poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie

Bardzo dawno nie było mnie na Bonie. Dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność tam pojechać. To, że wątpliwą, okazało się dopiero po przybyciu. W ogólniaku często jeździłem tam rowerem. Było to zresztą miejsce weekendowego wyjazdu wielu Łomżyniaków. A co się stało? Wszystko wykupione! Wszystko. Ja rozumiem, że na górze w Starej Łomży są atrakcyjne działki z pięknym widokiem i będzie to wcześniej czy później sprzedane, ale obszar Narwiańskiego Parku Krajobrazowego i samo zbocze Bony? Już przy drodze stoją tabliczki "Teren Prywatny/Zakaz wstępu i wyrzucania śmieci" Rozumiem to ostatnie. Ale dlaczego teren Parku został sprzedany na działki? Ktoś będzie budował domy na zboczu góry? To nie przegięcie przypadkiem, żeby tak przekształcać tereny do tej pory rekreacyjne (i chyba takie miały być, skoro należą do Parku) ???
Poniżej to widok już z terenu prywatnego, na który bezprawnie wszedłem korzystając z okazji, że na końcu drogi nie było (po raz pierwszy -chwała wandalom) ostrzegawczej tabliczki. Wszystko co widać na zdjęciu to teren już prywatny, gdzie właściciel nie życzy sobie, aby wchodzić (wszystko do drogi, której nie widać).


 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
Janusz kos 30-10-12 17:36 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
antyklakier 30-10-12 17:37 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
Janusz kos 30-10-12 17:47 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
paplik 30-10-12 17:48 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
antyklakier 30-10-12 17:51 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
blondloczek1 30-10-12 17:56 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
Mniejszy 30-10-12 18:10 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
Takos 30-10-12 18:17 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
antyklakier 30-10-12 18:26 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
blondloczek1 30-10-12 18:31 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
Mniejszy 30-10-12 18:32 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
gc 30-10-12 18:43 
 Re: "Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie   
blisst 30-10-12 18:45 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org