poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy to prawda ??

czy to prawda co piszę na swoim profilu Piotr Serdyński , jeśli tak to ja pytam:

Dlaczego tak głosowaliście drodzy Posłowie ziemi łomżyńskiej????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

a co pisze bo nie będę mu nabijał oglądalności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

hahaha Łomża nadal będzie rozjeżdżana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

kołak i ruda gwiazda internetu,PRZECIW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

GŁOSOWALI przeciw bo rydzyk potrzebuje 20 baniek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

Dorzucę swoje 3 grosze.
Żal mi łomżyńskich posłów, stanowiących obecnie parlamentarną większość. W Łomży byli lokalnymi gwiazdami. A na Wiejskiej ? .... Bez własnej woli, zdegradowane do poziomu marginalnych maszynek do głosowania zgodnie z przyjętą strategią prezesa partii. Władze kościelne wzywają z ambony „ precz mamoną „ (zdjęcie poniżej). Posłowie robią przeciwnie i na złość klerowi głosują za dotacją z budżetu państwa w wysokości 20,0 mln złotych dla ojca Tadeusza Rydzyka z Torunia. Kilka dni później (dzisiejszej nocy - 30 stycznia) w głosowaniu nad poprawką do budżetu państwa w postaci zabezpieczenia 5,0 mln złotych na budowę obwodnicy Łomży głosują następująco: niestrudzony w walce o obwodnicę Lech Antoni Kołakowski - przeciw, Bernadeta Krynicka - przeciw.

Apeluję do lokalnych dziennikarzy !! Niedługo będzie okazja. Zapytajcie, czy nie będzie im wstyd wrócić tu za 4 lata?




Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

Wstyd nie dym w oczy nie gryzie :) A za 4 lata większość wyborców zapomni :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

ja pierdzielę. Administrator usunął nazwiska posłów z mojego postu. Co się dzieje? Przecież to przytoczenie wyników głosowania, które jest jawne i publiczne. Nie było tam żadnych wulgaryzmów, szkalowania, zniesławiania. Wsssssstyd. 4lomza, czego się obawiacie? Czy Wy już także w TV TRWAM ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

TO WIELKIE, gdzie o tym można przeczytać na oficjalnej stronie? Podeślijcie linka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to prawda ??

Pewnie sie obawiaja ,ze juz nikt do Lomzy nie zajedzie jak bedzie obwodnica .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org