poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wersalka...

na 4lomza ogłoszeń nie brakuje,jedno z nich:oddam wersalke za dobrą czekoladę,brać czy nie brać?ciekawe czemu ktoś chce oddać,jak myślicie?osoba z nabardziej trafną odpowiedzią wygra dobrą czekoladę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

Chcieli oddać starym na wieś, ale starzy pogonili ich razem z wersalką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

Bo samemu ciężko i się nie chce z domu jej wynieść żeby wystawić do zabrania przez \" panów sprzątajacych\" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

pamiętam przypadek jak kumpel kupił fajny fotel za grosze,jak się okazało po zmarłej babci także od darmowych foteli i łóżek trzymam się z daleka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

Wydaje mi się, że założycielowi tematu nie chce się znosić wersalki z IV piętra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

shadowrun - uważasz że meble winno się grzebać razem z ich użytkownikami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

Ma na zbyciu, to tyle ;-) sama oddałam za darmo 2 wersalki i tv. Dlaczego za darmo? Zależało mi na czasie. Nie było warunków aby trzymać zarówno nową jak i starą rzecz. Osoby które zgłosiły się po nie, to były zazwyczaj młode pary, które dopiero zaczynał swoje wspólne życie. Jak wiemy w takiej sytuacji liczy się każdy grosz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

nie dotyczy ja niemam wersalki na zbyciu tylko przeczytałem ogłoszenie ale może ty masz wersalje do oddania za dobrą czekolade:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

Sprawa może być podobna jak u mnie. Miałem starą wersalkę po babci. Do śmietnika na osiedlu na co dzień wyrzucić nie można ( tylko raz w miesiącu). Posiadam samochód osobowy bez haka , więc przyczepka odpada. Wynająłem taxi bagażowe i wywiozłem na wysypisko na ul. Akademickiej. Przyjęli za darmo, ale bagażówka mnie kosztowała 60 zł. kurs na terenie Łomży. i wszystko jasne. Ogłoszenie, które ktoś napisał że odda za darmo bardzo mądrze pomyślane i napisane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wersalka...

W zeszłym roku podczas remontu również oddawałem rogówkę, tak jak wspomina przedmówca, odpady wielkogabarytowe są odbierane tylko co jakiś czas, wiadomo nie każdy może sobie poradzić ze zniesieniem czegoś o takiej wadze. Dałem ogłoszenie na olx, że oddam w zamian za zniesienie we własnym zakresie oraz symboliczne szkło , rogówka została odebrana w niespełna godzinę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org