niektórych sieci handlowych są wręcz skandaliczne. wspomniane mięso z biedronki: kilkakrotnie zdarzyło mi się kupić paczkowany schab 5 kotletów w opakowaniu, cena ok 23zł/kg. do czasu, gdy któregoś razu w domu otworzyłam paczkę okazało się, że 2 kotlety z wierzchu to schab, a 3 pozostałe to karkówka! nie było tego widać od razu, ale kupiłam karkówkę za 23zł/kg :/
Kaufland nie jest lepszy, często trafiam na produkty po upływie terminu ważności, kiedyś płacili 5 zł jak ktoś znajdzie ale teraz nie wiem czy płacą:) niby obniżają cenę, bo termin ważności się zbliża, ale nie na wszystko więc trzeba patrzeć co się bierze...

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 nachalna propaganda PiSlamska   
paplik 08-04-19 19:05 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
smolen 08-04-19 19:28 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
smolen 08-04-19 19:30 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
smolen 08-04-19 19:36 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
smolen 09-04-19 07:22 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
smolen 09-04-19 07:35 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
ziomex 09-04-19 07:38 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
Dodek 09-04-19 08:52 
 Re: nachalna propaganda PiSlamska   
aparat 09-04-19 20:52 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org