piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

Witam gdzie w Łomży ustawie prawidłowo instalacje LPG chodzi mi o zrobienie mapy jazdy benzyny i na podstawie jej ustawienie gazu. A nie \" podnieś Pan maskę uruchom Pan silnik, pół minuty i ustawione już\" a później problem z samochodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

Witam jaki masz sterownik ? Jeśli Autronic Al 700, Bingo, A.E.B. bądź BRC to mogę pomóc sam borykałem się z problemem ustawiania i fachowców aż zacząłem sam sobie ustawiać i wiem o tych instalacjach wszystko :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

Niech ten się gymnastykuje co instalował przecież mu zapłaciłeś to jego problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

Kupiłem rok temu samochód z gazem.Wiadomo,po zakupie trzeba co nieco sprawdzić,wymienić.Pojechałem do Piątnicy na Stawiskowską z polecenia kolegi.Zrobili co trzeba,wszystko ustawione jak należy.Jeszcze kilka razy zawracałem im głowę innymi duperelami ale zawsze było zrobione OK.
Szczególnie jestem zadowolony przy tankowaniu.Wychodzi mi 11l/100 km w trasie.Audi 2,6 V6.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

Marian 12 daj do siebie jakieś namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

NHM5 że mało pali to nie oznacza że jest dobrze ustawiony to z biegiem czasu wyjdzie ja robię dużo kilometrów rocznie więc wolę mieć dobrze ustawione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

Wcześniej mi palił ok.15l/100 km.Teraz spalanie spadło i żeby nie ten sygnał dźwiękowy podczas przejścia ,to bym nie wiedział że już jadę na gazie.Nie czuję żadnej różnicy czy jadę na benzynie czy na gazie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

mario742@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawidłowe ustawienie instalacji Lpg

A jaka masz tę instalację ? i jakie auto z rodziny VAG czy coś innego bo mapa to nie wszystko trzeba na korekty mieć podgląd. Do Vaga, BMW oraz BRC oraz A.E.B mam wszystko i umiem wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org