sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wódka weselna

Witam wszystkich forumowiczów,

Może orientujecie się w jakim okresie w czasie roku ceny wódki spadają? Jakie sklepy polecacie, w Łomży i nie tylko gdzie można po przystępnej cenie kupić większą ilość alkoholu?

Dziękuję za czas poświęcony na odpowiedź ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

eden zambrów przystępne ceny możliwość zwrotu upusty na ilości

MM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Inwestycja na wysoki procent, do tego często się zwraca ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Szukałem niemalże wszędzie, Białystok, Ostrołęka, sieciówki, hipermarkety i ... Najtaniej, naprawdę najtaniej wyszło w łomżyńskiej hurtowni Alkohole Świata na Nowogrodzkiej, a kupowałem miesiąc temu, rozglądałem się dużo wcześniej i naprawdę cena, jaką mi zaproponowali jest ok. 6zł niższa niż to co w sklepach, przy dużej ilości na wesele różnica spora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

na mecie najtaniej dostaniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Nawet jeśli kupisz w innym mieście taniej to wydasz na paliwo i wyjdzie Ci drożej. Przecież wódka jest najtańszym zakupem na wesele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

W hurtowniach to tylko na koncesje. W marketach na promocjach szukajmy i znajdziemy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Słyszałem, że można kupić na łomżyńskim rynku. Plastikowy karnister o pojemności 20 litrów kosztuje 200 zł. Wódę trzeba tylko przecedzić przez chlebek aby fioletowy kolor i odór straciła. A potem rozlać do butelek z napisem wódka weselna. Droższa o parę złotych jest wersja czysta. Odpada wtedy zakup chleba. Czego to ludzie nie wymyślą. Ja osobiście bym jej nie pił, parze nowożeńców też odradzam. Kupcie tam, gdzie najtaniej, czyli w Alkoholach Świata na Nowogrodzkiej.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

A jaka jest według was najlepiej prezentująca się wódka na stole weselnym?

nnnee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Najlepiej wygląda i smakuje Smirnoff. To jest droga wódka, zawsze można kupić ją na pierwszy rzut i inną, tańszą, która trafi na stoły jak już wszyscy będą... zmęczeni :).

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Do tych co nie znają tematu. Dwa razy kupowałem na wesela. W hurtowni w Ostrołęce 5 zł. jest tańszy krupnik 0,700 niż w naszych łomżyńskich sklepach. Przy zakupie 80 - 100 butelek zarobiłem na kwiaty do strojenia kościoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

W stokrotce jest tanio zamawiac w wiekszych ilosciach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Ale nie chodzi mi o najtańszą tylko o najładniejszą

nnnee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

Ja chcesz najładniejszą to zamów sobie \"wódkę weselną\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

U nas np. dużo poszło pieprzówki - Pepper Vodka. Kupiliśmy bo wiedzieliśmy, że część osób lubi po prostu do ciężkostrawnego jedzenia napić się alkoholu, który uspokoi żołądek. I o dziwo ludziom to podchodziło, swoja drogą jest to na tyle delikatny w smaku alkohol, że i kobietom podpasował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wódka weselna

w makro jest wybor i jest pewność, że nie trafi się na podróby

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org