poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

ooooooooooo a co to za smutna minka...wiesz rozumiem ze to poniedzialek ja tez nie cierpie tego dnia ale usmiech wskazany...swiat jest lepszy kiedy sie usmiechasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

sklep internetowy Urban City sam taką kurtkę tam kupowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Lala22 sprobuj tego...

ale po co ja sie wysilam..wiekszosc tego narodu tutaj woli narzekac obrazac itd...






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

kobieto wez taxi bagazowe...tyle samo cie wyniesie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Legendarny_Obywatel...
strach się bać... normalnie spódnica drgawek dostała...
P.S. Ogarniesz sie kiedykolwiek? Czy też do dni swych ostatnich pozostaniesz beznadziejnym trollem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

CO BYŚCIE PROPONOWALI ZMIENIĆ W ŁOMŻY BY ŻYLO NAM SIĘ LEPIEJ?????

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A co ma parlament europejski do straży miejskiej? Może ci chodziło o Strasburg?:) Europejski Trybunał ds Człowieka? Ale aby tam, to trzeba najpierw wyczerpać wszystkie drogi tu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Odwołać Czerniawskiego,wywalić Jarosława A. z tlia,Bogusława Sz.Sławomir Sz (MPK) oraz Adam W.(PKS) zlikwidować hurtownie PAKOSS, piekarnię OKRUSZEK,zamknąć PKS,MPK,wypierdolić darmozjadów z ratusza ,na razie tyle

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Chcemy kebabów po 5zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

hmmm no bez przesady w koncu tyle dni do weekendu :P ale zawsze sa dobre strony....dzieci w szkole cisza i spokoj w domu :))) a na dodatek sloneczko swieciiiiiiiiiiiiiiiii

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Zostaję przy swoim.Wyszłam ze szpitala po 8 tygodniach i dlatego myślę jak myślę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Ludzie normalnie troche wiecej pozytywow i usmiechow....
cmon zmobilizujcie sie w koncu...
troche zycia szalenstwa i ogolnie wam nie zaszkodzi....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

czlowieku zgadzam sie co do niedozywionych dzieci fakt rzad w tym kierunku niewiele dziala...i nigdy nie dzialal...ale jesli kazdy z nas da te choc troche temu co nie ma zycie bedzie mialo sens i bedzie lepiej...
a czy ty myslisz ze inne kraje europejskie sa bogate itd??ich tez nie stac na utrzymywanie emigrantow ale jednak to robia...
***** ludzie przeciez trzeba sobie pomagac a nie rzucac klody pod nogi..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org