niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozdrowienia.

Pozdrowienia z z nad Bałtyku dla wszystkich forumowiczów przesyła
Maciek





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

dzieki ale nie musiales zakladac dwoch takich samych temato
Pozdro z Łomzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Pozdrówka z nad Narwi. Jaką masz pogodę? Byłem nad Bałtykiem do połowy lipca i jeszcze leczę poparzenia słoneczne :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Ja za jakiś 2 też wyjeżdzam nad morze...terz przaeśle pozdrowienia:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Tz dzięki. Przyjechałem dzisiaj, na niebie ani jednej chmurki. Piecze.
Adminie dzięki za skasowanie zbędnego tematu. Mówią, że nie ma Admina.
Ciebie też pozdrawiam Adminie.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

pozdrowienia z zachmurzonej Łomży :)

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Pozdrowienia Maćku. Czy wzorem lat ubiegłych wypoczywasz we Władysławowie ??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Cieszę się Maćku ,że masz ładną pogodę. U nas niestety smutna aura. Może gdyby popadał deszczyk byłby powód do radości. Zachód słońca nad morzem ma niepowtarzalny urok ,te fale leniwie uderzające o brzeg,kropelki słonej wody na skórze i to uczucie wolności kiedy się patrzy w dal gdzie niebo zanurza się w wodzie...ale się rozmarzyłam....:)

Pozdrowionka:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Gazela już odleciała... :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.


Adall dzięki za pozdrowienia, tak jest we Władysławowie. Emeryta nie stać wyjechać poza granicę Polski. W Polsce też jest dużo pięknych miejsc do odpoczynku i tak emeryt musi zbierać na to cały rok, jak w ub. roku autochton. Jest tu naprawdę pięknie bez względu na pogodę.
Gdzie kończy się Polska tam zaczynają się plaże Władysławowa. A jest ich w obrębie Władysławowa około 23 km, nawet dla opalających się inaczej.

Gazelo jesteś bardzo romantyczna, nie musisz być nad morzem żeby go czuć i oglądać. Może jednak jesteś gdzieś niedaleko?

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Urok Władysławowa to nie tylko morze i piękne plaże. To także klimat uliczek wiodących nad morze, kawiarenek i ogródków piwnych. Byłem tam kiedyś i także się teraz rozmarzyłem. Nie ma to jak wczasy nad polskim morzem. Wypij tam Maćku jakiegoś małego, symbolicznego kieliszeczka za znajomych z Łomży.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Dzięki Maćku i wzajemne życzenia z drugiej (b. w tej chwili upalnej) strony oceanu miłych wrażen i bajecznej wprost pogody na tym bałtyckim wybrzeżu.
Szczególnie życzę Ci wspaniałego wypoczynku i ponownego ‘naładowania akumulatorów’ do dalszej dzialalności na tym naszym Forum.
Dodam, że wlaśnie te przeważnie glęboko przemyślane i pouczające wątki, jak i ta Twoja ogólna ‘contribution’ są jednym z powodów dość częstych mych odwiedzin tej witryny i jakby niemal taką pewną 'antitode'/odtrutką tej 'miasma'/miazmatu, jak i tego ogólnego zaśmiecania i degradacji ‘quality of discussion’ na tym Forum, na temat których ostatnio juz tak duzo pojawia sie ubolewań i lamentów.

A wiec - trzymać tak dalej Maćku ... mimo wszystko. 'For, this, too, hopefully will pass'... czyli: miejmy nadzieję, że to też przeminie ...

Pozdrawiam, wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

ADALL, na pewno to zrobię, jeden kieliszeczek nikomu nie zaszkodził, a wręcz odwrotnie poprawia krążenie krwi i ułatwia trawienie.
Wychu, serdeczne dzięki za pozdrowienia i miłe słowa poparcia. Bardzo się cieszę, że moja pisanina nie idzie na marne i ktoś ją zauważa na Forum.

Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Niestety Maćku jestem w Łomży,a nad morzem nie byłam ładnych parę latek. Chyba za nim tęsknię...jednak w tym roku raczej go nie ujrzę.Dlatego mam prośbę. Jeśli możesz porób parę ładnych zdjątek,które po powrocie mógłbyś nam zaprezentować na forum:)
A tak w ogóle może to jest dobry pomysł na nowy temat? "Zdjęcia z wakacji" Jak myślicie?

Maćku pozdrów od nas MORZE:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Gazelo, pomysł bardzo dobry. Zdjęć już kilka zrobiłem, postaram się jeszcze kilka zrobić. Morze już pozdrowiłem i kieliszeczek za zdrowie wszystkich forumowiczów wypiłem.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

:) A mogą być zdjęcia z wcześniejszych wakacji? ;D W tym roku niestety (stety) tylko praca...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Maćku za moje zdrówko wypij ... przyda się z pewnością ;) ja za Twoje wypiję już wkrótce :)

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

ja bylam nad atlantykiem/dojezdzalam z domu, bo nie bylo miejsc w hotelach,eeeeee/, morze-fantazja, ale miasteczka...przy polskich wysiadaja
mam nadzieje, ze najpiekniejszych miejsc /w moim stanie/ jeszcze nie widzialam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Autor: markac (---.csk.pl)
Data: 31-07-06 19:44
napisał:
:) A mogą być zdjęcia z wcześniejszych wakacji? ;D W tym roku niestety (stety) tylko praca...

Pewnie, że mogą. Dawajcie tu zdjęcia ze swoich wyjazdów !!!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Oj tak! Co z tymi zdjęciami Markac? Czekamy z niecierpliwością:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Tiger pamiętałem. Myślisz, że o Tobie mógłbym zapomnieć?

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Dzięki Maćku za pozdrowienia:) W sobotę rano w wróciliśmy z Jastrzębiej i też było fajnie - słońce na okrągło. Trochę było ciasno i głośno, ale na odludziu trochę spokojniej (na szczęście). Plaża i fale były rewelacyjne - lepsze niż bicze wodne.
Pozdrawiam z Krakowa, gdzie rozpoczeliśmy mały remoncik i ściany kujemy - to są dalsze rozrywki urlopu.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Allinko, dzięki za pozdrowienia z grodu Kraka, który mile wspominam z pobytu na feriach zimowych, z dziećmi, ale to było lat może ze 20 temu, pogod była wtedy jak lecie, a był to luty. Jedzonko najlepsze było na Kopcu Kościuszki. Najlepszy wypoczynek macie teraz przy kuciu ścian. Współczuję Wam, w swoim życiu przechodziłem remonciki już kilkakrotnie, wiem co to jest. Ale jest Was dwoje, a to już lżej.

P.s. Pozdrów Ryskę może ją widujesz, mieszkacie przecież w jednym mieście.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Ryska chyba na odwyku od neta albo także leży tyłeczkiem ku słońcu na jakiejś ziemskiej plaży.
Jak tam Maćku pogoda? Czy można znaleźć cokolwiek wolnego we Władysławowie?
Pozdrowienia z pięknej Łomży.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

No wlasnie - co sie stalo z Ryskago? Ulotnila sie jak kamfora. Choc z drugiej strony to u niej takie cos to juz nie nowosc, gdyz znikala podobnie z tego forum juz nie raz. Jest wiec nadzieja, ze i tym razem rychlo tu powroci. Oby tylko!

Albo - czyzby Ona szla tak, krok w krok, sladami Allinki? Hmm... ? ;)

Sam nie wiem co o tym myslec ...:D.

Co do wakacji i pogody, to troche mozna pozazdroscic Mackowi, bo u nas ostatnio upaly wprost nie do zniesienia. Cale szczescie, ze prognostykuja ta spiekote (do 40-stu stopni C!) jeszcze tylko na jeden dzien, ze klimatyzacja nadal dziala, no i ze mozna dodatkowo ochlodzic sie na basenie.

Pozdrowienia z goracej NJ,
wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Wisz co, Maćku, dziwne są te chłopy. W ogóle kazał mi się nie pokazywać w domu, nie pozwala mi kuć, a nawet tapet zmywać, ale do gładzi juz sobie kupiłam okulary i nie dam się zmyć. Teraz to mogę nawyżej śniadanie, kolacje zrobić i ucałować na dobranoc.

A Ty masz tam taki spokój......

Co zaś do Ryśki to myślę, że TY ja prędzej spotkasz po powrocie z urlopu niż ja. Pozdrawiam.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Jak zwykle o tej porze roku, ciasno i tłoczno, ale już nie upalnie. Jak pójdzie się trochę później, to i nie ma gdzie koca położyć, a plaża jest szeroka. Ale najbardziej to szokują ceny. Piwo, najlepszy środek na ochłodę 400 ml - 6,00 zł., ale trudno trzeba przeboleć i chłodzić się.
Co do pięknej Łomży to zgadzam się z tobą ADALL W 100%, bo Łomża jest perłą wśród gwiazd.
Wychu, zazdrościć to mogę Tobie basenów i klimatyzacji, których u nas ze świeczką szukać.

Pozdrowienia z bezdeszczowego Władysławowa.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

BEEEEEEEEEEK!!!!!!!! pozdrowienia od tasiemca :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

a długo Ty tam Maćku jeszcze miło spędzać czas będziesz (tydzień, dwa) ?? Pozdrowienia.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Mam nadzieję, że wrzucisz tu jakieś zdjęcia Maćku. Czym należy tłumaczyć tak długie milczenie ??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

ADALL, dzięki za pamięć. Wracam we wtorek. Zdjęcia będą, ale po powrocie.

Allinko, trałił się Tobie dobry mężczyzna. Szanuj taki skarb.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Maciek a jak ty się łączysz z nami na tych wczasach. Do
kafejki chodzisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Jestem w ośrodku wczasowym "Paleo", gdzie na holu stoi komputer z podłączeniem do internetu.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

ićta wy sie nieznata sie robi ant6enke z druta 50/50 i ja trza popseplatac tako by una byla sztywno i jo rzucta wysoko na jakies komin i do niej przyczepto modema i reszto wiadomo i by bylo wsio !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Alusia,
Toć ja z forum dopiero dowiadywać sie musza, ze Ty w domu swojem powstanie styczniowe miewasz???!!!! :D
Szybkie, bo czasu mało :(, pozdrowienia dla Forumowiczów ślę... :)).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

...oj ten nałóg niektórych.. :D



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

No i gdzie te zdjęcia Maćku z ulicy Sportowej i Morskiej ?? A dlaczego pozostali nie wklejają ?

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Mam zdjęcia, i nie tylko z ulicy Morskiej i Sportowej, ale też z fokarium na Helu, z Chłapowa, Rozewia, Jastrzębiej Góry czy Swarzewa, ale nie za bardzo mam czas, by teraz je pokazać, muszę odłożyć na termin póżniejszy. W piątek wyjeżdżam na turnus rehabilitacyjny do Jantara na 2 tygodnie. Po powrocie obiecuję, jeżeli to Was interesuje to je pokażę.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

wypełniając niniejszym telefoniczną prośbę Maćka - przekazuję wszystkim Forumowiczom maćkowe pozdrowienia znad Zalewu Wiślanego :)

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

a ja mam pozdrowienia od Henia:D

na razie! pozdrowcie Grazie:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

NOWE Forum Łomżyńskie Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia, zarejestrowania się oraz dyskusji na nowo powstającym Forum Łomżyńskim opartym na phpBB. Szeroki zakres tematyczny, nowy wygląd, moderatorzy, własny profil, przyjazne użytkowanie i wiele innych rzeczy które stworzyliśmy z myślą o Was :)

Wszystkie osoby chcące pomóc przy tworzeniu forum, prowadzeniu jakiegoś działu tematycznego, interesujących się grafiką, polityką, sprawami Łomży lub po prostu lubiących gadać :P serdecznie zapraszamy na NOWE Forum Łomżyńskie

http://lomza.go.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia.

Tiger, dziękuję za spełnienie mojej prośby.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org