poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Dług

Przeczytałem ... pomyślałem i zrobiło mi się przykro... ale tylko w jednym momencie - jak się czyta typa który mózg ma zabunkrowany pod grubą warstwą betonu (bo łupiezu na całkiem łysej głowie się nie spodziewam) to robi się człowiekowi poprostu przykro...
Taki BUNKIER czy jak mu tam Bozia na chrzcie dała jest dla mnie typowym przykładem pseudokibica... pseudokibica, do którego nie przemawiają żadne fakty czy nawet mity... nic... poprostu klapki na oczach na głowie bunkier i te dwie szare komórki które zaprogramowane są tylko na jedno... AGRESJA...
Agresja która jest najlepszą formą obrony... tylko przed czym, przed światem czy raczej przed samym sobą?? Czemu jak widze takich ZABUNKROWANYCH ludzi na ulicy idących z naprzeciwka zaczynam się zastanawiać czy nie zacząć najzwyczajniej w świecie spie***lać bo mogę dostać w dziób tylko za to że znalazłem się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze...
No ale odbiegłem trochę od tematu. Na stadionach nie będzie dobrze dopóty dopóki będą się na nich znajdować tacy ZABUNKROWANI pseudokibice. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest takie zaostrzenie prawa, żeby albo wyłapać tych którzy jeszcze zdołali się utrzymać na wolności albo odstraszyć tak że będa się bali podejść w pobliże stadionów...

A co do pojednania... jak usłyszałem o Wiśle i Cracovii wzruszyłem się. Miłoby było gdyby udało się to przenieść na nasz podlaski grunt...

Pozdrawiam c3po

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Dług   
donpedro6 29-03-07 20:03 
 Re: Dług   
antyred 29-03-07 20:13 
 Re: Dług   
szary 30-03-07 09:16 
 Re: Dług   
Zbych 30-03-07 15:15 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org