poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+

Powiem Ci tak, będąc z dzieckiem w szpitalu, widziałam kilkoro dzieci, które były bardzo odwodnione-przyczyną był rotawirus. Jedno dziecko przebywało w tym szpitalu 2 tygodnie,gdyż jego stan był bardzo ciężki. Doprawdy żal było patrzeć ak te szkraby się męczyły. Rotawirus jest niebezpieczny zwłaszcza dla niemowląt. Szczepienie może złagodzić przebieg choroby. Po tym co zobaczyłam w szpitalu, wiem, że jednak się opłaciło szczepić. Moje dziecko nie zachorowało, pomimo faktu, że leżało na sali z maluchem u którego wykryto rotawirus. To jest kolejny błąd personelu pracującego w szpitalach. Przepełnienie oddziału dziecięcego często skutkuje tym, że dzieci z wirusem kładzione są do sal z dziećmi, które tego wirusa nie mają. Więc przyjmowane jest dzo szpitala dziecko ze złamaną nogą, a wychodzi z gipsem na nodze i rotawirusem. Tak niestety bywa.

***** ***

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+   
Alex. 07-02-18 07:44 
 Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+   
NSZ 07-02-18 07:57 
 Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+   
ziomex 07-02-18 08:12 
 Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+   
paplik 07-02-18 08:59 
 Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+   
vooo 07-02-18 09:54 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org